خریداران در حال برگزاری به رغم اقتصاد بازگشایی

کسب و کار در هند از نمایندگی های خودرو به لباس زنجیره های خرده فروشی در حال آماده شدن برای مشتریان به عنوان اقتصاد بازگشایی اما خریداران در حال برگزاری.

“در حالی که عرضه وضعیت به نظر می رسد نزدیک به نرمال تا کنون خرید نیاز بر اساس” تحلیلگران در بمبئی مبتنی بر آناند Rathi سهام و کارگزاران بورس با مسئولیت محدود. نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان پس از صحبت کردن به بیش از 200 نفر از توزیع کنندگان و فروشندگان و خرده فروشان در سراسر کشور.

به دولت اجازه داده مرحله به مرحله لغو مستند محدودیت از دوشنبه, اجازه می دهد تا مراکز خرید و رستوران ها و مکان های عبادت برای بازگشایی در مناطق که در آن coronavirus عفونت تحت کنترل هستند. در حالی که مصرف که حساب برای 60 درصد از اقتصاد بوده و راننده را از رشد در طول قبلی استرس دوره های بانک مرکزی بررسی نشان داد مصرف کنندگان دیگر با اعتماد به نفس.

Footfalls در فروشگاه های فروش وسایل غیر ضروری شد و به 40%-50% طبیعی, با توجه به گزارش. لوازم خانگي دیدم بهتر از حد انتظار فروش در ماه مه با توجه به عواملی مانند محل کار و تحصیل از خانه مقید کردن تقاضا و گرمای تابستان اما این تقاضا fizzled از در اوایل ماه ژوئن آناند Rathi گفت.

خودرو کارخانه و نمایندگی ها رو تیره و تار وضعیت و بسیاری از نمایندگی ممکن است نزدیک به پایین و به علت کم footfalls و دیگر مسائل مالی تحلیلگران نوشت. “احیای خصوصی هزینه شده است تنها امید برای یک چرخش اقتصادی” آنها گفت.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>