سیدنی کرازبی تا به حال یک گل و سه پاس گل برای کمک به پنگوئن ضرب و شتم Maple Leafs 5-2 در پیتسبورگ در سه شنبه شب.

“من فکر می کنم این زمان مورد علاقه از سال” پیتسبورگ سر مربی مایک سالیوان گفت. “او تمایل به بازی بهترین زمانی که ریسک بالا دریافت کنید. او است که توانایی برای تغییر نتایج بازی های با نفوذ و من فکر می کنم امشب یک مثال بزرگ است.”

برایان زنگ تا به حال یک هدف و دو کمک و جیسون Zucker تدی Blueger و آنتونی Angello نیز به ثمر رساند به عنوان پنگوئن منتقل گذشته واشنگتن به مقام اول در شهرهای بزرگ را بدست آورد. تریستان جری متوقف 34 عکس در حالی که چیدن تا 13 پیروزی در 17 بازی گذشته خود.

“هر کس کمک و کار ما اخلاق و فوریت شده است وجود دارد هر شب” کرازبی گفت. “ما خودمان را یک فرصت زمانی که ما آن را داشته باشند.”

Angello که اولین NHL هدف بود و در آخرین لحظات نیز به صف در محل اوگنی Malkin — اواخر ابتدا در برابر افرا برگها به دلیل یک بیماری است.

سناتور 7, Sabres 4: میزبان اتاوا روت بوفالو در شب است که آن را بازنشسته شماره 4 نیوجرسی از defenseman Chris Phillips که صرف او 17 سال NHL حرفه ای با سناتورهای. آرتم Anisimov و Jean-Gabriel Pageau تا به حال هر کدام دو گل برای این سناتور که برنده back-to-back, بازی برای اولین بار پس از نوامبر. 20. بوفالو در زمان 2-0 اول دوره سرب بر روی یک جفت از اهداف براندون Montour. اما سناتور گل چهار گل در 3:29 به به اولین تنفس تا 4-2.

بلوز 3 شیاطین 0: ایوان Barbashev به ثمر رساند و دو بار میزبان St. Louis جامعی یک فصل-بدترین پنج بازی از دست دادن خط. Jaden شوارتز نیز به ثمر رساند و اردن Binnington ساخته شده صرفه جویی 17 برای هفتمین حرفه ای shutout به عنوان دفاع از استنلی جام قهرمانان برنده برای اولین بار پس از فوریه. 4. نیوجرسی بسته شد برای هفتمین بار در این فصل است.

آگهی 5, کت آبی 1: Travis Konecny تا به حال یک هدف و دو کمک و میزبان فیلادلفیا ضرب و شتم کلمبوس. کوین هیز, Sean خیاط فیلیپ مایرز و Jakub Voracek نیز به ثمر رساند برای آگهی که نقل مکان کرد و یک نقطه پیش از کلمب (دو تیم) و به مقام سوم در شهری بخش با پیروزی. الیور Bjorkstrand به ثمر رساند برای کت آبی که از دست داده ششم خود را مستقیم. فیلادلفیا با وجود برنده شدن فقط 15 عکس در هدف.

قرمز بال 4, Canadiens 3: Andreas Athanasiou به ثمر رساند گل دوم خود را با 5:15 باقی مانده در قوانین و مقررات به کلاه میزبان دیترویت سه هدف دوره سوم. دیترویت جاروب فصل های سریال در برابر Canadiens درآمد چهار نفر از آن NHL-کم 15 برنده در برابر آنها. دیترویت دروازه بان Jonathan Bernier به پایان رسید با 19 موجب صرفه جویی در.

طوفان 4 شکارچیان 1: آندره Svechnikov و Nino Niederreiter هر گل در دوره دوم و اردن Staal و سباستین Aho نیز به ثمر رساند برای Carolina. جاستین ویلیامز تا به حال دو کمک به کارولینای برنده چهارم آن مستقیما در نشویل. دروازه بان Petr Mrazek ساخته شده 28 صرفه جویی و بهبود یافته برای 9-1-0 در برابر شکارچیان.

جت 6 پادشاهان 3: Blake ویلر تا به حال دو گل و یک کمک در 700th بازی با حق رای دادن و میزبان وینیپگ ضرب و شتم لس آنجلس. Nikolaj اهلرز تا به حال یک هدف و دو کمک و Patrik Laine به ثمر رساند یک هدف به یک شبکه خالی و افزود: یکی کمک کنند. یانسن Harkins و ماسون اپلتون نیز به ثمر رساند و کانر Hellebuyck متوقف 31 عکس. داستین براون به ثمر رساند و دو بار برای پادشاهان بودند که آینده دو برنده مستقیم.

خلاصه: بلوز defenseman جی Bouwmeester در سنت لوئیس پس از سقوط بر روی نیمکت در طول یک بازی در آناهایم در هفته گذشته و در بیانیه ای گفت که او “در مسیر بهبودی است.” Bouwmeester, 36, سقوط در اولین دوره از Feb. 11 بازی پس از رفتن به ایست قلبی. او تا به حال یک cardioverter defibrillator کاشته شده به قفسه سینه خود را در UCI مرکز پزشکی در اورنج کانتی که در آن او تا به حال در بیمارستان بستری شده است تا زمان بازگشت به سنت لوئیس در روز یکشنبه. … این طوفان به دست آورد defenseman جوی کین از رنجرز در ازای جلو جولیان Gauthier.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de