سنا را به “عجیب و غریب” عصر جدید

رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerDemocrats نا امید در coronavirus نظارت تلاش دموکرات نیویورک تماس برای وام مسکن بخشش در آینده coronavirus امداد لایحه قاضی خواستار رسیدگی به اینکه آیا مک کانل تحت فشار قاضی بازنشسته به (D-n. y.) ارائه یک پیش بینی دقیقه بعد از اتاق reconvened برای اولین بار در هفته در روز دوشنبه.

“این خواهد بود که یکی از عجیب ترین جلسات این کشور ایالات متحده آمریکا, در تاریخ مدرن” او گفت:.

به عنوان سناتور حل و فصل را به کنگره این هفته روشن است که گسترش coronavirus است و اساسا شکل روز به روز زندگی در واشنگتن با یک نماینده مجلس توصیف جدید خود را به صورت عادی به عنوان “عجیب و غریب است.”

تبلیغات

طبیعی clubby فضای سنا طبقه است و همه از بین رفته.

در یک رای گیری در روز شنبه شب تنها یک اتاق دارد برگزار می شود تا کنون سناتور برای اکثر رای خود را در سمت چپ و حتی اگر آنها تا به حال نشده است با هم در بیش از یک ماه است. سیزده از دست رفته آن در دسترس نباشد.

آن را کاملا برگشت از مارس 25 آخرین بار بیشتر از سنا در زمان رای گیری در فرد است. هر چند coronavirus در حال حاضر رهبری بسیاری از ملت به قفل کردن سناتور درنگ در گروه های بزرگ به صحبت یکی از آخرین زمان نقض اجتماعی فاصله گرفت.

قانونگذاران در حال تصدیق کرد که وجود خواهد داشت یک دوره تنظیم به عنوان آنها سعی کنید به تعادل انجام شغل خود را در آنچه که یک نهاد اجتماعی با اقدامات احتیاطی به منظور جلوگیری از coronavirus را گسترش.

“این یک تجربه متفاوت برای مطمئن اما امیدوارم ما به شما استفاده می شود به آن” دیابت جان Thuneجان رندولف ThuneBattle دم بر نحوه دریافت کمک بیشتری پول به آمریکایی ها در سنا را به “عجیب و غریب” عصر جدید سنا توافق رهبران تردید از مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات حقوق و دستمزد کاهش بیشتر (R-S. D.) به خبرنگاران گفت:.

سناتور. John Cornynجان CornynSenate مراحل به “عجیب و غریب” عصر جدید سنا توافق رهبران تردید از مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات حقوق و دستمزد و برش گروه لیبرال تایید رویس وست تگزاس سنا بیشتر (R-تگزاس) به شوخی به او را در یک ماسک را به صحبت با خبرنگاران کردن طبقه سنا که او بسیار “adept” در عین حال در انجام این کار, اما این او حمایت سنا بازگشت.

تبلیغات

“من شده است در اطراف تحت بازداشت خانگی در خانه خود را برای شش هفته پس من فقط خوشحالم که به” او گفت:.

تصمیم به بازگشت به کنگره می آید و حتی به واشنگتن باقی مانده است تحت اقامت در خانه سفارش حداقل تا آوریل 15. شده اند وجود دارد حداقل 5,322 موارد coronavirus در سی با 254 مرگ و میر به گفته نیویورک تایمز داده ها با تعداد موارد جدید در هر روز هنوز درست کردن.

خطر است بخصوص در سنای آمریکا که در آن متوسط سن حدود 62 و حدود نیمی از اتاق 65 ساله یا مسن تر. کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که افراد مسن تر به طور خاص در معرض خطر هستند برای موارد شدید از coronavirus.

سناتور. Dick Durbinریچارد (دیک) یوسف DurbinMcConnell فشرده به گسترش coronavirus تست در سنا سنا را به “عجیب و غریب” عصر جدید برخی از دموکرات ها می گویند اتهامات علیه بایدن شایستگی تحقیقات مستقل تر (D-بیمار است.), که 75 سوال اگر سنا باید در شهر باقی بماند تا روز یادبود حتی به عنوان سناتور دموکرات نشان داده اند آنها برنامه ریزی برای چوب طبیعی خود را ممکن است برنامه.

