کوسه’ مارتین جونز به نظر می رسد که موجو خود را در هدف

اتحاد مارتین جونز کشف موجو خود را?

کوسه ها را به امید اخیر خود چشم انداز مثبت است نشانه ای از 30 سال goaltender بازگشت به بودن ناشی از خست آخرین خط دفاع آنها امیدوار بودند که سن خوزه قابل توجه در دراز مدت تعهد مالی در ماه ژوئیه 2017.

چهار سال هنوز باقی مانده در $34.5 میلیون فرمت و تا زمانی که به تازگی به این تیم تا به حال تعجب می کنم اگر جونز می تواند در حفظ وضعیت خود را به عنوان شماره 1 netminder.

جونز به پنج بازی — 3-2 دست دادن و 25-صرفه جویی در تلاش برابر مینه سوتا – داشتن متوقف 76 80 عکس در سه برنده مستقیم. علاوه بر داشتن متوقف 95 درصد از حریف عکس برای باز کردن شش بازی homestand جونز مطرح شده خود را صرفه جویی در صد از .889 به .898 و کاهش اهداف خود-در برابر متوسط به 2.97 در شش بازی آغاز شده و از اواسط ماه فوریه

“بچه ها خوشحال هستند برای دیدن آن” کوسه کاپیتان لوگان Couture گفت. “ما بازی های زیادی انجام بهتر در مقابل او. و او را پاداش ما با چگونه او را بازی می کند.”

اواسط دسامبر شلیک مربی پیتر Condoleo همزمان با تغییر در هدف. جونز’ بی چون و چرای پنج سال اجرا به عنوان تیم استارت به پایان رسید و پس از او اجازه پنج گل در یک 6-3 از دست دادن خانه به نیویورک رنجرز در مربی موقت باب Boughner را برای اولین بار.

Boughner بعدی دست حاکم به هارون دل که آغاز شده 17 بعد از 23 بازی از طریق Feb. 14.

جونز’ انتساب به تمرین و تمرین و تمرین بیشتر با کوسه تبدیل مربی دروازه بان اوگنی Nabokov. سن خوزه نیاز به پیدا کردن یک راه برای جونز برای تبدیل شدن به دروازه بان که .916 صرفه جویی در صد و 2.41 GAA در 60 حذفی بازی با کوسه.

“او یک هم تیمی در طول این زمان شما می توانید بگویید که او می خواست به بازی بازی های زیادی و من نگه داشته است که گفتگو با او را به عقب و جلو” Boughner گفت. “او می دانست آنچه که ما رفتن را از طریق و به همین دلیل دل بود.”

Nabokov قرار داده جونز از طریق آموزش-اردوگاه نوع رژیم با تمرکز بر سادگی تحکیم اصول به تلاش برای احیای دروازه بان که نوشته شده 2.16 GAA و .923 صرفه جویی در صد در تیم اجرا حذفی به نهایی جام استنلی در سال 2016.

“Nabby می خواستم برای بازسازی — تغییر بازی خود را — اما کار بر روی برخی از چیزهایی که نیاز به ثابت” Boughner گفت. “جونز یک پسر است که مقدار زیادی از غرور و افتخار است. او برنده بسیاری از بازی ها در طول چند سال گذشته. اگر شما برنده شوید شما در حال رفتن به ماندن (در هدف). ما می خواهیم هر دو آنها را به رقابت برای شبکه تمام وقت.”

او شروع پنج شنبه بود جونز’ هفتم در این تیم گذشته 10 بازی و این یک کشش که در آن نه تنها کوسه محکم در مقابل اما او در حال آمدن است تا با صرفه جویی در لحظات کلیدی نشان می دهد او را در راه راست.

“آن را به خوبی برای دیدن او با آن اعتماد به نفس” Boughner گفت. “به نظر من او به نظر می رسد بزرگتر و خشن تر در net. مبارزه خود را بهتر است در ترافیک و او را کمی بیشتر.”

این واقعیت جونز مبارزه نیست درک تنزل کمک کرده است.

“این می تواند یک چیز خوب به برخی از آن عمل بار در” جونز گفت. “این دشوار است. من بازی های زیادی از هاکی بیش از پنج سال گذشته است. من فقط می خواستم به کار سخت در عمل و مطمئن شوید که من آماده بود تا زمانی که من دریافت تماس بگیرید.”

راس McKeon را پوشش می دهد کوسه ها برای سان فرانسیسکو کرونیکل. توییتر: @RossMcKeon

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>