سنا توافق رهبران انتظار نیست بعدی coronavirus لایحه قبل از اواسط ماه جولای

اعضای مجلس سنا GOP رهبری گفت: آنها انتظار نداریم که قادر به عبور از یکی دیگر از coronavirus امداد لایحه تا اواسط تا اواخر ماه جولای.

مجلس سنا در جلسه برای بیش از سه هفته قبل از ترک واشنگتن برای دو هفته 4 جولای زنگ تفریح. اما چند تن از اعضای رهبری عربستان روز دوشنبه گفت که آنها انتظار نداریم که به تصویب یک لایحه قبل از شکستن به تاخیر انداختن یک پنجم دور coronavirus امداد تا آنها پس از بازگشت در جولای 20.

سناتور. جان Thuneجان رندولف ThuneRepublicans ترس تهمت ممکن است هزینه آنها سنا یک شبه دفاع: Murkowski, Mattis انتقاد تق تق کردن فشار بر ایران بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن| Esper سفارشات صدها فعال-سربازان وظیفه در خارج از DC به خانه فرستاد روز پس از واژگونی | ایران منتشر نیروی دریایی ایالات متحده کهنه کار مایکل سفید Murkowski, Mattis انتقاد تق تق کردن فشار بر ایران بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر (R-S. D.) ، شماره 2 سناتور جمهوری خواه به خبرنگاران گفت که او انتظار می رود به اصطلاح “فاز چهار” لایحه برای تصویب در ماه ژوئیه ، اما نه قبل از استراحت با توجه به موارد دیگر در سنا را در دستور کار دارد.

تبلیغات

“اگر شما در حال حاضر در برنامه برای تعادل کار ژوئن دوره DOD بزرگ, خارج از منزل, زن و شوهر مدار قضات است. … من نمی دانم چگونه شما می توانید گوه که در آن وجود دارد,” او گفت:.

پرسشی در مورد زمان بعدی coronavirus لایحه دیابت Roy BluntRoy Dean BluntCalls برای پلیس اصلاحات جرقه اختلافات در کنگره واشنگتن آماده برای یک تابستان بدون کارورزان ایران چهره درگیری های داخلی در پنجم coronavirus لایحه بیشتر (R-Mo.), عضو دیگری از مذاکرات, رهبری, گفت که او انتظار می رود زمان بعدی بسته خواهد بود “پایان ماه ژوئیه.”

“این احساس من از زمانی که ما با صراحت و احساس من از زمانی که ما باید تمام اطلاعات ما نیاز به قرار دادن آینده لایحه با هم” بی پرده گفت.

تصمیم به صبر کنید تا بعد از 4 جولای زنگ تفریح می آید پس از آمریکا گذشت 3 تریلیون لایحه ماه گذشته که شامل در میان سایر مقررات بیشتر برای کمک به دولت و دولت های محلی دور دیگری از مستقیم محرک چک و افزایش کمک های غذایی.

اما جمهوری خواهان سنا اعلام کرده اند که لایحه مرده در هنگام ورود و گفت: هر آنچه در کنگره میگذرد بعدی را مانند یک برچسب قیمت سنگین.

تبلیغات

یک شغل گزارش منتشر شده در اواخر هفته گذشته که پیدا کردن تیک در سطح بیکاری را افزایش داد, این باور در میان اوباما و مشاوران است که تصمیم خود را به “مکث” قبل از شروع مذاکرات در مورد آینده بیل بود که این تصمیم درست است.

“ما احتمالا تا قسط بعدی در ماه جولای بازه زمانی” گفت: سناتور. John Cornynجان CornynRepublicans ترس تهمت ممکن است هزینه آنها در سنا با توافق رؤسای سهام چمن در اوباما-دوران پروب Cornyn پرس DOJ به انتشار نتایج تحقیقات به لری Nassar پروب بیشتر (R-Texas) یک مشاور رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSenate دموکراتیک کمپین arm راه اندازی آنلاین hub پیش از نوامبر دموکرات ها به دنبال شیر به خشم بیش از جورج فلوید جمهوری خواهان از ترس تهمت ممکن است هزینه آنها سنا بیشتر (R-Ky.), روز دوشنبه گفت:.

