کوسه ها شروع سفر با دست دادن به شیاطین

بلک وود مکنزی ساخته شده 36 صرفه جویی در برد خود را در پنجمین راست شروع و میزبان, New Jersey Devils ضرب و شتم کوسه 2-1 در یک رقابت از تلاش franchises در پنج شنبه شب.

Defenseman P. K. Subban به ثمر رساند برنده در یک بازی قدرت در اوایل دوره سوم. Jesper Bratt به حال دیگر نیوجرسی هدف است. نیکیتا گوسف تا به حال کمک در هر دو.

در حالی که کوسه ها outshot شیاطین صف خود را از دست رفته بود بال Evander کین (تعلیق) جلو توماس نمایی از پارچه, مرکز لوگان مدل و defenseman اریک Karlsson (صدمات).

“آن بازی که در آن شما مرتب کردن بر اساس از دیدن عدم جرم که … مهارت است که در خارج از ما صف” کوسه مربی موقت باب Boughner گفت. “شما می توانید با برخی از شب با آن یک قدرت-بازی بازی های هدف و یا یک زن و شوهر از پرش و شما می توانید برخی از جن موفق باشید.”

Defenseman Tim توجه به ثمر رساند برای سن خوزه در بازکن از آن چهار بازی سفر. مارتین جونز 23 صرفه جویی از جمله فوق العاده توقف با شفت خود را در گیر گوسف زمانی که کوسه بود بازی دو مرد در دوره دوم.

“من فکر می کنم ما ساخته شده است برخی از کلید موجب صرفه جویی در و او به ما یک شانس برای برنده شدن” Boughner گفت: جونز. “او به نظر می رسد بزرگ و اعتماد به نفس در وجود دارد. من خوشحال هستم که برای دیدن. من فکر می کنم او بازی تبدیل شده گوشه.”

Subban هدف هفتم از فصل آمد و در یک شات از بالا سمت راست دایره است که ضرب و شتم یک نمایش جونز و شکست 1-همه کراوات در 2:56 سوم. آن آمد با این لیگ بهترین مجازات کشتن واحد فقط 10 ثانیه به دور از کشتن پنجم آن راست مجازات است.

شیاطین گره خورده است نتیجه 1-1 در اواخر دوره دوم کینگ هدف Bratt. او در زمان عبور از پاول Zacha پشت دفاع و ضرب و شتم جونز با شسته و رفته پشت دست ضربه زدن-فورهند حرکت در 16:15.

توجه داده بود کوسه سرب 7:22 بعد از باز کردن faceoff با اولین هدف خود در این فصل و برای اولین بار در 44 بازی دوستیابی برای تقریبا یک سال پیش. شیاطین به جلو کوین رونی به نظر می رسد نکته نقطه شات گذشته در بلک وود.

NHL خلاصه

کلاه’ Ovechkin نمرات پلاک 699

واشنگتن الکس Ovechkin به ثمر رساند خود را 699th هدف شغلی اما میزبان پایتخت کاهش یافت و به Montreal Canadiens 4-3 زمانی که بن Chiarot به ثمر رساند گل دوم خود را از این بازی 58 ثانیه به اضافه کاری.

Ovechkin اخراج کردن جمعیت با به ثمر رساندن هفت دقیقه به مسابقه و نزدیک به رسیدن به 700 اهداف در یک انفجار در دوره سوم. در عوض او باید صبر کنید برای تبدیل شدن به هشتمین بازیکن تاریخ NHL برای رسیدن به 700.

“او خطرناک ترین تیرانداز در لیگ” Chiarot گفت: از Ovechkin. “اگر شما با توجه به آنچه او انجام وجود دارد و سپس آن را به شما صدمه دیده است در نهایت. ما همیشه آگاه باشید که او از وجود دارد. که چیزی است که شما پرداخت کمی نزدیک تر توجه به او هنگامی که او بر روی یخ.”

مونترال از دست defenseman خاویر Ouellet به بالای بدن آسیب در اولین دوره است.

شوالیه طلایی 5 رعد و برق 3: Alec مارتینز تا به حال یک هدف و کمک خود را در وگاس اولین و میزبان شوالیه طلایی متوقف خلیج تمپا 11-بازی برنده خط خط.

مارتینز بود که به دست آورد از لس آنجلس در روز چهارشنبه بستن بازی در اواخر دوره اول ، delighting جمعیت در T-موبایل آرنا. آن مارتینز گل دوم از فصل; او نیز به ثمر رساند در لاس وگاس در ژانویه. 9.

جت 5 سناتور 1: علامت Scheifele جامعی در 12 بازی به ثمر رساند خشکسالی با سه قدرت-بازی بازی اهداف کمک به بازدید از وینیپگ بهبود به 7-2-1 بیش از گذشته خود 10 بازی و حرکت به وحشی-کارت نقطه در کنفرانس غرب.

سابق کوسه defenseman دیلن DeMelo ساخته شده و اولین بازی خود را برای این جت که به دست آورد او را از سناتوران روز سه شنبه در بورس برای سومین دور انتخاب کنید.

Maple Leafs 4, پنگوئن, 0: جیک Muzzin تا به حال یک هدف و دو کمک و Frederik اندرسن ساخته شده 24 صرفه جویی برای میزبان تورنتو است.

آن اندرسن دوم shutout فصل و شماره 18 برای کار خود را.

آگهی 4, آبی, کت 3: Kevin هیز به ثمر رساند 3:51 به اضافه کاری به بازدید از فیلادلفیا یک پیروزی است.

در میان کسانی که به ثمر رساند برای کلمبوس بود Stefan Matteau اولین NHL هدف از مارس 10, 2016.

بلوز 1 شغالها 0: Ryan o’reilly به ثمر رساند و اردن Binnington ساخته شده 14 موجب صرفه جویی در به عنوان میزبان St. Louis خالی آریزونا.

Antti Raanta متوقف 45 عکس برای شغالها.

پادشاهان 5, Panthers 4: بن Hutton جامعی 4-4 کراوات در 12:45 سومین دوره میزبان لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>