سنا بن بست معنی اینتل برنامه ها به مرور

سه زودی به پایان می رسد هوش برنامه های تنظیم شده به طور موقت به مرور در میان یک بن بست در سنا است.

خانه تصویب یک لایحه در روز چهارشنبه است که جفت با عبور نمود از این برنامه ها با تغییرات گسترده تر به دادگاه در ارتباط با نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA).

اما سریع گذشت که لایحه موانع در سنا روز پنجشنبه با سنسور. Rand PaulRandal (رند) Howard PaulMcConnell بالا نوروزی پرتاب حمایت نظارت معامله به عنوان مهلت Hillicon دره: خانه عبور کلید نظارت لایحه | Paul Lee اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به کشتن FISA مقابله | کاخ سفید به دنبال کمک از تکنولوژی در مبارزه با کروناویروس | Dem خواستار پنس برای مقابله با ویروس اطلاعات غلط در خانه می گذرد کلید نظارت لایحه با مهلت بلندی بیشتر (R-Ky.) و مایک لیمایکل (مایک) Sibley LeeMcConnell بالا نوروزی پرتاب حمایت نظارت معامله به عنوان مهلت Hillicon دره: خانه عبور کلید نظارت لایحه | Paul Lee اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به کشتن FISA مقابله | کاخ سفید به دنبال کمک از تکنولوژی در مبارزه با کروناویروس | Dem خواستار پنس برای مقابله با ویروس اطلاعات غلط در خانه می گذرد کلید نظارت لایحه با مهلت بلندی بیشتر (R-یوتا) تهدید به جلوگیری از هر گونه تلاش برای روشن شدن این قانون و ارسال آن به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe هیل صبح گزارش – مغلوب ساختن پیشی جستن غیر منتظره طول می کشد گام به بنیادی coronavirus دموکرات شروع به اشاره ساندرز باید رها Coronavirus مختل ریاست جمهوری در کمپین های بیشتر‘s میز.

تبلیغات

“رهبران جمهوری خواه مجلس سنا در تلاش هستند تا رم از طریق جعلی FISA اصلاحات بدون هر گونه تغییرات واقعی. من می شی. من همچنان ایستاده با [تهمت] را رزرو به این لایحه” پل توییتی پنج شنبه.

یک سناتور جمهوریخواه گفت که لی تا به حال نیز قرار داده شده نگه دارید در خانه لایحه یک رویه تاکتیک است که مانع از آن از سرعت عبور.

که بن بست را لگد سنا نهایی تصویب این قانون به هفته آینده تضمین موقت گذشت سه مفاد ایالات متحده آمریکا, آزادی, عمل, 2015 یک قانون است که بازرسی کشور نظارت برنامه های که به غروب یکشنبه شب.

سنا چپ شهر در روز پنج شنبه تا دوشنبه. حتی زمانی که آنها بازگشت به خانه بیل هنوز هم نیاز به غلبه بر یک رویه مانع می شود و در معرض ده ها ساعت بحث و در نتیجه یک روز طولانی گذشت.

سنا شده است barreling به روز به سمت یک بن بست بیش از آنچه که در مورد انقضای مقررات که لمس در “غربت” wiretaps است که اجازه می دهد یک فرد به دنبال در سراسر دستگاه های متعدد; lone wolf تروریست ها و بخش 215 از post-9/11 Patriot Act.

تبلیغات

مخالفان استدلال کرده اند که مجلس لایحه انجام نمی دهد به اندازه کافی به اصلاحات گسترده تر به FISA.

آزادیخواه فکر نوروزی و ترقی خواهان هشدار داده اند نظارت دادگاه ارائه نمی دهد شفافیت و حمایت از حریم خصوصی.

که نگرانی شد از میان راه باریک گسترده تر از جمهوری خواهان پس از وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz در بر داشت 17 نمونه از اشتباهات و حذفیات در حکم برنامه های کاربردی مورد تهمت کمپین کاردانی کارتر صفحه.

“آنها در جاسوسی از رئیس جمهور ایالات متحده است. آنها با استفاده از دستگاه دولت ایالات متحده در سازمان های جاسوسی و سپس نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر رئيس جمهور از ایالات متحده است. آنها را در راه است که به طور کامل قابل پیش بینی به طور کامل قابل پیش بینی در برخی از راه های قابل اجتناب در صورتی که در واقعیت ما تا به حال درست قوانین در کتاب” لی گفت: در روز پنج شنبه.

پل و لی باید مشغول به کار در پشت صحنه به تلاش برای متقاعد کردن تهمت به حق وتو خانه لایحه اگر به آن می رسد ، مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد نکته کلاه خود را نسبت به کسانی که مکالمات در یک توییت در روز دوشنبه که در آن او به نظر می رسد نشان می دهد که او مردد در خانه لایحه.

“بسیاری از مغان می خواهید من وتو FISA لایحه تا زمانی که ما پیدا کردن آنچه که منجر به اتفاق های غیر قانونی اقدام ‘کودتا’ از بموقع انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده و دیگران!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه صبح.

یک مقام کاخ سفید گفت: این تپه که رئیس جمهور علاقه مند است در قابل توجهی FISA اصلاحات است اما “با دقت گوش دادن” به نظرات همه خواهان.

“وجود دارد مقدار زیادی از علاقه قابل توجهی اصلاحات که محافظه کاران سوار به تکمیل به آدرس سوء استفاده از FISA در برابر او و دیگر گناه اعضای کمپین 2016” این مقام گفت.

اگر تهمت نمی آیند در برابر خانه لایحه آن انتظار می رود به اندازه کافی پشتیبانی به تصویب مجلس سنا در هفته آینده. که ترک تهمت و حق وتو به عنوان آخرین شانس برای مخالفان به آن را متوقف کند.

تنش بیش از هوش برنامه های آب پز را بیش از در کف مجلس سنا روز پنج شنبه بعد از ظهر به عنوان لی چندین بار تلاش به تصویب 45 روز پسوند همراه با یک معامله برای رای دادن در اصلاحات مربوط به خانه-تصویب لایحه.

لی مسدود شده بود در هر نوبت توسط سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردنریچارد Mauze BurrMcConnell بالا نوروزی پرتاب حمایت نظارت معامله به عنوان مهلت Paul Lee اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به کشتن خانه FISA معامله خانه اعتصاب در آخرین لحظات نظارت بیشتر معامله (R-N. C.) رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا که پشتیبانی از خانه-تصویب قرارداد.

“من می خواهم برای تشکر از همکار من. او علاقه بیشتری در این لایحه امروز از او تا به حال در تاریخ از ابزار است که ما را امن” با مته سوراخ کردن است.”من به یاد داشته باشید پل هاروی در رادیو. او همیشه در آمد و گفت: “در حال حاضر برای بقیه داستان.’ سناتور لی هرگز در حمایت از این لایحه پشتیبانی از هرگز دادن هر یک از این مقامات به اجرای قانون است.”

مورگان Chalfant کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>