سنا مجموعه تا شنبه جلسه به سعی کنید به تصویب coronavirus امداد معامله

سنا سعی خواهد کرد به تصویب یک توافقنامه آینده در coronavirus کمک به محض سهشنبه اگر مذاکره کنندگان قادر به رسیدن به یک معامله.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellMitch مک کانل به جان رابرتز خانه آماده برای رای دادن در coronavirus بسته کمک به محض شنبه دموکرات به دست آوردن حرکت جدید در مبارزه برای اکثریت سنا بیشتر (R-Ky.) اصلاح مجلس سنا در برنامه به راه اندازی جلسه روز سه شنبه; اتاق قبلا تنها شده است انتظار می رود برای دیدار این هفته روز دوشنبه و پنج شنبه.

جلسه روز سه شنبه را به اتاق دیگر فرصتی برای عبور از یک معامله در یک “موقت” coronavirus امداد بیل و نگه داشتن خانه در آهنگ با رهبر جناح اکثریت مجلس Steny HoyerSteny همیلتون HoyerHouse آماده برای رای دادن در coronavirus بسته کمک به محض شنبه پلوسی پشت از راه دور رای گیری برای خانه تپه را Coronavirus گزارش: ژرژ بنیامین می گوید برش که بودجه می تواند جنایت علیه بشریت; COVID-19 موارد پیش افتادن از 2 میلیون بیشتر‘s زمانی از رای گیری به عنوان به زودی به عنوان شنبه ،

تبلیغات

“پس از این خیلی فوری من خواسته اند که سنا دیدار فردا دوباره در یک جلسه جدید که قبلا برنامه ریزی شده و رهبر حزب دموکرات موافقت کرده است که به درخواست من. همکاران آن زمان گذشته زمان گذشته برای دریافت این انجام می شود برای این کشور” مک کانل گفت: از آمریکا هستند.

اولیه 350 $میلیارد دلار برای چک Protection Program (PPP) زد در هفته گذشته اضافه کرد ضرورت برای کنگره به سرعت عمل در میان تقاضای بالا برای کمک مالی به عنوان coronavirus را مجبور کسب و کار به مقیاس و یا در دسترس نباشد.

تصمیم به برنامه جلسه دیگر می آید به عنوان کنگره مذاکره کنندگان و تهمت و دولت به یک توافق در بیشتر coronavirus کمک با هر دو طرف با هدف اعلام معامله در روز دوشنبه.

سناتور. مارکو روبیوMarco Antonio RubioTrump حملات پلوسی به عنوان سیاسی ‘هک’ بیش از دیر-نمایش ظاهر 10 کسب و کار کوچک قهرمانان بیماری همه گیر کوروناویروس (تا کنون) چین hawks انعطاف پذیری عضلات در میان coronavirus fallout بیشتر (R-Fla.) امیدوار بود به تصویب توافق در دوشنبه اما مذاکرات میان دو طرف کشیده طریق روز ساخت اقدام توسط آمریکا و اواسط بعد از ظهر غیر واقعی است.

“این در حال حاضر شده است چهار روز پس از چک برنامه حفاظت از پول زد. جمهوری خواهان تلاش کرده اند برای حفظ امنیت بیشتر بودجه برای این مهم برنامه برای یک هفته و نیم” مک کانل گفت: از آمریکا هستند.

“در این ساعت ما دموکراتیک همکاران هنوز هم طولانی تر شدن بحث های خود را با دولت پس از سنا متاسفانه نمی قادر خواهد بود به تصویب بودجه های بیشتر برای آمریکایی ها حقوق امروز” او اضافه شده است.

تبلیغات

خطوط از معامله با توجه به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchinاستیون Terner MnuchinMnuchin می گوید که ایده خود را به قرار دادن برگ برنده به نام محرک چک خانه آماده برای رای دادن در coronavirus بسته کمک به محض شنبه یکشنبه نشان می دهد که بحث تبدیل به بازگشایی تظاهرات بیشترشامل 300 میلیارد دلار برای اداره کسب و کار کوچک را چک حفاظت برنامه از جمله پول به طور خاص برای بانک های کوچک 50 میلیارد دلار برای اقتصادی آسیب فاجعه وام 75 میلیارد دلار برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای آزمایش.

اما چگونه به ساختار تست بودجه هنوز باز نقطه از بحث در روز دوشنبه.

رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerSchumer می گوید او با تمرکز بر کار وقتی پرسیده شد که در مورد امکان Ocasio-کورتز چالش اصلی وزیر خزانه داری دموکراتیک رهبران ‘امیدوار’ به صورت توافق در coronavirus بسته پنج شنبه نشان می دهد پیش نمایش: قانونگذاران وزن در آمریکا به چشم مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد بیشتر (D-n. y.) گفت: سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که دولت فدرال تا به حال به هماهنگی تست در سراسر کشور.

