Sitharaman میاد AIIB برای ردیابی سریع کمک های مالی برای مبارزه با COVID-19

دهلی نو:
اتحادیه وزیر مالیه Nirmala Sitharaman روز سه شنبه با تمجید از تلاش های بانک سرمایه گذاری زیرساخت های آسیایی (AIIB) برای ردیابی سریع کمک مالی در حدود 10 میلیارد تومان به آن کشورهای عضو از جمله هند برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

حضور در پنجمین نشست سالانه شورای حکام AIIB از طریق ویدئو کنفرانس در سرمایه های ملی Sitharaman ذکر شده در مورد نخست وزیر نارندرا ابتکار ایجاد یک COVID-19 صندوق اضطراری برای جنوب آسیا انجمن برای همکاری های منطقه ای (سارک) سازمان ملل و هند تلاش در تهیه بحرانی پزشکی بهداشتی کیت برای مقابله با COVID-19 و در حال حاضر حمایت از تلاش جهانی از coronavirus واکسن محاکمه.

علاوه بر این وزیر دارایی برجسته هند مشارکت در “G20 بدهی تعلیق ابتکار”.

او همچنین مشخص مختلف اقدامات انجام شده توسط این مرکز برای پاسخ به COVID-19 از جمله دلار به 23 میلیارد دلار Pradhan Mantri Garib Kalyan Yojana (PMGKP) و 295 میلیارد تومان آتما Nirbhar بهارات بسته (ANBP) که با هدف محافظت از تمام بخش ها و بخش از اقتصاد است.

بانک مرکزی هند (RBI) کاسته سیاست های پولی به خصوص کاهش ذخایر مورد نیاز و معرفی نقدینگی در اقتصاد به میزان تقریبا 3.9 درصد از تولید ناخالص داخلی او اضافه شده است.

ذکر اقدامات انجام شده را به توسعه زیرساخت او گفت: “هند راه اندازی کرده است ملی زیرساخت های خط لوله (NIP) 2020-2025 با برآورد هزینه 1.4 تریلیون دلار است که ایجاد مجموعهای تازه از فرصت های سرمایه گذاری برای AIIB را مشارکت.”

او تاکید کرد در برخی از انتظارات از بانک از جمله معرفی جدید تامین مالی, ابزار, بسیج بخش خصوصی تامین مالی, تامین منابع مالی برای زیرساخت های اجتماعی برای رسیدن به اهداف توسعه پایدار (SDGs) 2030 و یکپارچه سازی توسعه آب و هوا-انعطاف پذیر و انرژی پایدار دسترسی زیرساخت به ریکاوری پاسخ به COVID-19 بحران است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر