سنا می رود به بازگشت به واشنگتن در هفته آینده میان coronavirus

اوباما می گویند آنها انتظار دارند که مجلس سنا را به بازگشت به واشنگتن در هفته آینده پس از یک هفته استراحت به دلیل گسترش coronavirus.

سناتور. ریک اسکات (R-Fla.) به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellMnuchin: “اگر ما نیاز به صرف پول بیشتر ما خواهد شد و ما تنها آن را با حمایت هر دو حزب’ پلوسی: فرمانداران’ بی حوصلگی ‘کمک خواهد کرد که ما حتی یک عدد بزرگتر برای دولت coronavirus بودجه Mnuchin: ‘شما در حال رفتن به اقتصاد واقعا به گزاف گویی در ژوئیه, اوت, سپتامبر,’ مطلب (R-Ky.) نشان داد در طول های اخیر سنا اوباما در کنفرانس تلفنی که قانونگذاران را به سی روز دوشنبه, مه 4.

“ما در حال آمدن به عقب” اسکات گفت. “این چیزی است که مک کانل گفت: در تماس است. …او نمی گویند که چگونه ما در حال آمدن به عقب اما او گفت: ما در حال آمدن.”

تبلیغات

سناتور. Tim Scottتیموتی (Tim) یوجین ScottSunday نشان می دهد پیش نمایش: قانونگذاران وزن در آمریکا به چشم مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد خط پایین اوباما مصرانه از مغلوب ساختن پیشی جستن به محافظت از شرکت های بیمه از دولت قانون بیشتر (R-S. C.) نیز گفت: Axios در اواخر هفته گذشته که او انتظار می رود که “ما همه پشت در واشنگتن در دوشنبه, مه 4.”

سنا چپ شهر در اواخر ماه مارس شروع خود را دو هفته عید پاک زنگ تفریح اولیه بیش از نگرانی در مورد گسترش coronavirus و سعی کنید برای جلوگیری از شیوع در کنگره. Sen برامدگی لبه طبقات سنگ PaulRandal (رند) Howard PaulGOP برای تلفن های موبایل زنگ هشدار بیش از coronavirus سوخت بدهی مک کانل: فرمانداران باید شروع بازگشایی متحده تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – سنا می فرستد 3 میلیارد coronavirus بسته به خانه بیشتر (R-Ky.) تنها سناتور شناخته شده اند که آزمایش مثبت هر چند چندین نفر دیگر را قرنطینه به علت مواجهه با فرد آلوده است.

مک کانل و سپس تمدید برای دو هفته دیگر گفت: در اوایل این ماه که سنا نمی خواهد بازگشت به واشنگتن “زودتر از دوشنبه, مارس 4th.”

“این کشور همچنان با هم کار برای صاف منحنی پس از مشاوره کارشناسان بهداشت کامل سنا نمی رود به سفر به واشنگتن دی سی زودتر از شنبه, مارس 4th,” مک کانل گفت: در بیانیه ای در اوایل این ماه.

پس از آن اوباما به طور فزاینده تحت فشار قرار دادند برای سنا برای بازگشت به واشنگتن با این استدلال که دوری از واشنگتن برگ قانونگذاران گذشته از یک هسته رهبری گروه کنار در طول مذاکرات اخیر بیش از coronavirus تسکین قانون.

تبلیغات

مدت کوتاهی قبل از کنگره تصویب $484 میلیارد “موقت” لایحه هفته گذشته سناتور. مایک لیمایکل (مایک) Sibley LeeBattle گرم برای فاز چهار coronavirus امداد لایحه 17 چیزهایی که می دانیم امروز در coronavirus ایران سناتور: “غیر قابل قبول” است که کنگره در زنگ تفریح در میان coronavirus بیشتر (R-یوتا) نام آن را “غیر قابل قبول” است که سنا نیست در شهر است.

“هنگامی که ما آمده ایم پشت در مارس 4, من امیدوارم که ما انجام می دهیم, من امیدوارم که این نیروی با ما خواهد بود اما ما باید به عقب بر گردیم. من امیدوارم حتی زودتر از آن از آنجا که ما نمی تواند قانونگذاری بدون اعضای ما در اینجا. ما نمی تواند انجام دهد که از زنگ تفریح” لی اضافه شده است.

“ما شنیده ایم در مورد مشکلات است که می تواند با رای گیری و داشتن اعضای کنگره گرفتن COVID-19 اما ما می توانید این کار را با خیال راحت. ما می توانید با خیال راحت. …آمریکایی ها در سراسر کشور هستند و در خط مقدم …اگر آنها می تواند انجام شود که من فکر می کنم ما باید در اینجا کار از طرف آنها” گفت: سناتور. دن سالیوانDaniel Scott SullivanOVERNIGHT انرژی: مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد بانک خودداری وجوه خاصی از سوخت های فسیلی پروژه | وزارت خزانه داری نظر برنامه اعطای وام برای تولید کنندگان نفت| کاخ سفید با استفاده از روز درختکاری به تمدید فشار برای 1 تریلیون درختان ابتکار تهمت انتقاد بانک خودداری وجوه خاصی از سوخت های فسیلی پروژه های نبرد گرم برای فاز چهار coronavirus امداد لایحه بیشتر (R-آلاسکا).

تحت سنا را قبلا اعلام برنامه اگر آنها بازگشت در روز شنبه, آوریل 4 انتظار می رود آنها را به ماندن در واشنگتن از طریق مارس 22 قبل از خروج از یک هفته روز یادبود زنگ تفریح.

هر چند سناتور بوده است برگزاری کنفرانس تلفنی با یکدیگر و دولت مقامات coronavirus-موجب تعطیلی شده زمین طبیعی روند قانونگذاری مانند اقدام مجلس سنا در کف و جلسات کمیته و رای به توقف.

مک کانل و دیگر اعضای ایران با رهبری مخالفت اجازه می دهد اتاق به رای دادن از راه دور در طول اضطراری برای بهداشت عمومی. زمانی که سناتور. رند پل (R-Ky.) تلاش برای تصویب یک قطعنامه در هفته گذشته به اجازه می دهد سناتور برای رای دادن از راه دور مک کانل آن مسدود شده است.

خانه نیز انتظار نمی رود به بازگشت به واشنگتن قبل از مارس 4, اما خانه رهبری است و نه متعهد به آوردن اتاق برگشت هفته آینده.

“هر تصمیمی که ما در مورد زمانی که ما دوباره استوار با گروهبان در ارتش و کنگره پزشک. امیدوارم همه چیز بهتر خواهد شد که می داند” مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiMnuchin: “اگر ما نیاز به صرف پول بیشتر ما خواهد شد و ما تنها آن را با حمایت هر دو حزب’ پلوسی: فرمانداران’ بی حوصلگی ‘کمک خواهد کرد که ما حتی یک عدد بزرگتر برای دولت coronavirus بودجه یکشنبه نشان می دهد بحث شیفت به بازگشایی اقتصاد ضربه سخت coronavirus همه گیر تر (D-کالیفرنیا.) خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته است.

پایتخت کشور است تحت اقامت در خانه سفارش حداقل تا مارس 15 با توجه coronavirus با 3,841 موارد تایید شده در سی و 178 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

اما مک کانل نشان داده است در سال های اخیر مصاحبه هایی که از او دیده می شود هیچ چیز در عین حال که می تواند به جلوگیری از سناتورها از بازگشت به واشنگتن دوشنبه آینده.

“این طرح در حال حاضر است برای رفتن به عقب در جلسه on May 4th. من چیزی ندیدم که دلسرد من از انجام آن” مک کانل گفت: رادیو میزبان هیو هویت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>