دهلی نو:
به عنوان عفونت های جدید ادامه خواهد داد به افزایش هند آغاز شده است آماده سازی برای شروع تست سرولوژی در کشور که ممکن است ارائه سرنخ در مورد چگونه به طور گسترده ای جدید کروناویروس گسترش به مردم است و اگر مردم در توسعه ایمنی.

هندی شورای تحقیقات پزشکی (ICMR) در حال حاضر به دعوت از مناقصه برای تهیه آنتی بادی تست کیت است که تایید شده توسط ما-FDA, EUA CE یا NIV پونا. آزمایشی مورد نیاز از 10 لاخ کیت قرار داده شده بود که بعد از کاهش به 5 لاخ کیت با توجه به در دسترس بودن مسائل میان تقاضای بالا از بین المللی تولید.

در حالی که هند تا کنون گزارش 979 موارد مثبت تا کنون virologists تعداد واقعی می تواند بالاتر و سرولوژی می تواند به حمله واقعی نرخ از ویروس.

“اکثریت قریب به اتفاق مردم خواهد شد که هیچ نشانه ای ندارند. جوان در این سن بیشتر است احتمال چنین موارد بدون علامت. اما ما نمی دانیم که این تعداد تا ما با کیفیت خوب تست آنتی بادی. این کمک خواهد کرد که ما می دانیم دقیق نسبت جمعیت بود که در واقع مبتلا به این بیماری می گوید:” Dr T یعقوب جان رئیس سابق شورای برای تحقیقات پزشکی (ICMR)’s مرکز پیشرفته تحقیقات ویروس شناسی.

این است که بر خلاف زمان نوکلئیک اسید (RT-PCR) تست های انجام شده توسط آزمایشگاه. در حالی که زمان واقعی-Polymerase Chain Reaction (PCR) با استفاده از آزمون استفاده می شود برای تایید Covid-19 در بیمارانی که در حال حاضر بیمار از آزمايشهاي رفتن یک گام بیشتر است.

آنها اجازه می دهد دانشمندان به حتی تست به ظاهر سالم افرادی که ممکن است آلوده شده اند با COVID-19 در گذشته اما بهبود و بدون نشان دادن هیچ نشانه ای. این است که با اندازه گیری مقدار آنتی بادی از آنها نمونه خون.

“مردم که بشدت آلوده و بهبود باید آنتی بادی علیه ویروس. آنتی بادی معنی وجود دارد ایمنی. بنابراین یکی از محافظت شده است و ترس از گرفتن ویروس. اما ما نمی دانیم که چه مدت این مصونیت طول می کشد ممکن است دو سال تا ده سال” گفت: Gagandeep Kang بالینی دانشمند مسیحی در کالج پزشکی وللر.

ما بدن دو نوع آنتی بادی – IgM که منتشر شد معمولا سه روز بعد از شروع به نشان دادن علائم و نشان می دهد بدن در پاسخ به عفونت است. و IgM – منتشر شد بعدا و نشان می دهد اگر فرد آلوده در گذشته و بهبود است.

دولت می تواند با استفاده از این آزمون برای انجام sero-مطالعات اپیدمیولوژیک و صفحه نمایش چقدر جمعیت شده است در معرض این ویروس در حال حاضر و توسعه ایمنی.

“آن را بالا ببرد ما آمادگی. تصور کنید اگر ما به کارخانه ها دوباره در حال اجرا و نیاز به مردم بازگشت به کار پس در این صورت اگر ما دارای پتانسیل برای شناسایی افرادی که می توانند با خیال راحت برو بیرون دوباره که مفید خواهد بود. اما ما باید درک کنند که ما باید هر دو آزمون گفت:” دکتر Anurag Aggarwal, مدیر CSIR-موسسه ژنومیک و یکپارچه زیست شناسی (CSIR-IGIB), New Delhi.

این حتی می تواند کمک به تعریف کشورهای استراتژی در بدترین سناریو زمانی که بهداشت و درمان کارگران شروع به آلوده شدن به عنوان موارد افزایش است. در آن صورت کارکنان بهداشتی درمانی که دارای آنتی بادی هستند و در معرض خطر قرار داده می شود در خط مقدم – رویکردی که تجربه توسط بریتانیا.

برخی از بزرگترین سرولوژی در حال انجام است توسط چین و کره جنوبی. اما چالش وجود دارد با توجه به ويژگی و دقت این آزمایشات که محدودیت اثر خود را برای تشخیص.

اما دانشمندان همچنین بر این باورند که این می تواند کمک به ارائه نقطه از مراقبت از امکانات تست به وضعیت تکامل می یابد و وجود افزایش موارد آلوده.

“اگر در مقیاس بزرگ آزمایش است که باید انجام سرولوژی راه ممکن است. این مکمل تست که کمتر پیچیده و مفید در شرایط اضطراری برای آنها انجام می شود به صورت محلی گفت:” دکتر Naveen Khanna ICGEB مرکز بین المللی مهندسی ژنتیک و بیوتکنولوژی (ICGEB).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im