حزب دموکرات چشم رای این هفته در مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ ایران قدرت

حزب دموکرات هستند خانههای گلی خالی مجبور بحث به عنوان به زودی به عنوان چهارشنبه رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBrad پیت quips به او زمان بیشتری را به اسکار سخن از جان بولتون تا به حال به شهادت ناروا تحت فشار به تمدید آخرین پیمان اتمی با روسیه مغلوب ساختن پیشی جستن به درخواست 6 درصد داخلی کاهش .8 تریلیون دلار بودجه بیشتر‘s توانایی اقدام نظامی علیه ایران است.

سناتور. Tim Kaineتیموتی (Tim) مایکل KaineSenate درام اطراف تهمت آزمایشی شروع به شکست دموکرات ها نگاه کنید تا سطح شیب دار به مبارزه با بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ قدرت پنج حزب دموکرات را مورد استیضاح در اسپانیایی بیشتر (D-Va.) گفت: طبقه اقدام خود قطعنامه ای که روز چهارشنبه با رای نهایی به طور بالقوه وقوع این هفته است.

سنا انتظار می رود در روز پنج شنبه برای یک یک هفته ای رئیس جمهور روز زنگ تفریح.

تبلیغات

پرسید: اگر بحث آغاز شده در روز چهارشنبه و اگر آنها را به پایان برساند قبل از شکستن Kaine گفت: “امید است.”

“این تصور که شما می توانید در این لایحه و سپس ذخیره آن برای بعد از” زنگ تفریح Kaine گفت. “اما من می خواهم به جلو بروید و آن را انجام داده.”

Kaine قطعنامه خواهد نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی نیروهای نظامی از هر نظامی جنگ علیه ایران ظرف 30 روز مگر اینکه او می شود کنگره تصویب.

چهار نوروزی — سوزان کالینزسوزان مارگارت CollinsImpeachment خرید اینترنتی را تهدید می کند به upend نبرد برای سنا از اوباما در تلاش برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از Sondland فردی گری: گزارش گناه نیست اما گناه — چه باید دموکرات ها انجام بعدی ؟ بیشتر (مین), Mike Lee,Michael (Mike) Sibley LeeUtah دیگر سناتور جمهوری خواه فاصله خود از رامنی مایک لی دفاع رامنی پس از رای دادن در شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه رند پل به “اصرار” بر خلاف کاران سوال های مسدود شده توسط John Roberts بیشتر (یوتا), Rand PaulRandal (رند) Howard PaulRoberts تشکر سنا به عنوان استیضاح دادگاه به پایان می رسد رند می خواند ادعا whistleblower نام در سنا طبقه رابرتز پدیدار صدمه ندیده از تلخ استیضاح دادگاه بیشتر (Ky.) و تاد جوانتاد کریستوفر YoungTrump تحت فشار به تمدید آخرین پیمان اتمی با روسیه بی قراری, نور, قانون شکنی و شیر خال خال در طبقه سنا به عنوان استیضاح محاکمه رول در استیضاح محاکمه نیروهای سناتورها به ضایعات جمع آوری اعانه بیشتر (Ind.) — انتظار می رود برای حمایت از این قطعنامه به آن 51 رای مورد نیاز برای تصویب.

Kaine اضافه شده است که وجود دارد “پویایی” و “جو” است که می تواند نتیجه در بیشتر جمهوری خواهان در آینده در هیئت مدیره گفت: او را “حداقل” 51 رای.

“وجود دارد برخی از پویایی در بازی وجود دارد که ممکن است منجر به بیشتر,” Kaine گفت: در حالی که تاکید می کرد که او گفت: نه دیگر جمهوریخواه به او گفته بود آنها را از آن پشتیبانی می کند.

تبلیغات

Kaine قطعنامه خواهد برای اولین بار نیاز به توان نقل مکان کرد و از کمیته روابط خارجی سنا به طبقه. که مانع می تواند نیاز به 51 رای هر چند Kaine به ذکر آنها می تواند جست و خیز داشتن یک رول تماس با رای دادن.

پس از آن هنوز هم چهره اضافی رویه موانع و ساعت بحث قبل از سنا رو به رای نهایی.

یک رای گیری در مورد این قطعنامه می آید پس از تنش بین ایران و ایالات متحده مشخصی در اوایل این سال و قبل از ده-افزایش.

خانه گذشت خود را در جنگ قدرت با وضوح اما به عنوان یک همزمان با وضوح آن را به ناروا میز برای امضای خود و به طور سنتی ندارد به زور از قانون است.

Kaine پیشنهاد است که در یک قطعنامه را هنوز هم نیاز به تصویب توسط مجلس و تضمین شده است اما به بود را وتو کرد.

سنا را به 67 رای نیاز به نادیده گرفتن تهمت وتو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید