سنگاپور Mapletree اقدام به خرید بخشی از Chakan انبار برای $45 میلیون

این است Mapletree اول کسب در هند تدارکات فضا و اولین معامله املاک و مستغلات به امضا پس از coronavirus-led مستند تحمیل شد در سراسر کشور در ماه مارس است.

انبار است که هنوز هم تحت ساخت و ساز و هدفمند در Chakan را به خوبی تثبیت تولید خودرو منطقه صنعتی میزبانی گیاهان Bajaj خودرو با مسئولیت محدود, مرسدس بنز, Mahindra & Mahindra با مسئولیت محدود و فولکس واگن علاوه بر چندین خودرو جزء سازندگان. “این یک فروش 0.7 میلیون فوت مربع از این پارک گفت:” اول از دو نفر درخواست ناشناس ماندن. “وجود دارد هیچ مستاجران هنوز برای انبار اما تغییر خواهد کرد که ظرف 12 ماه آینده زمانی که ساخت و ساز است.”

این است پونا-بر اساس KSH مادون است که توسعه انبارداری و تدارکات و صنعتی ارائه می دهد خدمات در زیرساخت های صنعتی دوم انبار. با توجه به وب سایت خود را به انبار پس از تکمیل میزبان پنج مستقل سازه پوشش 1.27 میلیون فوت مربع خواهد شد و دسترسی آسان به بمبئی بنادر و فرودگاه ها. خدمات مالی شرکت Avendus سرمایه Pvt Ltd, بود, مشاور مالی به KSH در معامله.

برای Mapletree آن خواهد بود که سرمایه گذاری برای اولین بار در هند در حال رشد سازمان تدارکات فضای بعد از خرید موفق در تجاری املاک و مستغلات. در دسامبر 2018, Mapletree به دست آورد چنای مبتنی بر فناوری اطلاعات پارک SP Infocity, حدود 2,400 کرور از طرح بازنشستگی کانادا سرمایه گذاری مدیره (CPPIB) و Shapoorji Pallonji مشاوران سرمایه گذاری. در دسامبر 2019, Mapletree خریداری نخست هشت هکتار زمین بسته برای 170 کرور در پونا در نزدیکی شهر فرودگاه از Ajanta سازمانی ویژه خودرو هدف برگزار شد تا حدودی با املاک و مستغلات و ساخت و ساز شرکت Vascon مهندسین با مسئولیت محدود. Mapletree ساختمان 1 میلیون فوت مربع فضای اداری در اینجا در یک پروژه هزینه 1000 کرور.

نعناع قبلا گزارش شده است که Mapletree شده است آماده سازی خود برای سرمایه گذاری در هند تدارکات فضا. در سال 2018 این شرکت منصوب کرده بود Souvik Mukherjee به سر تدارکات توسعه در هند و برای سرمایه گذاری و Hardeep Dayal به عنوان رئیس سرمایه گذاری و مدیریت دارایی به رهبری این ادغام.

آخرین کسب KSH صنعتی انبار شده است و در آثار پس از آوریل 2019.

KSH مادون, Mapletree و Avendus سرمایه نیست پاسخ به ایمیل نمایش داده شد در مورد این معامله.

در حالی که covid-19 همه گیر و پس از آن ملی مستند را بطور قابل توجهی کاهش یافته اقتصادی و فعالیت های سرمایه گذاری در کشور, چشم انداز دراز مدت از سازماندهی و خودکار خدمات لجستیک روشن هستند. یک گزارش در ماه مه توسط املاک و مستغلات و املاک تجاری مشاور JLL گفت: 75-روز ملی مستند است که محدود بین جنبش از محصولات منجمد زنجیره تامین در بخش های متعدد هر دو از تولید و همچنین به عنوان سهام ستون.

“در حالی که بخش انبار در این کشور شده است در یک رشد فوق العاده مسیر تغییرات اخیر یا پاسخ فوری به جهانی همه گیر شده است به طور موقت آهسته آن شهاب سنگی رشد” گفت: رامش Nair, مدیر ارشد اجرایی (CEO) و کشور سر JLL هند در گزارش.

“رانده شده توسط عرضه جدید در هشت عمده مترو از جمله احمدآباد بنگلور چنای, حیدرآباد, کلکته و بمبئی و دهلی شورای ملی مقاومت (پایتخت کشور منطقه) و پونا بخش شاهد 15 درصد انقباض (میلیون متر مربع) از ژانویه تا مارس سال 2020 است. جذب خالص در ایستاده بود 5.9 میلیون فوت مربع قبل از این مستند آغاز شده و در ماه مارس است.”

در کوتاه مدت در حالی که چند بخش مانند خودرو و ماشین آلات سنگین و مواد شیمیایی ممکن است مذاکره مجدد موجود اجاره بخش هایی مانند حرکت سریع کالاهای مصرفی (FMCG), e-commerce, دارو, و ذخیره سازی سرد شاهد افزایش و رشد تقاضا برای انبار فضاهای. اشغالگران خواهد دوباره خود را به چین به طور کلی املاک و مستغلات استراتژی بر اساس پست covid-19 حالات مانند مهاجر کارگران مصرف کننده تقاضا و حمایت دولت.

“ما انتظار انبارداری برای دیدن تغییرات ساختاری هر دو سنتی و تحول, مربوط به مرکز, مدیریت زنجیره تامین, پروژه, کلاس, مشخصات و معاملاتي بند” Nair گفت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>