“این که امروز در اینجا و اینجا بودن امروز یک خطر برای هر دو ما و خانواده های ما” Durbin گفت: زمانی که یک خبرنگار به صورت تپه پرسید: اگر بدن باید در جلسه تا روز یادبود. “این فقط یک واقعیت است. ما در حال پوشیدن این ماسک و انجام همه چیز را از هم جدا ایستاده, اما آن است که یک تصمیم مخاطره آمیز.”

دموکرات ها را علنا fumed بر تصمیم گیری به سنا بازگشت حتی اگر قانونگذاران در هفته حداقل به دور از داشتن یک معامله در یک پنجم coronavirus امداد بسته است.

سناتور. دایان فاینستایندایان Emiel FeinsteinSenate مراحل به “عجیب و غریب” عصر جدید این هفته: سنا بازده در میان coronavirus همه گیر COVID-19 کلاس تقسیم سیاسی جدید ایجاد خطرات بیشتر (D-کالیفرنیا.) که در 86 قدیمی ترین سناتور به خبرنگاران گفت که آن را “جدی” به پشت در کاپیتول.

فاینستاین که علنا به نام رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellMcConnell فشرده به گسترش coronavirus تست در سنا نبرد دم بر نحوه دریافت کمک بیشتری پول به آمریکایی ها Ratcliffe پاکستان برای تحویل صاف و پوست کنده اطلاعات بیشتر (R-Ky.) به لغو این هفته جلسه بیش از نگرانی های ایمنی در زمان خاموش ماسک در حالی که صحبت کردن به خبرنگاران گفت او نمی تواند نفس کشیدن در حالی که با پوشیدن آن است.

“من فکر نمی کنم آن را هوشمند” را به مجلس بازگشت فاینستاین گفت. “این فقط اتفاق می افتد که این هفته واقعا وحشتناکی ضروری است.”

آن را نه تنها دموکرات ها که سیگنالینگ برخی از اضطراب در مورد اینکه در کنگره.

“من فکر می کنم ما همه مضطرب است. ما متوجه این خطر برای ما توضیح ، ریچارد شلبیریچارد کریگ ShelbySenate مراحل به “عجیب و غریب” عصر جدید مک کانل: زیرساخت نمی خواهد در آینده coronavirus امداد لایحه منحصر به فرد: کمیته بانکی سنای برای اقدام در صورتی تغذیه نامزد جودی شلتون در هفته آینده بیشتر (R-Ala.), که نوبت 86 روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: در حالی که با پوشیدن یک آلاباما-مضمون ،

خواست روز سه شنبه اگر آن را امن در کنگره آمریکا به مردم ایران ، جیم Rischجیمز (جیم) Elroy RischSenate گام به ‘عجیب’ عصر جدید در مواجهه با چالش بی سابقه وزارت امور خارجه به ارمغان می آورد 61,000 آمریکایی ها صفحه اصلی تنش جوش در کالیفرنیا در میان coronavirus بحث بیشتر (R-آیداهو) به خبرنگاران گفت: “هیچ.”

تبلیغات

حضور پزشک ارائه شش-صفحه یادداشت به سناتورها و کارکنان خود را ترسیم راه هایی برای محدود کردن گسترش coronavirus در حالی که قانونگذاران در کنگره از جمله دلگرم کننده از راه دور کار اینصورت ادارات و متناوب ناهار فردا.

جمهوری خواهان در حال برگزاری جلسه ناهار سه بار در هفته, اما آنها فاصله را به تلاش برای پایبندی به اجتماعی فاصله دستورالعمل. سناتور. مایک براونمایکل BraunSenate مراحل به “عجیب و غریب” عصر جدید جمهوری خواه مجلس سنا خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به گسترش منظور اجرایی شامل تولید و پردازش کاخ سفید با استفاده از روز درختکاری به تمدید فشار برای 1 تریلیون درختان ابتکار عمل بیشتر (R-Ind.) گفت که در روز سه شنبه بسته-درب های پارلمانی ناهار وجود دارد سه سناتور در یک جدول.

