سنا به اتفاق آرا تصویب لایحه ممنوعیت خرید تجهیزات Huawei با بودجه فدرال

سنا به اتفاق آرا به تصویب قانون در روز پنج شنبه خواهد بود که ممنوعیت استفاده از بودجه فدرال برای خرید تجهیزات مخابراتی از شرکت تلقی تهدیدی برای امنیت ملی خود از جمله چینی Huawei گروه.

دو حزبی امن و قابل اعتماد در شبکه های مخابراتی قانون که در مجلس به تصویب رسید در ماه دسامبرممنوعیت کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) از دادن بودجه به ایالات متحده آمریکا گروه مخابرات برای خرید تجهیزات از شرکت های تلقی تهدید.

این لایحه نیاز به FCC برای ایجاد یک 1 میلیارد دلار از صندوق برای کمک به کوچکتر ارائه دهندگان مخابرات به rip کردن و جایگزینی تجهیزات از جمله شرکت ها و به کامپایل یک لیست از شرکت هایی دیده می شود به عنوان به عنوان یک تهدید برای مخابرات شبکه.

تبلیغات

این لایحه است که در درجه اول اسپانسر شده از طرف خانه انرژی و تجارت رئیس کمیته فرانک Pallone (D-N. J.), رتبه بندی عضو گرگ والدنگرگوری (گرگ) پل WaldenLawmakers کوره وب سایت فروش بلیط StubHub مدیران بیش از آنلاین فروش بلیط شبانه انرژی: سبز گروه به شکایت بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن عقبگرد اوباما قوانین آب | ایران آب و هوا طرح چهره مقاومت مواجه از سمت راست | بزوس راه اندازی B آب و هوا ابتکار عمل ایران آب و هوا طرح چهره پوش بک — از جمهوری خواهان بیشتر (R-سنگ.), و مظنونان حمله به دانشگاه دوریس ماتسویدوریس اوکادا MatsuiBottom خط لابی جهان دو حزبی مواد غذایی آلرژی قانون سود زمین در کنگره بلکه این فقط آغاز شده بیشتر (D-کالیفرنیا.) و برت اکلاهمااستیون (برت) برت GuthrieOvernight مراقبت های بهداشتی: داروسازی بزرگ به نظر می رسد برای جلوگیری از زیان پس از ایران شکست | خانه پنل به بررسی فدرال ماری جوانا سیاست | خانه ایران بازگشایی تحقیقات به مصرف کنندگان قانونگذاران بیان زنگ بیش از افزایش مصرف بیش از حد کوکائین مرگ و میر در خانه ایران بازگشایی تحقیقات به مصرف کنندگان بیش از نقش در بحران بیشتر (R-Ky.).

رئیس کمیته بازرگانی مجلس سنا راجر ترکه یا چوب کوتاهراجر فردریک WickerThe هیل صبح گزارش – ساندرز تکرار با NH اولیه پیروزی اما با باریک پیروزی سناتور مطبوعات NCAA در جبران خسارت برای ورزشکاران کالج شبانه دفاع: در داخل مغلوب ساختن پیشی جستن 4B پنتاگون بودجه | نکات برجسته عبارتند از .4B برای فضای نیروی پیش نمایش از نیروی هوایی یک کار رنگ | سنا چشم چهار شنبه بحث در ایران جنگ قدرت | 109 نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا مبتلا به آسیب های مغزی از حمله بیشتر (R-Miss.), که پنل صلاحیت بیش از این لایحه ستایش آن گذشت.

“تجهیزات مخابراتی از برخی دشمنان خارجی به شمار قابل توجهی تهدید برای امنیت ملی ما رونق اقتصادی و آینده ایالات متحده رهبری در پیشرفته فن آوری بی سیم” ترکه یا چوب کوتاه در بیانیه ای گفت. “ایجاد یک” پاره کردن و جایگزین’ برنامه این قانون را فراهم معنی دار پادمان برای ما شبکه های ارتباطی و بیشتر ارتباط امن برای آمریکایی ها است.”

این قانون اگر به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump عبور پنس خطرناک باک یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط انجمن بهداشت آمریکا — صدای شیپور شیپور خاموشی پنس منجر به کروناویروس پاسخ | تهمت متهم پلوسی از تلاش برای ایجاد هراس | CDC تایید مورد ‘ناشناخته’ منبع | شومر می خواهد .5 میلیارد دلار بودجه اضطراری تهمت گره در شهرت به عنوان germaphobe در طول coronavirus جلسه: “من سعی کنید برای نجات به عنوان بسیاری که ممکن است پس از عطسه بیشترمی تأثیر عمده ای در روستایی مخابرات ارائه دهندگان. روستایی بی سیم ارتباط تخمین زده می شود در سال 2018 تشکیل پرونده به FCC که حدود 25 درصد از شرکت های عضو آن استفاده از تجهیزات یا هواوی یا چینی گروه ZTE.

تصویب این لایحه می آید پس از ماه آینده فشار به اقداماتی علیه Huawei بزرگترین 5G ارائه دهنده تجهیزات در جهان است. منتقدان آن استناد نگرانی در اطراف یک سال 2017, چینی, هوش قانون است که نیاز به شرکت های چینی و افراد برای شرکت در دولت مورد حمایت هوش-جمع آوری است.

تبلیغات

وزارت بازرگانی در سال گذشته افزود Huawei به آن “نهاد لیست” از گروه هایی که شرکت های آمریکایی ممنوع از انجام کسب و کار با هر چند Huawei کامل گنجاندن در لیست بوده است با تاخیر چند بار.

FCC همچنین گام خود را در برابر این شرکت در ماه نوامبر هنگامی که آن را تعیین Huawei به عنوان یک تهدید امنیت ملی و ممنوع مخابرات گروه با استفاده از FCC بودجه برای خرید تجهیزات از هواوی.

Huawei عقب رانده برابر FCC برای این حرکت اعلام کرد در ماه دسامبر بود که آن را تحت پیگرد این سازمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز در حال حرکت به دور از Huawei اولویت های کلیدی فشار متفقین شرکت ها را به انجام همان.

بریتانیا تصمیم در اوایل این سال به اجازه استفاده از Huawei در محیطی شبکه های 5G اما امن تر شبکه یک حرکت است که بسیاری در کنگره هشدار داد که می تواند به خطر اندازد هوش های بین ایالات متحده و انگلستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>