سنا خواهد شهر را ترک و پس از عبور از یک coronavirus بسته محرک و نه بازگشت تا آوریل 20, رهبر اکثریت میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – سناتور پرچ معامله در T بسته محرک اقتصادی کاخ سفید سنا رسیدن به توافق در تریلیون بسته محرک اقتصادی یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — مغلوب ساختن پیشی جستن امید به بازگشایی اقتصاد در عید | نوروزی انتظار محرک رای چهارشنبه | خانه Dems چشم دو محرک اسکناس | تهمت می گوید او همراه می شود ‘بسیار خوب’ با Fauci بیشتر (R-Ky.) اعلام کرد که اواخر شنبه شب.

سنا به اتفاق آرا به تصویب یک لایحه محرک است که هزینه حدود 2.2 تریلیون دلار. مک کانل اعلام کرد در مدت کوتاهی قبل از آن آغاز شده است که مجلس سنا را بعد از آن تماس رول رای تا مارس 20.

این بدان معناست که سنا قطع خواهد شد هفته آینده جلسه برنامه ریزی شده. پس از آن که سناتور در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای رفتن در یک هفته دو زنگ تفریح شروع و در 31 مارس است. را حفظ خواهد کرد که سنا خارج از شهر برای یک مجموع از سه هفته.

تبلیغات

“زمانی که مجلس سنا adjourns در این شب ما برنامه ریزی شده بعدی رای خواهد بود بعد از ظهر جمعه, مارس 20” مک کانل گفت. “البته در طول این زمان بی سابقه برای کشور ما سنا در حال رفتن به ماندن زیرک است.”

سناتور بود و نشان داد که آنها انتظار می رود سنا به ترک آنها پس از گذشت عظیم محرک لایحه در میان نگرانی ها در مورد گسترش coronavirus در کاپیتول هیل. سناتور. Rand PaulRandal (رند) Howard PaulTrump بر رامنی منفی coronavirus آزمون: “من خیلی خوشحال هستم من به سختی می تواند صحبت می کنند’ یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — مغلوب ساختن پیشی جستن امید به بازگشایی اقتصاد در عید | نوروزی انتظار محرک رای چهارشنبه | خانه Dems چشم دو محرک اسکناس | تهمت می گوید او همراه می شود ‘بسیار خوب’ با Fauci 15 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس بیشتر (R-Ky.) در روز یکشنبه شد اولین مورد شناخته شده از یک سناتور داشتن coronavirus و چندین سناتور که خود را قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض یک فردی که تست مثبت است.

“حدس من این است که ما احتمالا نمی آیند در هفته آینده و پس از آن نمی آیند در این دو هفته ما در حال برنامه ریزی” به در زنگ تفریح بی پرده گفت که “استفاده از این سه هفته برای آماده شدن برای هر فاز چهار.”

در مورد برنامه دیابت تهم Tillisتوماس (تام) رولاند TillisSenate ایران فوق العاده PAC کتاب بیش از میلیون نفر در سقوط تبلیغات و سیاست و همه گیر جمهوری خواهان به درستی نگران بردی PAC تایید بایدن قصد دارد به صرف میلیون در سال 2020 بیشتر (R-N. C.) گفت: در شب چهارشنبه “ما خواهید بود زمانی که ما رو به عقب”

مک کانل caveated که مجلس سنا می تواند دوباره در اوایل به عنوان کشور ادامه داد: برای دست و پنجه نرم با گسترش coronavirus و متعاقب آن رکود اقتصادی است.

“اگر شرایط نیاز به سنا بازگشت برای رای زودتر از آوریل 20, ما ارائه خواهد شد حداقل 24 ساعت متوجه,” او گفت:. “ملت ما بدیهی است که رفتن را از طریق یک نوع بحران است که کاملا بی سابقه ای در حافظه زندگی.

“اجازه دهید به ماندن متصل شده و در ادامه به همکاری در بهترین راه برای حفظ و کمک به کشورهای ما و کشور ما,” او اضافه شده است.

که اجازه اکثر خانه اعضای اجتناب از نیاز به هواپیما برای سفر به واشنگتن است.

به روز شده: 12:26 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de