سنا گزارش می گوید اوباما مقامات ‘نه به خوبی postured’ برای پاسخ به نرم

کمیته اطلاعات مجلس سنا منتشر شد گزارش روز شنبه که در بر داشت که دولت ایالات متحده بود “نه به خوبی postured” برای مقابله با روسیه دخالت تلاش در سال 2016 و به شدت تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به برداشتن قدم برای آماده شدن برای آینده دخالت تلاش است.

دو حزبی گزارش جلد سوم منتشر شده توسط کمیته ناشی از سه سال تحقیق به دخالت در سال 2016 انتخابات بررسی چگونه دولت اوباما در پاسخ به گزارش های از روسیه دخالت و آینده چگونه دولت می تواند به بهبود در این پاسخ است.

این کمیته در بر داشت که دولت ایالات متحده نیست که سیاست گزینه های لازم برای مقابله با روسیه دخالت در سال 2016. آن را نیز در بر داشت که دولت اوباما در بخشی محدود از پاسخ به هک و دروغ با هدف قرار دادن با, بازیگران, با توجه به نگرانی که هشدار در انتخابات دخالت خواهد تضعیف عمومی اعتماد به نفس در انتخابات است.

تبلیغات

“این کمیته در بر داشت که دولت ایالات متحده بود و نه-postured برای مقابله با روسیه در انتخابات دخالت فعالیت با طیف گسترده ای از به آسانی در دسترس گزینه های سیاست” این کمیته در گزارش خود نوشت:. “یکی از جنبه های مدیریت پاسخ–سطح بالا هشدارهای بالقوه تلافی–ممکن است یا نه ممکن خو مسکو فعالیت است.”

این گزارش به این نتیجه رسیدند که تصمیم دولت اوباما برای “محدود کردن و تاخیر انداختن جریان اطلاعات در مورد 2016 روسیه اقدامات فعال کمپین در حالی که فهم سهوا محدود به توانایی دولت برای پاسخ.”

این کمیته به شدت خواست رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSchiff: بولتون ‘رد کرد’ به ارائه استشهاد بر تهمت دخالت در اوکراین بحث یانگ تبریک رامنی برای ‘رای گیری خود را آگاهانه و شخصیت’ در محکوم تهمت مک کانل ‘نا امید’ با رامنی استیضاح رای اما ” من رفتن به نیاز به حمایت بیشتر و هر گونه دیگر رئیس جمهور آینده به “جدا” خود را از “ملاحظات سیاسی” که در موضوع تامین امنیت انتخابات.

“رئیس جمهور ایالات متحده باید مراحل را برای جدا کردن خودش از ملاحظات سیاسی در هنگام دست زدن به مسائل مربوط به نفوذ خارجی عملیات” این کمیته در گزارش خود نوشت:. “این مراحل باید به صراحت کنار گذاشتن سیاست که خطاب به مردم آمریکا در انتخابات تهدیدات و آماده همه منابع دولت ایالات متحده به طور موثر مقابله با این تهدید است.”

فراتر از این, کمیته اطلاعات به شدت توصیه می شود که کاخ سفید باید به توسعه طیف وسیعی از گزینه های سیاست برای پاسخ به هر خارجی انتخابات دخالت و مدیر اطلاعات ملی باید یک “منظم و غیر سیاسی ارزیابی” تهدیدات خارجی به انتخابات در ایالات متحده. این ارزیابی باید “تقویت شده” توسط کاخ سفید و کاپیتول هیل مقامات این کمیته نوشت.

این کمیته همچنین به این نتیجه رسیدند که دولت اوباما تصمیم به درمان سایبر و جغرافیای سیاسی طرف روسی دخالت به عنوان مقوله جدا از هم تا آگوست 2016 “ممکن است مانع دولت از دیدن یک مطلب کامل از تهدید محدود کردن توانایی خود را برای پاسخ دهند.”

تبلیغات

دولت اوباما از انجام اقدامات لازم برای حمله به عقب در برابر روسیه دخالت در هفته های پایانی رئیس جمهور اوباما برای تصدی خود را با دولت اخراج ده ها تن از دیپلمات های روسیه یک ماه پس از انتخابات 2016. اوباما نیز با صدور یک فرمان اجرایی که وضع تحریم ها در افرادی که دخالت در انتخابات آمریکا.

علاوه بر این مراحل سابق وزیر امنیت داخلی جی جانسون طبقه بندی انتخابات به عنوان زیرساخت های حیاتی روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت ،

گزارش جدید از هوش کمیته سوم منتشر می شود بیش از سال گذشته است. پانل اولین گزارش منتشر شده در ماه جولای در برخورد با تلاش های روسیه برای هدف رای گیری زیرساخت در سرب تا سال 2016 انتخابات. جلد دوم در تلاش های روسیه برای گسترش دروغ در رسانه های اجتماعی ساخته شده در اکتبر.

این کمیته در نظر دارد به انتشار دو گزارش به عنوان بخشی از تحقیقات خود را که نگاه را به جامعه اطلاعاتی را ارزیابی روسی از تداخل و هر گونه باقی مانده های ضد سوال درگیر در مسکو دخالت تلاش.

رئیس کمیته ریچارد با مته سوراخ کردنریچارد Mauze BurrHillicon Valley: گزارش سنا در روسیه دخالت می رود در هفته آینده | Facebook اهداف coronavirus اطلاعات غلط | FCC می گوید حامل های بی سیم شکست قانون با فروش اطلاعات محل جدید سنا اینتل گزارش در روسیه انتخابات دخالت انتظار می رود هفته آینده مارشا بلکبرن سهام چه کتاب او را برای خواندن در طول تهمت سنا محاکمه بیشتر (R-N. C.) گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه دولت اوباما بود “منجمد توسط ‘فلج تجزیه و تحلیل” و نه پاسخ خوبی به, گزارش روسیه از دخالت.

