حزب دموکرات احیای 2017 لایحه به گسترش ضربه محکم و ناگهانی مزایای

دموکراتیک سنسور. کامالا هریسکامالا دوی HarrisWhy بایدن نیازهای یک زن سیاه و سفید خود را به عنوان معاونت سناتور بهم زدن سرگرم کننده در وارنر بیش از تن ذوب: “من فکر می کنم شما در حال انجام آن اشتباه” استیسی آبرامز می گوید: او ‘سهام نگرانی’ در مورد بایدن ‘چیدن نیست از رنگ” به عنوان همسر در حال اجرا بیشتر (کالیفرنیا.) و کریستن جیلیبرندکیرستن GillibrandOvernight مراقبت های بهداشتی: دکتر می گوید او برداشته شد از فدرال پست پس از مخالفت با بودجه برای اثبات نشده مواد مخدر | مغلوب ساختن پیشی جستن: من مخالفم به شدت با گرجستان فرماندار در بازگشایی| نبرد گرم برای فاز چهار coronavirus امداد لایحه کلید سلامت ایران حذف شد سیاسی: آنچه شما باید بدانید امروز در coronavirus Gillibrand, بنت پیشنهاد استخدام هزاران نفر برای سلامت نیروی بیشتر (n. y.) معرفی یک لایحه با سن. برنی ساندرزسناتور SandersWhat خواهد برنی ساندرز رای دهندگان تصمیم گیری در این انتخابات در این سال ؟ یک شبه انرژی: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: پارک های ملی شروع به بازگشایی | قیمت نفت شروع به بازیابی میان فشار به سرمایه گذاری تلاش صنعت | گور تایید بایدن گور تایید بایدن برای رئیس جمهور بیشتر (I-Vt.) پنج شنبه که گسترش طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) مزایای.

این لایحه برای اولین بار معرفی شده در سال 2017 با تشکر. آلما Adamsآلما Shealey AdamsThe هیل Coronavirus گزارش: شهردار سیاتل جنی Durkan می گوید به دلیل تست و ردیابی کسری, هیچ شهر و یا دولت می تواند با خیال راحت بازگشایی; تهمت به امضای فرمان اجرایی مهاجرت و امروز یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن باعث اورژانس قدرت در مبارزه با کروناویروس | مک کانل مجموعه اول محرک رای برای چهار شنبه | پنج چسبیده امتیاز برای محرک مذاکرات | خزانه تاخیر تشکیل پرونده مالیاتی مهلت | Dems فشار شرکت های بیمه برای پوشش ویروس آزمون خانه رئیس خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به انتصاب پزشکی عرضه هماهنگ تر (D-N. C.) را افزایش می دهد پایه و مزایای حدود 30 درصد و گسترش مزایای به کسانی که زندگی در مناطق ایالات متحده.

روز چهارشنبه وزارت کشاورزی اعلام کرد که ضربه محکم و ناگهانی است ارسال 40 درصد بیشتر از مزایای به عنوان مردم به برنامه برای کمک میان ظهور رکود اقتصادی است که گسترش یافته و نرخ بیکاری بیش از 26 میلیون نفر در چند هفته گذشته است.

تبلیغات

“قبل از COVID-19, 38 میلیون آمریکایی وابسته به ضربه محکم و ناگهانی برای وعده های غذایی خود را. در حال حاضر آن را حتی روشن تر است که ضربه محکم و ناگهانی مزایای سادگی نمی سخاوتمندانه به اندازه کافی برای ارائه کمک به مردم نیاز به” آدامز در بیانیه ای گفت.

بیش از 100 خانه دموکرات co-حمایت Adams لایحه هنگامی که او دوباره به راه افتادند و آن را در سال 2019. این لایحه نه رسیدن به یک رای در هر دو سال 2017 یا 2019.

این لایحه که شامل یک ماده است که مقیاس کار مورد نیاز برای ضربه محکم و ناگهانی می آید به عنوان کشاورزی بخش گزارش شده است که به دنبال سفت ثبت نام مورد نیاز به درخواست برخی از کشورها به دنبال به تعادل بودجه خود را.

در روز سه شنبه 22 دولت به طور کلی وکیل خواسته آژانس و نه برای نهایی کردن قانون پیشنهاد شده است که نپذیرفتن کسانی که در حال حاضر ثابت شده است واجد شرایط برای دیگر برنامه های اجتماعی به جست و خیز اداری و فرآیندهای نرم افزار برای ضربه محکم و ناگهانی و به طور خودکار دریافت کمک.

“نه تنها باید ضربه محکم و ناگهانی ارائه مزایای بیشتر اما موانع واجد شرایط نیز باید محدود به منظور رسیدن به بیشتر خانواده” Gillibrand در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>