سناتورها به دنبال حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘پروژه Airbridge’ عرضه های پزشکی تحویل

سه سناتور دموکرات خواستار رسیدگی به “پروژه Airbridge,” مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره های دولتی و خصوصی به ترتیب با شش کشور از بزرگترین عرضه های پزشکی شرکت برای ارائه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) از خارج از کشور به خط مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر.

سنسور. الیزابت وارنالیزابت WarrenFormer سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا: مغلوب ساختن پیشی جستن مرا به یاد موسولینی توییتر مدیر عامل شرکت در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘درست نیست که از بین بردن کمپین تصویری غیر قانونی بود بایدن به طور رسمی پیاپی دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری بیشتر (D-جرم.), ریچارد بلومنتال (D-Conn.) و رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچاک الیس SchumerDemocrats پرده جارو قانون در پاسخ به اعتراضات خشونت پلیس پلوسی شومر زانو زدن در سکوت برای تقریبا 9 دقیقه به افتخار جورج فلوید شلدون وایتهاوس آگهی دموکرات را به نبرد در برابر تهمت قضائیه بیشتر (D-n. y.) گفت: ابتکار عمل است فاقد بحرانی نظارت و misspent ده ها میلیون دلار مالیات دهندگان.

“پروژه پل هوایی – مانند گسترده تر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کروناویروس – مشخص شده است و تاخیر و بی کفایتی سردرگمی و محرمانه مربوط به چندین آژانس های فدرال و بازیگران” سناتور نوشت: به همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته در نامه ای که سه شنبه منتشر شد که درخواست پنل آغاز تحقیقات.

“مالیات دهندگان باید پوسته را ده ها میلیون دلار در این پروژه مرموز و آنها شایستگی این را می دانم که آیا آن را در واقع کمک گرفتن بحرانی منابع به مناطق بیشترین نیاز” دموکرات ها نوشت.

پروژه Airbridge به رهبری رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMichigan به دنبال فدرال فاجعه بیانیه بیش از شکسته سدها مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را آسان تر برای آلاسکا شکارچیان برای کشتن گرگ نوزادان و توله خرس: گزارش ارتش دادخواستها پانل مجلس در پاسخ به DC تظاهرات بیشتر‘s son-in-law و مشاور ارشد Jared کوشنرJared کوری KushnerThe هیل 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن به شمار برای بحث برانگیز عکس op در کلیسا DC اعتراض Tucker Carlson كم در مغلوب ساختن پیشی جستن کوشنر: ‘مردم را ببخش نه ضعف’ مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی برای اقامت در اتاق بیشترو تبلیغ توسط دولت به عنوان یک شهر تاریخی و تلاش موفق به سهولت بحرانی کمبود PPE در اوج این بیماری همه گیر.

تحت این ترتیب دولت فدرال پرداخت می شود به پرواز در منابع به ایالات متحده تا زمانی که شرکت های مورد توافق به فروش حداقل 50 درصد از منابع به تعیین نقطه داغ مناطقی از کشور به عنوان تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. این شرکتها مجاز به فروش و بقیه را به هر کسی که آنها می خواستند در مالیات دهندگان هزینه.

تلاش تحت موشکافی شدید از دولت های فدرال و دولت نمایندگان مجلس که خواستار پاسخ از دولت در مورد چگونگی تامین شد, توزیع شده و این که آیا کاخ سفید در ساخت توزیع تصمیم گیری بر اساس سیاست و نه از بهداشت عمومی. منتقدان در ایران کوشنر نقش

مدیریت زخم کردن تلاش ماه گذشته پس از صرف $91 میلیون. اما این تاثیر در آمریکا همه گیر پاسخ ناشناخته است که کاخ سفید سازمان مدیریت اضطراری فدرال و شرکت های درگیر کاهش یافته است به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد که منابع تحویل داده شده اند و در آن.

سناتور افتتاح شد تحقیقات خود را در مارس اما نامه سه شنبه منتشر شد گفت: آنها هنوز فاقد بینش جنبه های کلیدی از پروژه Airbridge از جمله در دسترس بودن لوازم و قیمت گذاری خود را.

این PPE حمل می شود به عنوان یک نتیجه از این برنامه قرار بود نگه داشته “معقول” اما در پاسخ به امان نامه اولیه با توزیع کنندگان گفت: آنها آگاه بودند از هر گونه تلاش با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای پیگیری قیمت گذاری PPE.

“روشن است که اگر این پروژه موثر بود و یا صرفه جویی در هزینه و یا اگر گزینه های دیگر — مانند اوایل نیایش و استفاده از دفاع تولید اقدام به تولید لوازم پزشکی — را بهتر کاهش PPE کمبود ذخیره پول و زندگی را نجات داد,” سناتور نوشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>