کمبود پزشکی دنده جرقه مناقصه جنگ میان کشورها

کمبود صرفه جویی در زندگی پزشکی دنده دارای حفره دار متحده در برابر یکدیگر و دولت فدرال به عنوان آنها در تلاش برای سعی کنید برای خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای مبارزه با COVID-19.

فرمانداران شده اند شفاعت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به اتهام و مطمئن شوید متحده می تواند دسترسی به تجهیزات کافی اما رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpHealth بیمه Cigna Humana چشم پوشیدن از جیب برای هزینه های کروناویروس درمان پورتوریکو نیاز بیشتر فدرال برای کمک به مبارزه با COVID-19 Fauci می گوید مارس 30 فرمت ‘عاقلانه و محتاطانه تصمیم’ بیشتر شده است و تمایلی به انجام این کار اصرار متحده به منظور شخصی خود تجهیزات حفاظتی.

کارشناسان و فرمانداران گفت: عدم وجود مرکزی هماهنگی اقتدار تبدیل شده پزشکی عرضه بازار به رایگان برای همه.

تبلیغات

رقابت رانده است تا قیمت و فرمانداران استدلال می کنند آنها به طور مداوم در حال بیشتر توپ زدن توسط دولت فدرال.

در یک نشست خبری در اوایل این ماه معاون رئیس جمهور مایک پنسمایکل (مایک) ریچارد PenceNew York Times دفاع گزارشگر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه تند وشدید زدن: او ‘گزارش آزمون زمان ایستاده’ تهمت تصویب فاجعه اعلام میشیگان با وجود مبارزه با دولت فرماندار برگ برنده حفاری در انتقاد از فرمانداران دموکرات بیشتر اذعان کرد که تنش بین دولت فدرال و ایالات متحده است.

“ما می خواهیم به همکاری با هر فرماندار و مطمئن شوید که دست چپ می داند آنچه در دست راست انجام شده است از نظر دستیابی به منابع” پنس گفت.

اما فرمانداران گفت: این وضعیت بهبود یافته است.

“ما در یک وضعیت که در آن شما باید 50 متحده همه در رقابت برای منابع. دولت فدرال نیز رقابت برای تامین, بیمارستان های خصوصی نیز رقابت برای منابع. بنابراین ما ایجاد یک وضعیت که در آن شما به معنای واقعی کلمه صدها نفر از اشخاص به دنبال خرید دقیق همان مواد” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومواندرو CuomoCuomo محبوبیت بالاترین سطح خود در 7 سال: نظرسنجی پخش زنده: اندرو کومو را فراهم می کند ایالت نیویورک coronavirus پاسخ به روز رسانی CDC مسائل مشاوره سفر به نیویورک سه جانبه دولت منطقه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید قرنطینه لازم نیست بیشتر (D) روز دوشنبه گفت:.

در کنفرانس مشترک خبری با op-ed در واشنگتن پست op-ed در دوشنبه مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) خواست هماهنگی بهتر از دولت فدرال است.

تبلیغات

“رئیس سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) نیاز به هماهنگی بهتر توزیع منابع بر اساس نیاز. در حال حاضر وجود ندارد و تنها قدرت ردیابی که در آن هر یدکی دستگاه تنفس مصنوعی است و یا که در آن وجود دارد کمبود” آنها نوشت.

ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر (R) مطرح طی تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این ماه. هفته گذشته او گزارش مشکلات مشابه.

در یک کنفرانس مطبوعاتی یک مشخصه عاطفی بیکر گفت: ماساچوست دستور داده است “میلیون ها نفر” از قطعه از تجهیزات مانند ماسک, اما تماشا دولت فدرال آنها را دور.

“من در اینجا به عنوان کسی که تا به حال تایید سفارشات برای میلیون ها قطعه از چرخ دنده ها تبخیر در مقابل ما و من می توانم به شما بگویم که چگونه نا امید کننده آن است” بیکر گفت.

“ما به معنای واقعی کلمه رو نقطه ای که ما موقعیت اولیه است تا خدا… تا زمانی که چیزی را نشان می دهد تا در اینجا در کشورهای مشترک المنافع انبوه آن وجود ندارد. من به شما گفتن ما در حال کشتن خودمان را در تلاش برای تحقق آن” بیکر گفت.

به عنوان منابع کاهش یافته اند قیمت ها افزایش یافته است.

Soumi Saha, مدیر ارشد, از, حمایت, در لیگ برتر, یک شرکت است که خرید لوازم و تجهیزات برای 4,000 بیمارستان گفت: N95 ماسک به طور معمول هزینه ای در حدود 30 سنت در هر, اما در حال حاضر هزینه بین $3 تا 15 دلار هر.

او گفت: در صورت سپر به طور معمول اجرا 8 دلار و پنجاه و در حال حاضر در فروش برای حدود 12 دلار در هر.

Saha گفت: آن را خیلی زود به بگویید اگر افزایش است که با توجه به قیمت درآوردن یا فقط پویایی بازار زمانی که شرکت های جدید در حال تلاش برای ورود به بازار است.

فرمانداران اصرار دارند تهمت به گام و با استفاده از جنگ کره در دوران دفاع تولید عمل می کنند (DPA) گفت: این سریعترین راه برای دریافت رقابت تحت کنترل است.

پس از گذراندن هفته مقاومت در برابر فشار و تهمت در اواخر هفته گذشته اعلام کرد او می خواهد با استفاده از DPA به زور جنرال موتورز برای تولید هواکش.

مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب تجارت مشاور پیتر ناوارو به عنوان سیاست ملی هماهنگ کننده برای DPA رفتن به جلو. ناوارو به خبرنگاران گفت که دولت در حال همکاری با فورد و جنرال الکتریک (GE) در دستگاه تهویه, تولید, اما فرار به “موانع” با جنرال موتورز است که باعث استفاده از DPA.

رهبران دولت هشدار داده اند آنها در حال اجرا پایین خطرناکی در دستگاه تنفس به عنوان بیمارستان ظرفیت را پر می کند تا در زمینه مقابله با شیوع قابل توجهی.

کومو است و پیش بینی شده دولت خواهد شد نیاز 30,000 هواکش در حالی که لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز (D) نشان داده است دولت اجرا خواهد شد از ماشین آلات در اوایل ماه آوریل.

اما هنوز مشخص نیست چه تاثیر DPA خواهد شد که به خصوص پس از جنرال موتورز ادعا کرد که آن را در حال حاضر در روند ساخت هواکش قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش.

بن Petok مدیر شرکت ارتباطات در پزشکی تولید کننده دستگاه Medtronic گفت: شرکت هدایت آن هواکش در هر کجا که نیاز بزرگترین است. او مشخص نیست اگر این بدان معناست که دولت فدرال متحده و یا بیمارستان های خصوصی دریافت بیشتر ماشین آلات.

وی گفت: این شرکت نه افزایش قیمت.

“قیمت سنگ آهن در بازار است شنیع در مواجهه با جهانی همه گیر و نه چیزی Medtronic را در تعامل” او گفت:.

Saha گفت: قیمت برخی از تجهیزات در حال افزایش است چرا که شرکت های جدید ممکن است همان تولید بازده به عنوان تاسیس شرکت.

او گفت: دولت باید کنترل بازار یا از طریق DPA یا کنترل قیمت و یا بسیار خاص در مورد آنچه که منابع مورد نیاز هستند.

“دولت باید بسیار واضح و روشن در مورد آنچه آنها نیاز دارند و چه مقدار از آنها نیاز که در آن نیاز به رفتن و هنگامی که” ساها گفت. “این کمک خواهد کرد که سطح زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>