دانش آموزان از مدرسه بین المللی در کدیکنل شاید در میان اولین مدرسه کر و گروه ها یک آهنگ با عنوان “هرگز از دست دادن امید” در یوتیوب. هدف آنها این است که به ارائه آرامش به بسیاری از مردم خارج وجود دارد که نگران بیماری همه گیر.

چهارده دانش آموزان در مدرسه, گروه کر, گروه تحصیل در کلاس هشت تا 12 نوشت ترانه که آنها امیدوار خواهد پرورش حس ارتباط انسانی ،

ایده های احساسات و افکار خود را در میان ابهامات متولد شد که خبر از این بیماری همه گیر شروع به شکستن در ماه ژانویه رسید. هنرهای خلاق سر Rashmika S ماند با آنها را به عنوان آنها نوشت و بازنویسی بسیاری از پیش نویس تا زمانی که احساسی آهنگ متولد شد.

با کمک دو تا از موسیقی خود را معلمان و دانش آموزان شروع به ضبط و عکسبرداری برای آهنگ خود را در مدرسه پردیس در سرسبز کدهای تپه. خوشبختانه آنها به پایان رسید فقط قبل از این مستند اعلام شد و مدرسه تعطیل در مارس 22.

پس از ویرایش نهایی آن را در YouTube آپلود و مدرسه در Facebook صفحه در شب مارس 31 و شده است به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته است. این تیم از دانش آموزان که نوشت: شعر, موسیقی تشکیل شده خواند و ثبت شده برای این ویدئو ترکیبی از توانیر دانش آموزان از سنگاپور و آفریقای جنوبی و فرانسه علاوه بر دهلی نو آسام Mizoran و تامیل نادو و یک دانش آموز از کره جنوبی که نمی تواند پرواز بازگشت به خانه.

Students of St Perter’s International School Kodaikanal record a song of hope for the corona-ravaged world

دانش آموزان از خیابان Perter بین المللی مدرسه کدیکنل ضبط یک ترانه از امید تاج زده جهان | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

این ویدئو شروع می شود در یک حزن انگیز توجه نشان دادن یک دانشجو به تنهایی نشسته و در یک مسیر پیچ در پیچ و درخواست “به من بگو چرا خیابان ها را خالی هستند, به من بگویید چرا من نمی توانم ملاقات دوستان من”. سپس آن را طول می کشد بینندگان از طریق ضربه محکم و ناگهانی عکس از زندگی در مدرسه و کودکان شاد که مسئول هستند به اندازه کافی به درک grimness از وضعیت فعلی و اقدامات پیشگیرانه آنها قرار است به.

“کودکان نوشت, شعر و نگهداری موسیقی ساده نواختن گیتار و صفحه کلید برای پس زمینه نمره می گوید:” روهان سام ببو مدرسه prinicipal.

تمرکز بر روی کلمات برای ایجاد حس با هم بودن در این زمان های عجیب و غریب. حتی اگر جهان قفل شده است و ترسناک برای لحظه ای طوفان برای همیشه نیست و آن است که فقط یک عبور ابر.

نوجوانان را با روح تفسیر. خواهد جهان بود دوباره همان سوال این است که آنها در این آهنگ. آنها آواز خواندن در مورد اینکه خوب استوارت از زمین و به یادگیری از اشتباهات گذشته قادر به بلند ایستاده در این مبارزه با این بیماری همه گیر.

“ما می خواهیم به ارسال یک پیام مثبت به مردم و اکثریت آنها در وحشت-حالت می گوید:” Rashmika. و اضافه کرد که زمانی که پیام می آید از کودکان “آن را با این نسخهها کار به عنوان یک شل کننده قوی.”

در بنگلور بیش از حد Keertana Bhoopal خواننده از گروه Ketonation که در این شهر موسیقی میله نگه داشتن امید شناور با آپلود آهنگ در instagram.

Singing of hope amidst fear

یکی از اولین بار بود پس از Janata حکومت نظامی که مردم بیرون آمد و به ایجاد سر و صدا برای thedoctors و سلامت کارگران بودند که در خط مقدم نبرد . او نوشت: چند خط به یاد مردم برای بیان قدردانی خود را — که آیا آنها در حال تهدید و یا در انزوا و یا ترس. او می پرسد همه باقی می ماند خدا را شکر به پزشکان و پرستاران و انجام dougie با استفاده از آهنگ های خود را هر زمان که آنها می خواهند.

“این مهم است که به حفظ و تکرار یک پیام است که برای همه خوب است ایمنی می گوید:” Keertana که همچنین هنتای پدر و سنگ دو نفره با او از مورد علاقه خود را باب مارلی رستگاری آهنگ. و در حال حاضر او در حال همکاری با نوازندگان به ها تعداد بیشتری را در روزهای آینده .

در هر بحران وضعیت شما, شما می توانید آهنگ های خود را به ماندن آرام می گوید Keertana که مورد مطالعه محبوب موسیقی عملکرد از سنگاپور کالج هنر. او قفل شده است و در حیدرآباد و امیدوار به نگه داشتن خستگی در خلیج با آهنگ.

(EOM)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de