سنا توافق بلوک نظارت دموکراتیک لایحه برای کسب و کار کوچک کمک

سناتور. مارکو روبیوMarco Antonio RubioFormer میامی دلفین ها سر مربی همین Shula مرده در سن 90: ‘مطلق افسانه” آیا قربانی جوامع آمار حوادث برای بار دوم COVID-19 کلاس تقسیم سیاسی جدید ایجاد خطرات بیشتر (R-Fla.), رئیس مجلس سنا را کسب و کار کوچک و کمیته های مسدود شده تلاش دموکرات ها برای تصویب لایحه ای که نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به گزارش جزئیات جدید در چگونه کسب و کار کوچک کمک های پراکنده میان coronavirus بیماری همه گیر.

روبیو صحبت از طبقه سنا اشاره کرد که برخی از اطلاعات دموکرات ها درخواست کرده اند نیست نیاز به نرم افزار برای بودجه فدرال و کنگره باید با اداره کسب و کار کوچک (SBA) به ارائه اطلاعات خود را در آن.

“برخی از داده های جمعیتی در برنامه. آن را حتی روشن است که آنها خواهد بود قادر به تولید آن برای ما, مگر اینکه آنها را متوقف فرایند ایجاد یک برنامه جدید و سپس شروع به فرایند است که به عنوان” روبیو گفت.

تبلیغات

او افزود که قانونگذاران باید با کار SBA به طوری که مقامات دولت هستند نه “سبب” توسط الزامات گزارش از کنگره هشدار داد که اضافه شده مورد نیاز می تواند “عواقب ناخواسته.”

“من فکر می کنم بهترین راه رو به جلو است که به نظر من نه به تصویب امروز چیزی شبیه به این اگر چه چیزی شبیه به این ممکن است لازم باشد اگر ما نمی توانیم این اعداد ، بیایید پیدا کردن اولین و مهمترین چه نقاط داده ها آنها را” روبیو گفت.

“آنچه که من نمی خواهم برای دیدن است که در حال حاضر سبب شیوع آژانس که کوچک برای شروع با است و تلاش برای به دست آوردن تمام این برنامه های در حال اجرا, من نمی خواهم برای دیدن آنها باید به جلو و مردم خاموش شدن مردم پول برای پر کردن این اطلاعات” روبیو گفت.

دموکرات ها تلاش برای تصویب لایحه ای که به ایجاد نظارت الزامات مورد نیاز برای چک برنامه حفاظت و اقتصادی آسیب فاجعه وام. تحت سنا قوانین هر یک سناتور می توانید سعی کنید به تصویب یک لایحه با اتفاق آرا موافقت اما هر یک سناتور می شی.

این لایحه با توجه به ارشد دموکرات aide که نیاز روزانه و هفتگی گزارش در مورد بودجه کوچک برنامه های کسب و کار از جمله جزئیات بیشتر در جغرافیای جمعیتی و نوع صنعت.

تبلیغات

کنگره گذشت حدود 660 میلیارد برای چک حفاظت از برنامه فراهم می کند که وام به شرکت هایی با کمتر از 500 کارمند است. آخرین اندازه گیری تصویب شده توسط کنگره شامل 60 میلیارد دلار به صورت اضطراری فاجعه وام و کمک های مالی.

رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerSchumer: Fauci ممکن است قبل از شهادت در مجلس سنا در هفته آینده عمده گروه هتل به بازگشت میلیون ها نفر در PPP بودجه پلوسی و شومر تماس اقتصادی برای کمک به شهروندان به اتباع خارجی ازدواج بیشتر (D-n. y.) که تشکر روبیو برای کار خود را در کسب و کار کوچک برنامه مقابله که بیشتر اطلاعات دموگرافيک کنگره می تواند می تواند کمک به بهبود برنامه.

“در مورد اطلاعات دموگرافیک, من درک می کنم این مشکل وجود دارد اما بسیاری از راه هایی برای پوست است که گربه است. اگر ما در نگاه کردن کد پستی, ما ممکن است بسیار خوب به راحتی قادر به ارسال اطلاعات دموگرافيک,” او گفت:.

شومر اشاره کرد که coronavirus لایحه که دموکرات ها سعی در عبور خواهد بود تنها ویروس های مربوط به قوانین که در مجلس سنا را تا این هفته در میان از این بیماری همه گیر. کنگره گذشت چندین امداد بسته های در هفته های اخیر در مجموع حدود 2.8 تریلیون.

ایالت و سناتور” بن کاردینبنیامین (بن) لوئیس CardinSenate دموکرات تماس آژانس برای پیوستن به کروناویروس نیروی کار سرمایه گذاری زیرساخت هرگز خیلی خوب فدرال کار طرح حفاظت از نیازهای اواسط دوره اصلاح تر (Md.), نماینده دموکرات کسب و کار کوچک کمیته گفت که در حالی که او “افتخار” کسب و کار کوچک کمک برنامه قانونگذاران هنوز هم نمی دانم “جزئیات چگونه این پول توزیع شد.”

“ما همه نا امید اینجا. و من واقعا قدردانی رهبری, من می دانم که من رئیس است و در طبقه او را خواستار شده است این اطلاعات بوده و قادر به دریافت آن” کاردین گفت: با اشاره به روبیو. “ما قصد داریم به خواسته می شود به عمل دوباره بدون داشتن اطلاعات خاص?”

“ما شده ایم برای درخواست این اطلاعات را بارها و بارها و ما شده اند قادر به آن را دریافت” کاردین اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>