سینکلر مردد به هوا بخش با محقق پشت ‘Plandemic’ توطئه تصویری

Sinclair Broadcast Group (SBG) روز دوشنبه گفت که این امر انصراف از طرح درجه یک مصاحبه با یک توطئه نظریه پرداز که به دروغ ادعا کرد که در طول این بخش که دکتر Anthony Fauciآنتونی FauciWider تاثیر COVID: برخی از حفره خواهد بود برای همیشه لطفا برای, برخی نیاز نمی شود سینکلر به تاخیر پخش مصاحبه با محقق در توطئه تصویری, ‘Plandemic’ چنی نبرد پرسش در مورد خانه دلاری در آینده بیشترملت را بالا coronavirus کارشناس مسئول بیماری همه گیر.

شرکت سی ان ان گفت کسب و کار در یک بیانیه که بیشتر بررسی مصاحبه با جودی Mikovits سابق محقق ساخته شده است که به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار ادعاهای دروغین در مورد واکسن, ویروس ها و COVID-19 به این نتیجه رسیدند که او ادعا می کند نمی شد “مناسب” برای تهویه در “آمریکا این هفته است.” نشان می دهد که قبلا برنامه ریزی شده به هوا یک متخصص رد کردن Mikovits ادعا می کند به عنوان بخشی از همین برنامه است.

“پس از بررسی بیشتر ما تصمیم گرفته اند به درجه مصاحبه با دکتر Mikovits” یک سینکلر سخنگوی سی ان ان گفت کسب و کار. “اگر چه بخش شامل یک متخصص به اختلاف دکتر Mikovits با توجه به ماهیت نظریه های او ارائه اعتقاد ما آن است که مناسب نیست به هوا است.”

تبلیغات

“ما همچنین میدانیم مراتب قدردانی ما همه که دکتر Fauci و تیم خود را انجام داده اند برای سلامت و تندرستی از آمریکایی ها و مردم در سراسر جهان” به آنها اضافه شده است. “در طول این همه گیر سینکلر و وابسته به آن مثبت و برجسته برجسته دکتر Fauci در هوا از جمله مصاحبه با ایستگاه های ما و شبکه ما ورزشگاه. وجود دارد باقی می ماند باز دعوت برای دکتر Fauci به نظر می رسد در ایستگاه های ما در هر زمان.”

یک درخواست برای نظر بیشتر از تپه بود و بلافاصله بازگشت.

در حال حاضر لغو بخش Mikovits عزاداری میزبان اریک Bolling که Fauci مسئول تولید و حمل و نقل coronaviruses به یک آزمایشگاه در ووهان چین. هیچ شواهد نشان می دهد که COVID-19 ساخته شده بود و یا دستکاری توسط دانشمندان در هر راه یا منتشر شده از یک آزمایشگاه است.

Mikovits و دیگران مسئول به طور گسترده ای-بی اعتبار مستند “Plandemic” که گردش بی اساس نظریه ها در مورد COVID-19 که منجر به سیستم عامل ها از جمله Facebook و توییتر منع تصویری به طور کامل.

SBG در ابتدا در دفاع Bolling مصاحبه با Mikovits در توییتر اما نقل مکان کرد و شنبه به تاخیر بخش از حال پخش است.

“پس از بررسی بیشتر ما تصمیم گرفته اند برای به تاخیر انداختن این قسمت را پخش” شرکت گفت: در آن زمان. “ما صرف خواهد شد در روزهای آینده با گرد هم آوردن دیگر ديدگاه و ارائه اضافی زمینه. همه ایستگاه ها ابلاغ شده است و نه به هوا این خواهد شد و به جای آن دوباره پخش آخرین قسمت در خود جای داده است.”

بیش از 4.2 میلیون نفر از coronavirus تایید شده اند در ایالات متحده بسیار بیشتر از هر کشور دیگر و بیش از 146,000 آمریکایی ها کشته شده اند از این بیماری از آغاز سال 2020 با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر