سناتور’ بابی رایان دارای کلاه ترفند در صفحه اصلی بازگشت

بابی رایان در اولین بازی خانگی در بیش از سه ماه ثبت کلاه ترفند منجر به سناتورهای اتاوا به یک 5-2 برنده بیش از ونکوور کناکز در پنج شنبه شب.

رایان وارد مشترک NHL/nhl on nbc برنامه کمک Nov. 20 پس از اعتراف به داشتن یک مشکل با الکل. او برای بازی در نشویل در روز سه شنبه اما تا به حال در خانه پس Nov. 15.

طرفداران بودند به تشویق رایان به او ایستاده اند و شعار خود را به نام.

“من می دانستم که اتاوا بودن جامعه ای که در آن است که پذیرش خوب خواهد بود” رایان گفت. “این فقط رو سخت تر به حفظ احساسات پایین در طول بازی. آن باور نکردنی بود. آنها از من حمایت کردم و به کمک. شما نمی توانید بنویسید که راه که رفت. آن را فقط یک شب باور نکردنی, با تشکر از شما برای همه آنها.”

رایان اعتبار همسرش, Danielle برای کمک به او رسیدن به این نقطه و گفت: او نیز سزاوار اولین ستاره.

“به حمایت از او و نه فقط باید حمایت از او به عنوان یک بازیکن هاکی اما به عنوان یک شوهر و همه چیز آن را فقط به معنی یک تن” او گفت:.

ونکوور سر مربی تراویس سبز نیز قدردانی چه Ryan, حتی اگر آن را در هزینه از Canucks.

“شما هرگز نمی خواهم به از دست دادن یا دیدن سایر بازیکنان نمره شما اما واضح بود واکنش جمعیت و هنوز هم وجود دارد که عنصر انسانی در این بازی این است که هنگامی که بچه ها از طریق چیز سخت یا جنگ از طریق چیزهایی که” سبز گفت. “آن را فقط خوب است برای دیدن او پشت کردن بازی وجود دارد.”

کانر قهوه ای و Rudolfs Balcers نیز به ثمر رساند به عنوان اتاوا جامعی چهار بازی از دست دادن خط. مارکوس Hogberg ساخته شده 32 موجب صرفه جویی در.

J. T. Miller و تایلر Toffoli به ثمر رساند برای Canucks. تاچر Demko متوقف 21 عکس.

جت 3, پایتخت 0: Connor Hellebuyck متوقف 34 عکس برای پنجمین بار در shutout فصل به عنوان میزبان وینیپگ به دست آورد. Hellebuyck سرقت الکس Ovechkin حداقل دو بار و یک دستکش شتاب گرفتن به تازگی به دست آورد ایلیا Kovalchuk در دومین دوره بازی قدرت. او نیز متوقف جلو Jakub Vrana کینگ در اوایل دوره سوم. “من دوست دارم shutouts,” Hellebuyck گفت. “امشب تیم بزرگ shutout. من قطعا دوست دارم که در رزومه و آن را سرگرم کننده برای دیدن آن است.”

شکارچیان 4 شعله های آتش 3: Mikael Granlund به ثمر رساند با 0.1 دوم سمت چپ در قوانین و مقررات به گسترش این بازی به ثمر رساند و سپس 1:20 به اضافه کاری برای میزبان نشویل.

Blackhawks 5 رعد و برق 2: Dominik Kubalik سه گل به ثمر رساند در تیم خود را پنج هدف دوره سوم و کوری کرافورد ساخته شده 37 صرفه جویی به عنوان بازدید از شیکاگو برخورد Tampa Bay چهارم آن از دست دادن در یک ردیف.

برونز 4 ستاره 3: نیک Ritchie تا به حال یک هدف و کمک خود را برای اولین امتیاز پس از بوستون به دست آورد و او را در تجارت مهلت برای کمک به NHL-پیشرو برونز ضرب و شتم بازدید دالاس.

بلوز 3, جزایر 2: Colton Parayko گل روی شال در 3:23 اضافه کاری به عنوان میزبان St. Louis تمدید به پیروزی خود در شش بازی.

Maple Leafs 5, Panthers 3: ویلیام Nylander به ثمر رساند متهور هدف میدوی را از طریق دوره سوم برای بازدید از تورنتو است.

رنجرز 5, Canadiens 2: Ryan Strome به ثمر رساند و دو بار اضافه شده کمک به بازدید از نیویورک برنده پنجم آن در یک ردیف.

Wild 7, Red Wings 1: Defenseman مت Dumba تا به حال دو گل و یک کمک برای بازدید از مینه سوتا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>