سناتور مطبوعات پنس بیش از coronavirus پاسخ در خصوصی جلسه

لویه فشرده معاون رئیس جمهور پنس در یک بسته-درب جلسه دولت در پاسخ به coronavirus خصوص ابراز نگرانی با عدم تست.

سناتورهای دموکرات در خصوص خواسته های تیز سوال از پنس و دولت مقامات بهداشتی در طول سفر خود را به ناهار جلسه به بحث در مورد گسترش ویروس.

پیام تسلیت در علاوه بر این گفت: آنها به اشتراک گذاشته و نگرانی ها در میان دموکرات ها و کارشناسان که به اندازه کافی وجود ندارد و آزمونها در دسترس ساخته شده مانع توانایی مقامات بدانید که چگونه گسترده این ویروس در ایالات متحده است.

تبلیغات

FDA کمیسر Stephen هان گفت: اوباما و تکرار نظرات عمومی خود را که تا یک میلیون آزمون در دسترس خواهد بود در پایان هفته. اما برخی از سناتوران به عنوان به خوبی به عنوان برخی از کارشناسان بهداشت عمومی را ابراز شک و تردید که در کل.

در دموکراتیک ناهار Sens. پتی موریپاتریشیا (Patty) لین MurrayLawmakers افزایش هشدار دهنده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ کارشناسان بهداشت عمومی افزایش زنگ به عنوان coronavirus گسترش یک شبه مراقبت های بهداشتی: سنا پنل برای برگزاری جلسه در ما coronavirus پاسخ | Dems تقاضا تهمت برداشت مذهبی ارائه دهنده حکومت | تهمت پزشکی پیشنهاد جرقه آمریکا واکنش بیشتر و ماریا Cantwellماریا ایلین CantwellThree درس از BIPA برای اطلاعات حریم خصوصی قوانین نوسان آرا سرقت نور افکن در ماراتن تهمت استیضاح Q&A Hillicon ولی: انگلستان اجازه می دهد تا Huawei برای ساخت 5G در مغلوب ساختن پیشی جستن | به قانونگذاران هشدار می دهند تصمیم را تهدید می کند اینتل های | کار در لایحه حفظ حریم خصوصی اینچ به جلو | Facebook را محدود می کند, سفر به چین در میان ویروس بیشترکه نماینده ایالت واشنگتن است که در مرکز گسترش ویروس در ایالات متحده در زمان نقش سرب در بازجویی پنس.

Cantwell خواسته معاون رئیس جمهور که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه کنگره تصدیق نهایی coronavirus بودجه نظارت بیشتر معاملات شنود گذاشته به رهبری دولت پاسخ در مورد عدم تست در دسترس است.

“نگه داشتن آنها را پرتاب کردن اعداد مانند میلیون ها نفر از آزمون و ما در حال گفت “این درست نیست'” Cantwell به خبرنگاران گفت: پس از آن. “میلیون ها نفر از آزمون در دسترس نیست راست این دوم. مردم خواستار پزشکان و آنها قادر به دریافت آزمون.”

پنس در پاسخ گفت که FDA گام خود را بیش از آخر هفته به اجازه می دهد دانشگاهی و تجاری در آزمایشگاه برای آزمون گسترش منابع تست Cantwell گفت.

تبلیغات

دولت مواجه شده است انتقاد کند و تلاش به سطح شیب دار تا تست از جمله مشکلاتی که گرفتار آزمون و معنای برخی از آنها کار نمی کند و همچنین در ابتدا تحمیل معیارهای اکید که می توانید تست.

کسانی که معیارهای در حال حاضر شده است سست و مقامات می گویند تست های بیشتر در حال ارسال است.

“آنها در حال تقلا” گفت: سناتور. دبی neil thomasدبورا (دبی) ان StabenowOn پول: گائو به بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن کمک برای کشاورزان | بلومبرگ خواستار تقویت Dodd-Frank | که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات گائو در حمله به تهمت کمک به کشاورزان دموکرات ها نگران مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رشد قدرت بیشتر (D-Mich.), و اضافه کرد که پنس گفت که او “متوجه شدم که یک نگرانی” وقتی پرسیده شد که در مورد عدم تست.

