تک-استفاده از پلاستیک تبدیل به یک قهرمان بعید است در تاج نبرد

تک-استفاده از پلاستیک (SUP) در نظر گرفته است که یک خطر زیست محیطی در حال حاضر بازخرید خود را در یک راه غیر طبیعی با حفاظت از پزشکان و دیگر کارکنان بهداشتی از ویروس مرگبار است.

تهدید ممنوعیت بزرگ از loomed بیش SUP تا چند ماه پیش. اما تقاضا برای این محصول استفاده شده است که در ساخت تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) تقریبا دو برابر شده پس از شیوع ویروس.

PPE از جمله عینک و سپر چهره و ماسک و دستکش و بارانی یا روپوش یا لباس سر را پوشش می دهد و کفش را پوشش می دهد همه از پلاستیک ساخته شده و کاهش خطر ابتلا فرد با استفاده از آنها را از ابتلا به عفونت.

“مردم فکر می کنم که همه SUP باید ممنوع شود. نه همه SUP بد است” گفت: Dr D. D. کلم سر گروه پلیمر, مهندسی, موسسه شیمی و تکنولوژی بمبئی بود که بخشی از چهار عضو کمیته راه اندازی در سال گذشته توسط دولت هند به تعریف SUP.

پلی پروپیلن غیر بافته شده از مواد است که می تواند تنها یک بار استفاده تا حد زیادی مورد استفاده در ساخت PPE گفت: Kale.

تقاضا برای پروپیلن در هند ملاقات کرده است از طریق تولید داخلی و واردات. برخی از شرکت های بزرگ در بازار داخلی شامل Reliance Industries Ltd (RIL), هند نفت شرکت با مسئولیت محدود هالدیا پتروشیمی با مسئولیت محدود ONGC پترو ها با مسئولیت محدود و منگالور پالایشگاه و پتروشیمی با مسئولیت محدود. RIL که تا کنون بزرگترین تولید کننده کا در هند, نمی, پاسخ به یک ایمیل ارسال در روز جمعه.

سهم از پلی پروپیلن در کل پلیمر مصرف 25% بود و در سال 2018 است. در سال 2018 پلی پروپیلن تقاضا رشد 5.7 درصد به 74 میلیون متریک تن (MMT) با توجه به IHS Markit یک تجزیه و تحلیل داده های شرکت. تقاضای جهانی برای پلی پروپیلن است که پیش بینی برای رشد به 120 MMT تا سال 2030.

کمبود PPE است مجبور به سلامت کارگران به استفاده از جایگزین تجهیزات ایمنی ساخته شده از پلاستیک آب کوزه های پلاستیکی, پلاستیک, کیسه لباس های شسته شده و کیسه های زباله.

تا ماه گذشته بیشتر از هند PPE نیاز بود در حال ملاقات از طریق واردات اما در طول چند هفته گذشته به تولید داخلی افزایش یافته و به حدود 13,000 PPEs در هر ماه. در 6 آوریل هند دریافت 170,000 PPE coveralls اهدا شده توسط چین وزارت بهداشت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>