“پس از کشف این وجود اگر نه دامنه کامل از روسیه انتخابات دخالت تلاش در اواخر سال 2016 دولت اوباما در تلاش برای تعیین مناسب پاسخ” گفت: با مته سوراخ کردن.

او اشاره کرد که “بسیاری از نگرانی های خود بودند قابل فهم از جمله ترس که هشدار عمومی از انتخابات تهدید خواهد تنها زنگ مردم آمریکا و روسیه انجام هدف تضعیف ایمان در نهادهای دموکراتیک ما. در مرور این نگرانی های معتبر, اما, اوباما مقامات تصمیم گیری ساخته شده است که محدود گزینه های خود را از جمله جلوگیری از اطلاعات داخلی-های و siloing سایبری و تهدیدات ژئوپلیتیکی.”

سناتور. علامت هشداردهندهMark Robert WarnerUse رای گیری نامزدها نرم افزار بالا بردن پرچم قرمز در کاپیتول هیل, آیووا, هرج و مرج برجسته تهدید داخلی اطلاعات غلط رژیم سعودی را بی پروایی نشان دادن بی توجهی به حقوق بشر یک الگوی است که باید متوقف شود بیشتر (Va.), نماینده دموکرات در کمیته اطلاعات گفت: در بیانیه ای جداگانه است که در حالی که وجود دارد “نقص با ایالات متحده در پاسخ به 2016 حمله” آن را به دلیل “مشکلات با سیستم خود ما.”

وارنر گفت که او “به ویژه نگران آن است که مشروع ترس مطرح شده توسط دولت اوباما – که هشدار عمومی در روسیه حمله می تواند نتیجه معکوس سیاسی است که هنوز هم در حال حاضر ما بیش از حد حزبی محیط زیست است.”

هر دو با مته سوراخ کردن و وارنر به خبرنگاران گفت: هفته گذشته که سومین گزارش انتشار به دليل اين declassification روند با بخشهایی از این گزارش redacted توسط جامعه اطلاعاتی.

هوش پنل همراه با آمریکا و سازمان های اطلاعاتی و مشاور ویژه سابق رابرت مولررابرت (باب) قو MuellerSchiff: تهمت تبرئه در سنا محاکمه خواهد نه سیگنال ‘شکست’ Jeffries انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن در حمله به Thunberg در جلسه استیضاح پوشش زنده: خانه قضائیه به رای دادن در استیضاح پس از تعجب تاخیر بیشتر, باید همه به این نتیجه رسیدند که عوامل بخشی از روسیه اینترنتی تحقیقات آژانس راه اندازی گسترده و سیستماتیک حمله در انتخابات در ایالات متحده که شامل هدفمند انتخابات زیرساخت در سراسر کشور و دروغ کمپین در رسانه های اجتماعی.

یکی از جنبه های کلیدی از روسیه دخالت شد هک شدن کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) سیستم در تابستان سال 2016 است که در این گزارش بسیاری از مقامات دولت اوباما نمی شود تا شاهد گزارش های خبری در مورد این حادثه.

چند توصیه از گزارش جدید برخورد با اقدامات برای جلوگیری از سایبر و دروغ حملات در انتخابات آمریکا از جمله اصرار جامعه اطلاعاتی به “روشن” نقش ها و مسئولیت های مربوط به پاسخ به خارجه روسیه تاثیر مبارزات انتخاباتی در رسانه های اجتماعی.

در امنیت سایبر این کمیته به شدت توصیه می شود که در آینده دولت “همگام سایبری به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از سیاست خارجی فعالیت به جای درمان سایبر به عنوان یک جدا شده دامنه.”

هوش اعضای کمیته سنسور. Ron Wydenرونالد (Ron) لی WydenWatchdog: 14M مالیات دهندگان واجد شرایط برای ‘رایگان فایل برنامه پرداخت می شود ممکن است به فایل الکترونیکی مالیات خود را Pavlich: ایران در دفاع از تمامیت خود را مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار لایحه دو حزبی به طور چشمگیری’ کاهش قیمت دارو بیشتر (D-سنگ.) و مارتین هاینریشمارتین ترور HeinrichDemocratic سناتور درخواست بانک ها برای منع بودجه قطب شمال حفاری سنا درام اطراف تهمت آزمایشی شروع به شکست دموکرات ها خشم بیش کاخ سفید وکیل ادعا می کنند که برخی از خارجی دخالت در انتخابات قابل قبول است بیشتر (D-N. M.) وزن در این گزارش از طریق شامل “اقلیت نمایش” در پایین جلد سوم. هر دو نگرانی که در این گزارش نیست کل داستان از آنچه رخ داده است در اطراف 2016 انتخابات است.

“این کمیته در گزارش دولت آمریکا در پاسخ به دخالت فاقد اطلاعات حیاتی ترک مردم آمریکا در تاریکی در مورد کلید حوادث منجر به 2016 انتخابات” Wyden نوشت: با اشاره به جلسات بین “باند هشت” top کنگره مقامات در انتخابات دخالت که نه شامل رسمی recordkeeping.

گزارش جدید منتشر شد روز بعد از FBI مدیر کریستوفر ورای شهادت به کمیته قضایی مجلس که خارجی دروغ مبارزات “هرگز متوقف” پس از سال 2016 انتخابات که اف بی آی در حال حاضر دیده می شود شواهد از روسیه عوامل با استفاده از “نادرست افراد و رسانه ها به حساب” به گسترش دروغ در اطراف انتخابات آمریکا آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>