کوسه upend Oilers

تیمو مایر تا به حال دو گل و یک کمک و کوسه بسیج برای 6-3 به پیروزی Oilers در ادمونتون در پنج شنبه شب.

Evander کین ماکسیم Letunov استفان Noesen و کوین Labanc نیز به ثمر رساند برای سن خوزه که ازمایش کرده 2-0.

برنت می سوزد به حال دو کمک برای کوسه ها (24-27-4) که دو در یک ردیف برنده.

در دوره دوم Letunov گل اول خود را NHL هدف خود را در بازی دوم برای کوسه ها. آن متهور هدف آن را 3-2.

قبل از بازی کوسه در توییتر اعلام کرد که همه ستاره جلو توماس نمایی از پارچه تا به حال تحت عمل جراحی زانوی چپ در روز دوشنبه است و انتظار می رود به آماده شود برای این تیم 2020 اردوگاه های آموزشی در ماه سپتامبر. نمایی از پارچه مجروح شد Jan. 29 و را از دست بقیه فصل.

شوالیه طلایی 7, Panthers 2: علامت سنگ به ثمر رساند دو گل و سه پاس گل, Marc-Andre فلوری ثبت 460th پیروزی خود را حرفه ای و وگاس غالب در جاده ها است.

طوفان 5 شغالها 3: آندره Svechnikov و سباستین Aho هر کدام دو گل به ثمر رساند و به یکی کمک پیشرو کارولینای برای پیروزی در بیابان.

نشینان 5, پادشاهان 3: Rookie Kieffer دم گل اول خود را دو NHL اهداف برای کمک به نیویورک تجمع در خانه. آندرس لی تا به حال یک هدف و کمک و مایکل دال کله و مت مارتین نیز به ثمر رساند به عنوان نشینان بهبود از یک 3-1 کسری در دوره دوم به سوم پیروزی در پنج بازی (3-0-2).

شکارچیان 3 شعله های آتش 2: Mikael Granlund تا به حال یک هدف و کمک به رهبری در بازدید از نشویل.

Canadiens 3 اردک 2: جف Petry ثمر رساند تا 25 ثانیه به اضافه کاری به مونترال خانه برد.

وحشی 4, Canucks 2: Kevin Fiala و براد شکار هر حال یک هدف و کمک به عنوان بخشی از مینه سوتا را سه هدف دوره اول در راه خود را به خانه برد.

رعد و برق 4 پنگوئن 2: Steven Stamkos و نیکیتا Kucherov گل آندره Vasilevskiy ساخته شده 29 صرفه جویی و خلیج تمپا برنده در خانه یخ.

قرمز بال 4, Sabres 3: در بوفالو, Dylan لارکین به ثمر رساند و دو بار تبدیل به یکی از دیترویت دو در ضربات پنالتی اهداف و بال قرمز جامعی نه بازی موازنه در هواپیمای دوباله.

شیاطین 5, آگهی, 0: بلک وود مکنزی متوقف 46 عکس دوم خود shutout فصل و مایل چوب به ثمر رساند و دو بار در نیوجرسی پیروزی در جاده ها است.

بهمن 4, سناتور 1: Cale ماکار تا به حال یک هدف و کمک به رهبری در بازدید از کلرادو به پنجمین پیروزی خود در شش بازی.

جت 4, بلوز, 2: اندرو Copp شکست یک سوم دوره کراوات و کانر Hellebuyck ساخته شده 35 برای صرفه جویی در وینیپگ. Patrik Laine, Jansen Harkins و Nikolaj اهلرز نیز به ثمر رساند برای جت در جاده ها برنده شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>