سنا آماده به تصویب لایحه دفاعیه با طرح تغییر مؤتلفه-نام پایگاه

سنا آماده است به تصویب یک ماموت دفاع از لایحه سیاست با یک برنامه برای تغییر نام مؤتلفه با نام تاسیسات نظامی که موجب وتو تهدید از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMore بیش از ده نفر زخمی در تیراندازی در نزدیکی شیکاگو funeral home Cleveland Indians بازیکنان دیدار با تیم رهبری به بحث در مورد پتانسیل تغییر نام پلوسی تماس coronavirus به ‘تهمت ویروس بیشتر.

سنا رای گیری خواهد شد برای شروع پیچیدن تا بحث دفاع ملی مجوز عمل (☀) در چهار شنبه هموار کردن راه برای این لایحه به تصویب این هفته است.

گنجانده شده در این لایحه است که یک ماده تشکیل یک کمیسیون به آمده تا با یک طرح برای تغییر نام پایگاه نام بعد از مؤتلفه ارقام با نیاز است که آن را انجام می شود ظرف مدت سه سال.

تبلیغات

برخی از جمهوریخواهان امیدوار به حذف و یا آب کردن زبان به عنوان بخشی از سنا بحث در دفاع از لایحه.

اما هیچ یک از شش اصلاحات که یک تماس رول رای به عنوان بخشی از سنا بحث مربوط به پایگاه های.

سناتور. جاش هاولیجاشوا (جاش) دیوید HawleyHillicon دره: DOJ indicts هکرهای چینی را متهم به هدف قرار دادن COVID-19 پژوهش | مجلس رای به ممنوعیت Infinite در دولت دستگاه های خانه-تایید دفاع از لایحه ممنوعیت Infinite از دولت و دستگاه های خانه می گذرد سیاست دفاعی لایحه که تهمت و تهدید به وتو بیشتر (R-Mo.) ثبت اصلاحیه به این لایحه برای حذف نیاز است که پنتاگون انجام این طرح است. این امر به جای ایجاد یک ساله کمیسیون به بررسی این موضوع و تعیین اینکه چه چیزی را در مورد پایگاه های.

اما هالی هیل گفت: که او انتظار ندارد برای به دست آوردن یک رای. او قبلا سعی کردم به آن را برای رای قبل از دو-هفته چهارم جولای زنگ تفریح اما مسدود شده بود توسط دموکرات ها ،

“من مطمئن هستم که آن را نمی خواهد. من برای آن خواسته را شامل می شود … و از سوی دیگر ، نی اعتراض” هالی گفت: با اشاره به سن. جک ریدجان (جک) فرانسیس ReedOvernight دفاع: پنتاگون به طور موثر ممنوعیت مؤتلفه پرچم | گروه همجنسگرایان بالا بردن زنگ که سیاست بازدید غرور پرچم بیش از حد | تهمت گزارش eying کره جنوبی نیروهای نظامی کاهش تپه را Coronavirus گزارش: HHS وزیر آذر می گوید: ما قصد دارد تا ده ها میلیون دوز واکسن در این پاییز; کرملین به اتهام تلاش برای هک واکسن تحقیق هیل Coronavirus گزارش: کریس کریستی می گوید تهمت تیم نبود مهاجم به اندازه کافی در اوایل COVID-19 بحران; تنش بین کاخ سفید Fauci جوش بیش تر (R. I.) بالا دموکرات در کمیته نیروهای مسلح سنا.

تبلیغات

پرسید: اگر او تا به حال به دنبال گفتگو در مورد تلاش برای آن را تا پس از شش متمم در حال حاضر در حال رای دادند هاولی افزود: “آنها روشن ساخته است که آنها در حال رفتن به انجام [بیشتر]. این از آن است.”

سنا انتظار تصویب لایحه می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به وتو این لایحه در صورت ارائه در مورد تغییر نام پایگاه ارتش گنجانده شد.

“من وتو دفاع مجوز لایحه اگر الیزابت ‘Pocahontas’ وارن (از همه مردم!) متمم که منجر به تغییر نام (به علاوه دیگر چیزهای بد!) فورت براگ در فورت Robert E. Lee, و بسیاری دیگر از پایگاه های نظامی که از آن ما برنده دو جنگ جهانی است که در این لایحه!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در اوایل این ماه.

چندین وزیر از جمله رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellCoronavirus مذاکرات شکست مذاکرات وحدت در پول: پیش نمایش مک کانل جمهوریخواه coronavirus لایحه | سنا پنل پیشرفت تهمت تغذیه نامزد که به تازگی با پشتیبانی از استاندارد طلا | اقتصاددانان هشدار می دهند در مورد مدرج-بازگشت مزایای بیکاری دموکرات بهم زدن توافق بیش از coronavirus امداد: از کجا قبض خود را? بیشتر (R-Ky.), خواسته اند که مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی از حق وتو خود را تهدید. سناتور. چاک Grassleyچارلز (چاک) ارنست GrassleyCoronavirus مذاکرات شکست مذاکرات وحدت کاخ سفید دو برابر کردن حقوق و دستمزد-مالیات بر قطع مخالف با اوباما نمی قید وثیقه اتانول بیشتر (R-Iowa) به طور جداگانه پیش بینی کرد که مجلس سنا خواهد بود “احتمالا” نادیده گرفتن حق وتو برای اولین بار است که نیاز به دو سوم از اتاق.

خانه گذشت خود را در دفاع از لایحه در روز سه شنبه با وجود حق وتو تهدید از مغلوب ساختن پیشی جستن. خانه لایحه شامل یک نیاز است که این پایگاه بود تغییر نام داد و در عرض یک سال است.

هنگامی که سنا آن لایحه هر دو مجلس نیاز به رفتن به یک کنفرانس کمیته برای هش کردن تفاوت های خود را. این لایحه نهایی نشده است انتظار می رود به ارسال به مغلوب ساختن پیشی جستن میز تا پس از انتخابات ماه نوامبر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر