شاران ارائه می دهد کلاس های رایگان آنلاین برای ایمنی ساختمان با استفاده از گیاه مواد غذایی مبتنی بر

انسان ها تنها گونه در جهان به اسپری سم در مواد غذایی ما به طوری که حیوانات دیگر نمی خواهد آن را بخورم. و این تنها انسان است که نوشیدن شیر حیوانات دیگر می گوید ناندیتا شاه, آموزش هومیوپاتی و بنیانگذار شاران که با هدف کمک به مردم برای اتصال به حیوانات و طبیعت به منظور درمان خود و این سیاره است.

Nandita Shah

شاه که در حال حاضر زندگی در Auroville, تامیل نادو دریافت ناری شاکتی Puraskar در سال 2016 بالاترین جایزه برای زنان در هند برای کار پیشگام در زمینه سلامت و تغذیه از رئیس جمهور هند است. او همچنین نویسنده کتاب معکوس دیابت در 21 روز.

شاه اول شد وگان به دلیل مسائل اخلاقی. او می گوید: “من یک پزشک برای کاهش درد و رنج و زمانی که من آگاه شد از درد و رنج فوق العاده ای که به ما تحمیل بر شخص موجودات برای مواد غذایی, من تا به حال برای ایجاد اتصال.”

با COVID-19 بحران به عنوان ما شروع به دنبال ایمنی-ساختمان غذاهای شاران ارائه کارگاه های آموزشی در فکر پخت و پز و غذای سالم. “همزمان با روز جهانی بهداشت است که می افتد در مارس 7, ما در کابل در حال ارائه زنده و تصویری رایگان جلسات آنلاین برای یک هفته می گوید:” رزا نورونها هماهنگ کننده شاران, Mumbai.

Vegan tofu makhanwala

“این ثابت شده است که تاثیر COVID-19 سخت است که از قبل موجود بیماری در شیوه زندگی و ما را در این مستند دوره را مردم درک کنند که چنین بیماری در شیوه زندگی می تواند معکوس شود می گوید:” شاه و اضافه میکند: “در طول مستند دوره ما باید تمام اقدامات احتیاطی لازم است. این باید به طور موقت اما چیزی که ما همچنان حتی پس از بحران حل و فصل کردن. ما باید یاد بگیرند که برای محدود کردن مواد غذایی فرآوری شده مانند شکر و برنج و روغن و در آغوش گیاهی و مواد غذایی برای ما خوب بودن.”

در شاران آنها برنامه ریزی شده بود خود را در رویداد سالانه برای روز جهانی بهداشت در یک فضای عمومی در Andheri بمبئی اما پس از آن که مستند اعلام شد, آنها تصمیم به رفتن آنلاین و آن را رایگان به طوری که بسیاری از خانواده ها بهره مند شوند.

بیایید سالم

  • شاران آنلاین برنامه جلسه به شرح زیر است:
  • مارس 1: Dr ناندیتا زنده س و مردان می تواند طبخ بیش از حد افزایش ایمنی خود را: یوسف پینتو
  • مارس 2: وزن انتشار: مربی بهداشت Sandhyaashree راجیو; کره و پنیر و Chaas (غیر لبنی جایگزین); روزه متناوب: Madhura Vayal
  • مارس 3: چگونه من معکوس من IBS & آسم: Shalini درک; گلوتن رایگان پخت و پز و 7 مرحله برای تشکیل عادات سالم & زندگی می کنند زندگی از رویاهای خود را: رم پراساد
  • مارس 4: من چگونه معکوس سرطان من: Jaishree Kannan; خام دستور العمل های قدرت تصدیق: Madhura Vayal
  • مارس 5: کودکان ویژه: اتصال با طبیعت: ماریا و سارا Pinto; بچه دوستانه ی دستور غذاها, همه چیز در مورد پروتئین و کلسیم: Amit دودهنی
  • 6 آوریل: پدر و مادر ویژه – تربیت سالم کودکان و نوجوانان: Kommal شاه; پخت و پز با بچه ها, چگونه به رشد microgreens: یوسف پینتو
  • مارس 7: خوردن راه خود را به سلامت: Reyna Rupani قند-رایگان, دسر, بیایید سالم با هم: Dr ناندیتا شاه

“تطبیق با یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه آسان است اگر شما را در تلاش. لبنی می تواند به طور کامل جایگزین با شیر مشتق شده از بادام زمینی و بادام و بادام زمینی و برنج و جو و نارگیل. ساخت شیر جو آسان است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای قهوه و چای” می گوید: شاه. این تابستان شما حتی می توانید سعی کنید ساخت دوغ مناقصه نارگیل. فقط متوسط مناقصه برش نارگیل اضافه کردن کمی آب لیمو تازه نعناع-گشنیز و برگ و برش از زنجبیل و نمک و آب مخلوط کرده و در یک مخلوط کن-چرخ.

Vegan pizza

“در طول مستند دوره ما همچنین ارائه برخی از محبوب ما دوره های آنلاین در 50% از جمله 21 روز آنلاین دیابت معکوس برنامه و پایه گیاهی پخت و پز. جدای از این, یک هفته برنامه همچنین دارای اشپزی برای کودکان و نوجوانان و منحصر به فرد جلسه برای مردان است.”

کسانی که علاقه مند به شرکت در جلسات آنلاین باید برای ثبت نام از طریق تماس با 9769117747 یا ورود به www.sharan-india.org. ایمیل: office@sharan-india.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر