سناتور تقاضا جزئیات بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در اینتل دیده بان شلیک

“کنگره قصد روشن است که بیان از دست داده و اعتماد به نفس و بدون توضیح کافی برای تحقق الزامات اساسنامه. این است که در بخش بزرگی چون کنگره در نظر گرفته شده که بازرسان به طور کلی تنها برداشته شود زمانی که وجود دارد این است که شواهد روشنی از تخلف و یا عدم انجام وظایف اداری و به دلایل نه چندان ربطی به عملکرد خود را برای کمک به حفظ IG استقلال” آنها نوشت.

آنها اضافه شده است که در تلاش برای “تایید می کنند که وجود دارد روشن به دلایل قابل توجهی” برای اتکینسون حذف آنها درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن به “ارائه [a] بیشتر استدلال” به صورت او شلیک توسط مارس 13.

رئیس جمهور فرستاده تکان طریق واشنگتن در شب جمعه وقتی که او اطلاع کنگره در وسط یک بیماری همه گیر است که او از بین بردن اتکینسون که رفتار خلاف کاران شکایت مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات نسبت به اوکراین است که موجب خانه استیضاح پرس و جو.

“این بسیار حیاتی است که من با کمال اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان طور کلی” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در روز جمعه نامه. “این است که دیگر مورد با توجه به این بازرس کل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>