دموکرات ها در حال برگزاری تمام جلسات آنها توسط کنفرانس تلفنی چیزی Durbin گفت که او امیدوار می تواند تغییر به زودی.

“من خیلی خسته هستم از تلفن کنفرانس تلفنی … و من از نوع دست من دوستان است. من رفت و به دریافت یک فنجان قهوه در محله من امروز صبح دیدم تینا اسمیت ‘تینا’ تکان دادن از راه دور. که به عنوان نزدیک به عنوان آن می شود,” او گفت: از دموکرات مینه سوتا.

برای کمک به اجتماعی فاصله, نقطه, نیز قرار داده شده بر روی زمین در زمینه های مشترک مانند ساختمان ورودی و کنگره زیرزمین به نشان می دهد که در آن مردم باید ایستاده. در علاوه بر این به طبقه نشانگر پلکسی گلاس موانع نصب شده در سنا carryout یکی از معدود گزینه های ناهار خوری که باز باقی می ماند در کنگره پیچیده و همچنین به عنوان برخی از مطبوعات گالری. جعبه ماسک نیز ظهور در اطراف کنگره.

تقریبا هر سناتور است که در کنگره شده است با پوشیدن یک ماسک و یک حرکت بود که توصیه می شود اما لازم نیست توسط کنگره پزشک.

سناتور. Roy BluntRoy Dean BluntSenate گام به ‘عجیب’ دوره جدید مجلس نمایندگان آمریکا, مجلس سنا توافق رسید ‘مکث’ در آینده coronavirus امداد لایحه سنا توافق رهبران تردید از مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات حقوق و دستمزد کاهش بیشتر (R-Mo.) نمی شود یک روز دوشنبه بود اما زمانی که او به یک کمیته اطلاعات مجلس سنا جلسه صبح روز سه شنبه. در مورد بازگشت او به خبرنگاران گفت: “حدس می زنم من از دست رفته یادداشت.”

سناتور. Rand PaulRandal (رند) Howard PaulSenate مراحل به “عجیب و غریب” عصر جدید پنتاگون می گوید که او نمی نیاز به ماسک پس از coronavirus: “من در مورد تنها فرد سالم در واشنگتن’ سناتور. رند پل: اصلاح نظام سلامت با ارائه گزینه های بیشتر و بیشتر (R-Ky.), تنها سناتور شناخته شده اند که آزمایش مثبت است در میان چند سناتور که رفته اند maskless در اطراف کنگره. او به خبرنگاران گفت که او در نظر گرفته خود را به یکی از امن ترین افراد در تماس نزدیک با دلیل قبلی خود عفونت.

تبلیغات

“من باید ایمنی. من در حال حاضر این ویروس بنابراین من می توانید آن را دوباره و من نمی توانم آن را به هر کسی” او گفت.

فشرده مورد گزارش می دهد که افرادی که آن را بدست می توانید آن را دوباره پل گفت: “این درست نیست. هیچ گونه شواهد — من نمی توانم دوباره آن را نه می تواند به من انتقال آن است. بنابراین از همه مردم شما را ملاقات کند در اینجا من در مورد تنها فرد سالم در واشنگتن است.”

چند سناتور گفت: با پوشیدن یک ماسک و خود را از دیدن همکاران و کارکنان پوشیدن آنها یکی از oddest قطعات مورد اینکه در کنگره. زمانی که قانونگذاران چپ در اواخر ماه مارس هیچ سناتور بود با پوشیدن یک ماسک و حتی بعد از پل آزمایش مثبت است.

“در طول این زمان در واقع مردم همه با پوشیدن ماسک” سناتور. مایک دورماریون (مایک) مایکل RoundsSenate گام به ‘عجیب’ دوره جدید مجلس نمایندگان آمریکا, مجلس سنا توافق رسید ‘مکث’ در آینده coronavirus امداد لایحه موانع کوه برای معامله در آینده coronavirus لایحه بیشتر (R-S. D.) گفت: چه خواسته است ایستاده بود به او. “در واقع اولین بار که من راه می رفت به یک زن و شوهر من نمی دانم که آنها چه کسانی بودند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>