Sitharaman دیدار ساعت به بحث در مورد اقدامات برای حمایت از صنایع

دهلی نو:
وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز سه شنبه در ملاقات نخست وزیر نارندرا مودی به بحث در مورد اقدامات برای حمایت از صنعت و مقابله با اختلال از Covid-19 بیماری همه گیر.

“در این جلسه برگزار شد به بحث در مورد راه هایی برای حمایت از صنایع داروسازی خواهد شد که تحت تاثیر شیوع بیماری” یک مقام دولتی گفت.

علاوه بر این به عنوان بخشی از یک استراتژی بلند مدت دولت است ابداع راه هایی که در آن هند را می توان به خودکفایی در مواد خام با راه اندازی واحدهای تولیدی در کشور است.

“صنعت باید بهترین استفاده را از این فرصت به طوری که برخی از تولید می تواند تغییر از چین به هند” این مقام گفت.

هفته گذشته Sitharaman به خبرنگاران گفت که وزارت امور مالی است که از نزدیک نظارت بر تاثیر این بیماری همه گیر در اقتصاد هند. نعناع گزارش داده بود که وزارت دارایی مقامات ملاقات در 29 آوریل برای ارزیابی بازخورد از اسلحه های مختلف دولت در اداره حمل و نقل هوایی, دارو, مواد شیمیایی, پارچه, فناوری اطلاعات و صنایع سنگین در راه های مقابله با این بیماری همه گیر.

مودی توییتی در روز سه شنبه “تا به حال یک بررسی گسترده در مورد آمادگی در Covid-19 رمان Coronavirus. وزارتخانه & متحده در حال کار با هم از غربالگری افراد پس از رسیدن در هند به ارائه به توجه فوری پزشکی.”

این اپیدمی در حال گسترش به تعداد زیادی از کشورهای دارای اضافه شده به قطعیت اقتصادی و اختلال در تجارت جهانی. توسعه در یک زمان می آید زمانی که اقتصاد هند رشد در آن کمترین سرعت در بیش از شش سال در 4.7% در سه ماهه دسامبر.

روز دوشنبه سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) کاهش رشد هند پیش بینی 2020-21 با 1.1 درصد به 5.1% هشدار داد که تاثیر Covid-19 شیوع در کسب و کار, اعتماد به نفس, بازارهای مالی و بخش سفر از جمله اختلال در زنجیره تامین می تواند اصلاح 50 bps کردن رشد جهانی در سال 2020 است.

پس از آن بود که برای اولین بار منتشر شده در اواخر ماه دسامبر در چین تعداد افراد آلوده در حال حاضر در صدر 92,000 در سطح جهانی و در حالی که بیش از 80 ، 000 از این در چین عفونت در سایر کشورها به ویژه ایتالیا, ایران, کره جنوبی و ژاپن دیده می شود نگران کننده ای افزایش یابد. در حالی که وجود داشته است و هیچ مرگ و میر در هند در حال حاضر در حال حاضر سه نفر هستند تحت درمان برای ویروس و سه مورد قبلی شناسایی شده در کرالا بهبود یافته اند.

Covid-19 معمولا به عنوان رمان coronavirus شده است گسترش سریع و ادعا بیشتر زندگی می کند و تحت تاثیر بازارهای مالی است.

قبلا در این روز بانک مرکزی گفت: این نظارت جهانی و تحولات داخلی در اطراف Covid-19 از نزدیک و به طور مداوم و آماده است تا اقدامات مناسب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>