“شما نمی توانید آن را دولت توسط دولت است. … شما نیاز دولت فدرال برای تمرکز,” او گفت:.

دموکرات معرفی طرح خود را در هفته گذشته که نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مقیاس توانایی برای تست های سراسر کشور از رژیم است.

حزب دموکرات نیز fumed در طول یک تماس در اواخر هفته گذشته با معاون رئیس جمهور مایک پنسمایکل (مایک) ریچارد PenceTrump: “من در سمت راست, تست,’ درست مثل هواکش چه بایدن را به معاونت انتخاب را — و را — به جدول یکشنبه نشان می دهد پیش نمایش: قانونگذاران وزن در آمریکا به چشم مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد بیشتربا منابع گفتن تپه که قانونگذاران احساس مانند آنها نمی گرفتن پاسخ به سوالات خود را در تست.

سناتور. شلی مور Capitoشلی Wellons مور CapitoSenate نتواند در مهلت اما مذاکرات وام در تپه 12:30 گزارش: تهمت به نمایندگان مجلس به توصیه بازگشایی Howard Dean تماس برای مهمانان به تحریم MSNBC بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات بیشتر (R-W. Va.) گفت: نمایندگان مجلس در کاخ سفید منصوب نیروی کار نیز مورد سوال رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMnuchin می گوید که ایده خود را به قرار دادن برگ برنده به نام محرک چک مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را با استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش سواب برای تست مغلوب ساختن پیشی جستن معاون سابق مشاور امنیت ملی را انکار می کند که ‘ناشناس’ بیشتر در طول یک تماس در هفته گذشته در تست.

“من فکر می کنم این تست مسئله چیزی است که واقعا ضربه سخت است. به عبارت دیگر ” آقای رئیس جمهور از مردم آمریکا در حال رفتن به احساس خوب و مناسب در مورد باز کردن back up تا زمانی که ما قوی تر, تست,'” Capito گفت: در طول یک مصاحبه رادیویی با WRNR غرب ویرجینیا ایستگاه های رادیویی.

کارشناسان بهداشت عمومی میگویند گسترده به طور گسترده ای در دسترس تست مورد نیاز است برای شروع به بلند اجتماعی فاصله مورد نیاز در محل قرار داده برای کمک به محدود کردن گسترش coronavirus.

اما دولت ها قرار داده است این تعهد در ایالات متحده برای حمل کردن خود را تست موقعیت, دولت فدرال به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه.

“متحده نه دولت فدرال باید انجام تست – اما ما کار با فرمانداران و دریافت آن انجام می شود. این آسان است که در مقایسه با تولید سریع از هزار نفر از مجموعه هواکش!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز دوشنبه.

جمهوری خواهان نیز گفت که پول اضافی برای دولت های ایالتی و محلی را در لایحه جزئیات است که دموکرات ها هنوز علنا اذعان کرد.

چرا که قانونگذاران در حال حاضر در حال گسترش در سراسر کشور با توجه به گسترش coronavirus رهبری در سنا امیدوار به عبور جدید کروناویروس کمک با اتفاق آرا رضایت. که اجازه می دهد تا هر یک نماینده مجلس به بازگشت به سی و جلوگیری از آن هر چند هیچ سناتور نشان داده است در عین حال که آنها خواهد بود.

جمهوریخواهان هشدار داده اند که پول اضافی برای دولت خواهد آن را غیر ممکن است به صورت موقت لایحه به تصویب مجلس سنا با رضایت و که این موضوع باید به جای صبر کنید تا چهارم coronavirus لایحه.

خانه است که انتظار می رود به بازگشت به رای دادن در این لایحه با توجه به اطلاع هماهنگ می کنیم. تشکر. توماس Massieتوماس هارولد MassieLawmakers ابراز خوش بینی در مورد چهارم coronavirus امداد بسته های شنی ترنر درخواست بازگشت از کمک های مالی به Massie اولیه حریف پس از نژادپرستانه توییتهایی سطح بالا جمهوریخواه صدای شک و تردید از تغییر حکومت اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری بیشتر (R-Ky.) دارای نشانه های او نمی خواهد اجازه دهید یک لایحه تصویب رضایت و برخی از ترقی خواهان نشان داده اند آنها را در مخالفت با دولت موقت در لایحه به عنوان در حال حاضر پیش نویس.

“اعضای بیشتر توصیه می شود که در این زمان ثبت رای موقت قانون است که به احتمال زیاد در این هفته است. اعضای داده خواهد شد و اطلاع کافی در مورد زمان دقیق هر رای و زمانی که آنها نیاز به بازگشت به واشنگتن, DC” هویر اضافه شده در اخطار به کاربران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>