به سادگی داستان Chennai می رود دیجیتال این مستند

بیش از دو هفته گذشته من تا به حال یک همراه جدید در شب پیاده روی تراس. هیچ نیست یک همسایه یا یکی از دوستان بازدید اما شخصیت از دوران کودکی قصه های من را فراموش کرده بود. با تشکر به سادگی داستان چنای – شهر-بر اساس داستان سرایی پورتال رفتن مجازی, قصه های عامیانه داستان از مهابهاراتا و رامایانا و چندین نفر دیگر را شعلهور شده است.

آن را در آغاز سال 2015 زمانی که Shweta Balambal, Karthik کریشنا و آرجون Narayanan تصمیم گرفت به دنبال یک دوره در داستان سرایی در بنگلور را Kathalaya. دو سال بعد به سادگی داستان چنای تاسیس شد برای حفظ سنت های شفاهی قصه های زنده است. “هنگامی که ما آغاز شده در این شهرستان در حال حاضر فعال جامعه برای قصه گویی برای کودکان, اما نه برای بزرگسالان است. این تصور غلط رایج است که داستان ها تنها برای کودکان و نوجوانان در حالی که بیشتر شده اند برای بزرگسالان می گوید:” کریشنا و اضافه کرد که آنها تصمیم به بازگو داستان از اساطیر قصه های عامیانه و داستان های کوتاه از نویسندگان برای بزرگسالان است.

مجازی برنامه ریزی

تا زمانی که مستند سه نفر با استفاده از Facebook و Instagram (آنها را بیش از 900 ع) اعلام رویدادهای آینده. “وضعیت ما را متوجه نیاز به محتوای مثبت و ما در آغاز صفحه اصلی داستان سری” می افزاید: فروش حرفه ای است.

در حالی که مجازی داستان سرایی جلسات زیادی استرس شکن برای شنوندگان چه آسان است از فرایند برنامه ریزی برای برگزارکنندگان? خود را برای زنده جلسات آنها برای اولین بار بحث در مورد این موضوع تصمیم بگیرد و سپس در صف و چه کسی خواهد بود نیز وجود داشتند. “هنگامی که ما نهایی داستان ما روایت آن را به هر یک از دیگر و معمولا تقسیم وظایف عملیاتی بر اساس برنامه ما” توضیح می دهد که کریشنا.

آنها را انتخاب کنید داستان است که باید یک احساس خوب عنصر یا رنجش کنجکاوی شنونده. “در زمان ما با استقبال خوبی از ما زودتر زنده جلسات را انتخاب کنید و یا از قصه های ما شنیده به عنوان کودکان می گوید:” Balambal. برای این تحلیلگر حکایات و فرهنگ عامه او شدم با او هستند go-tos. “داستان Naranath Bhranthan, Kuntili و Shakuntala هستند و مورد علاقه.”

آموخته های جدید

همانطور که برای Narayanan, او خود را میبیند رفتن به مهابهاراتا و رامایانا. علاوه بر این خود داستان آشنا رئوس مطالب این حماسه حاوی چندین داستان های کوچک که نمی تواند مورد بحث به اندازه کافی او به من می گوید. “آنها نه تنها از آثار والمیکی و Vyasa اما چند نویسندگان که دوباره آنها را در طول قرن ها در خود زبان و سبک است. من دوست دارم که چگونه آنها را تقویت عنصر کارما در زندگی ما و چگونه ما سرنوشت یک جمع کل که می گوید:” بر اساس شهر نگار. او لذت می برد و کنار هم قرار دادن Vikramaditya داستان و همچنین به دلیل “a 10-minute داستان شامل عمیق فلسفی آموخته”.

A snapshot from an earlier live storytelling session

بخش عمده ای از تحقیقات خود را نیز شامل بازبینی مطالب قدیمیتر از Kathasaritsagara, Hitopadesha, Jataka یا folktales از سراسر هند است. آنها همچنین نگاه کنید به رویدادهای تاریخی و رمان و جالب, چیزهای بی اهمیت, نقش و ادبیات کلاسیک. “بین سه نفر از ما می توانید به خواندن چهار زبان و ما با مراجعه به بسیاری از زبان های منطقه ای ادبیات می گوید:” نارایانان که میزبان این Madraswallah پادکستجایی که او داستان ها از فرهنگ عامه از 1980s و 90s. “همه چیز در مورد مصرف مردم در زمان به عقب. قبل از آن مردم گوش به رادیو پخش و مجله برنامه که هنوز هم فوق العاده به شنیدن. با تکرار از کلاسیک ها در تلویزیون به دست آوردن محبوبیت این یک واقعیت است که مردم لذت بردن از reminiscing در مورد گذشته خود را,” او می گوید.

مبارزه با مشکلات

مانند بسیاری از افراد آنها بیش از حد خود را دستکاری شغل تمام وقت برنامه ریزی شده با این جلسات. Balambal که به تازگی به Gurgaon همچنین دارای یک پسر به مراقبت از. “گاهی اوقات او می شود می شه وقتی که من نشستن برای ضبط. در چند جلسه شما می توانید خود را بشنود ضعف صدا در پس زمینه” او می خندد. تجهیزات یکی دیگر از ویژگی های موضوع. “من دستور داده بود یک میکروفن و سه پایه, اما آن را نمی تواند تحویل داده می گوید:” نارایانان و اضافه کرد که او تا به حال به تعویق انداختن خود را ضبط جلسات با توجه به کاهش قدرت. “در زمان من را فراموش کرده به سوئیچ بر روی ویدئو و تحقق آن را در نیمه راه از طریق جلسه!”

پست-مستند

این مستند فرمت خواهد شد که این تیم در ادامه جلسات مجازی برای چند هفته بیشتر, اما آنها به رزومه سنتی چهره به چهره با فرمت یک بار در حالت عادی بازگردانده می شود. پیروان نیز می تواند به جلو نگاه به خوبی ویرایش ویدئوها و همکاری که آغاز شده در آینده راه خود را در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>