بهداشت ، بیل کسیدیویلیام (بیل) مورگان CassidyOvernight مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط انجمن بهداشت آمریکا — کالیفرنیا نظارت 8,400 مردم برای coronavirus | پنس شیپور خاموشی حرفه ای رسمی برای هماهنگ کردن پاسخ | Dems اصرار بر guardrails برای بودجه تهمت مذاکره ایران نیاز به عمل در مراقبت های بهداشتی در عقب نشینی با سناتور تپه صبح روز سه گزارش — AG Barr, اوباما و تلاش برای مهار مغلوب ساختن پیشی جستن در بیشتر (R-لا.) گفته بود که “بسیاری از نگرانی در مورد تست” در میان سناتور جمهوریخواه به عنوان به خوبی.

“ما ظرفیت است که در آن نیاز به در حال حاضر” اضافه شده بهداشت ، مارکو روبیوMarco Antonio RubioPierce بوش: یک دوم وارث بوش میراث شیفت راست را به نفع خود پنس جامد نقش مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سرباز یکشنبه نشان می دهد پیش نمایش: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آماده پاسخ میان شیوع کروناویروس; جو بایدن باعث می شود صورت خود را قبل از سه شنبه بیشتر (R-Fla.), هر چند او اشاره کرد که مقامات ramping تا تلاش های خود را بر روی تست.

تبلیغات

کارشناسان می گویند این ویروس می توانست در گردش در ایالات متحده برای ماه کشف نشده به دلیل عدم تست معنای آن را به سادگی کشف شد.

سناتور گفت که نگران ترکیبات به خصوص در ایالت واشنگتن تلاش کرده اند برای دریافت تست شده اما در حال ملاقات با سردرگمی و عدم پاسخ روشن است.

“آنها نمی باید پاسخ ما نیاز” رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerOvernight انرژی: نمایندگان مجلس با سر و صدا به اضافه کردن مقررات به حرکت سریع لایحه انرژی | سازمان حفاظت محیط زیست هیئت مدیره سوالات جایگزینی اوباما-دوران انتشار قانون | Dem سناتور می پرسد ناظر به بررسی دو سازمان حفاظت محیط زیست قوانین و قانونگذاران سر و صدا برای اضافه کردن مقررات به حرکت سریع لایحه انرژی را ندارد coronavirus سیاسی — آن را متوقف و به جای آن بیشتر (n. y.) به خبرنگاران گفت: پس از این نشست است. “بزرگترین سوال: تست. هنگامی که و که در آن ؟ آنها نمی تواند پاسخ دهد که چگونه به زودی مردم خواهد بود قادر به گرفتن آزمون.”

“ما نیاز به دانستن که در آن مردم می توانند آن را دریافت که چگونه مردم می توانند آن را دریافت و ما نیاز به مطمئن شوید که آن را بسیار پر هزینه است که مردم آن را دریافت نمی” شومر اضافه شده است. “وجود دارد هیچ پاسخ به این پرسش حیاتی.”

سناتور دموکرات نیز نگرانی که تهمت علنا عنوان تهدید در یک گمراه کننده راه است.

“دولت در یک کل را رد کرده است این است که اتفاق می افتد گفت:” از سوی دیگر ، جان تسترجاناتان (جان) TesterSenators دیدن جزر و مد تبدیل شدن به سمت بایدن پس از پیروزی بزرگ سناتور دموکرات: ‘نهایی از ironies’ برای مغلوب ساختن پیشی جستن به آمار رامنی برای استناد به ایمان خود در کمیته امور سربازان بازنشسته می فرستد پیام مهم در طول زمان سنا زمان بیشتر (D-Mont.). “به اندازه کافی وجود ندارد کیت های آزمایش ما نمی دانیم که چگونه گسترده به این دلیل است که رئیس جمهور کاهش یافته است توپ زود است.”

ناتانیل Weixel جسی Hellmann و Jordain کارنی کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>