پرسید که آیا این بدان معنی است که پس از دو هفته جولای 4, شکست, Cornyn افزود: “من فکر می کنم که احتمالا بیشتر احتمال دارد.”

یک سخنگوی کمیته مالی سنا رئیس چاک Grassleyچارلز (چاک) ارنست GrassleyLawmakers نگرانی نمایندگان است که به افراد ثروتمند یک پاس تپه صبح روز سه گزارش – DC preps به صورت گسترده روز شنبه در اعتراض; Murkowski معافیت با مغلوب ساختن پیشی جستن Murkowski, Mattis انتقاد تق تق کردن فشار بر ایران بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر (R-آیووا) گفت: در اواخر هفته گذشته که اطلاعات مالی نشان داد که چرا نمایندگان مجلس “را باید یک رویکرد اندیشمندانه و با عجله به تصویب گران قانون برای پرداخت با بدهی بیشتر قبل از به دست آوردن درک بهتری از وضعیت اقتصادی کشور است.”

“رئیس Grassley خواهد کار با همکاران خود در هر پتانسیل بیشتر coronavirus پاسخ قانون اگر لازم است می شود. آن را خیلی زود به آنچه که قانون ممکن است شامل” آنها اضافه شده است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) نه به صراحت رد کرد که سنا تصویب خواهد یکی دیگر از coronavirus لایحه قبل از استراحت دو هفته. اما او قبلا مفصل در دستور کار قانونگذاری موارد برای زمان کار دوره و اشاره نمی کند عبور بسته های دیگر.

او همچنین گفت: در اواخر ماه گذشته است که جمهوری خواهان مجلس سنا را به یک تصمیم در مورد آینده بیل در “ماه آینده و یا تا” که دست انداز تصویب لایحه قبل از تعطیلی در همان زمان که مک کانل گفته است آنها تصمیم گیری در مورد انجام یکی دیگر از لایحه.

اما این تصمیم به تاخیر آینده لایحه تا بعد از 4 جولای زنگ تفریح قرار می دهد جمهوری خواهان مجلس سنا در تضاد مستقیم با دموکرات که خواهان در مجلس نمایندگان آمریکا به تصویب بعدی coronavirus بسته قبل از سناتورهای ترک شهر.

“هیچ دلیلی وجود دارد که ما نمی توانیم پاسخ به این لحظه از بحران ملی با شدید و پایدار اقدام با هدفمند عمل و هر دو حزب تلاش COVID همه گیر و طولانی نهفته مسائل مربوط به خشونت های پلیس و نژادی عدالت است. ما باید هر دو را انجام” رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerSheldon Whitehouse آگهی دموکرات را به نبرد در برابر تهمت قضائیه ایران نماینده مجلس خواستار سنا برای تایید مایکل بسته به عنوان سر از آمریکا در سازمان رسانه ای مک کانل بلوک قطعنامه در محکومیت مغلوب ساختن پیشی جستن در طول درمان از معترضان بیشتر (D-n. y.) گفت: از آمریکا هستند.

“وجود دارد چهار هفته باقی مانده قبل از ژوئیه 4. زمان انتظار از بین رفته است,” او اضافه شده است.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlowلارنس (لری) آلن KudlowMORE هیل گفت: در مصاحبه ای در اواخر هفته گذشته که او و دیگر مقامات دولت برگزار شد غیررسمی دو حزبی کنفرانس تلفنی با خانه و رهبران سنا از هر دو طرف به تبادل نظر در آینده بسته است.

“وجود دارد هیچ مذاکرات رسمی هنوز وجود دارد اما مخاطبین در بالاترین سطح” او گفت:.

او اضافه کرد که او بیشتر فکر مذاکرات رسمی شد “ممکن است” پس از ژوئیه 4 ،

“من نمی خواهم به حدس دوم سناتور مک کانل و یا بلندگو Pelosi, اما من فکر می کنم این چیزی است که مردم در حال فکر کردن و به من می گویند وجود دارد غیر رسمی بحث رفتن,” او گفت:.

مورگان Chalfant کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>