سناتور چپ در شب جمعه بدون یک معامله در یک ماموت بسته محرک حصول اطمینان از آنها دست به یک نیمه شب آخرین مهلت برای دریافت یک معامله در “اصل است.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSenate مذاکره کنندگان در نزدیکی توافق بر حفظ تخفیف در coronavirus بسته محرک سنا قادر به رسیدن به کروناویروس محرک معامله قبل از جمعه مهلت Hillicon دره: سناتور مطبوعات آمازون بیش از ایمنی محل کار در میان شیوع | Lyft گسترش تحویل | حزب دموکرات به دنبال تامین امنیت انتخابات بودجه در بسته محرک اقتصادی بیشتر (R-Ky.) تاسیس نیمه شب جمعه به عنوان آخرین مهلت برای گرفتن یک معامله در خطوط گسترده ای از بسته بندی به عنوان کنگره تلاش برای حرکت در “پیچ و تاب سرعت” در بحبوحه نگرانی های فزاینده در مورد گسترش coronavirus.

اما سناتورها و مقامات دولت پدید آمده از درهای بسته جلسات در شب جمعه اذعان است که وجود دارد بیش از حد بسیاری از مسائل حل نشده و این مذاکرات را بیش از به روز شنبه.

تبلیغات

سناتور. چاک Grassleyچارلز (چاک) ارنست GrassleySenate قادر به رسیدن به کروناویروس محرک معامله قبل از جمعه مهلت مالیات کارشناسان مصرانه از کنگره برای طراحی مجدد coronavirus چک تخفیف مک کانل مجموعه جمعه شب آخرین مهلت برای هر دو حزب در برخورد با محرک بیشتر (R-Iowa) گفت: به عنوان او به سمت چپ ساختمان در روز جمعه که هنوز هم وجود دارد “سه یا چهار” برجسته مسائل.

اریک Ueland کاخ سفید مدیر امور قانونگذاری نشان داد که مذاکرات ادامه خواهد داد در روز شنبه.

“ما باور داریم که یک اجماع گسترده اما هیچ معامله ای نشده است,” او گفت:.

شانس برای توافق به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است که جمعه شب عینک.

یک ایران با رهبری aide گفت: تقریبا دو ساعت قبل از مهلت که “پیشرفت قابل توجهی” ساخته شده بود اما اذعان کرد که آنها یک معامله است.

“دو حزبی گروه را ساخته اند پیشرفت قابل توجهی و ادامه خواهد داد به کار را از طریق شب” دستیار گفت.

تبلیغات

تقریبا نیم ساعت بعد Grassley دیابت Ron Wydenرونالد (Ron) لی WydenSenate مذاکره کنندگان در نزدیکی توافق بر حفظ تخفیف در coronavirus بسته محرک سنا قادر به رسیدن به کروناویروس محرک معامله قبل از جمعه مهلت مک کانل مجموعه جمعه شب آخرین مهلت برای هر دو حزب در برخورد با محرک بیشتر (D-سنگ.) و مقامات دولت اذعان کرد که آنها شکستن جلسات خود را برای شب بدون یک معامله است. Grassley و Wyden که نظارت گروه کاری برای مالیات مرتبط با مقررات خواهد reconvene در صبح روز شنبه.

کنگره تحت فشار شدید به حرکت به سرعت به عنوان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده با بیش از 19,000 موارد و 260 مرگ و میر ناشی از شب جمعه است. اقتصاد, در ضمن دارای حفره حفره با میانگین صنعتی داو جونز انداختن 9,000 امتیاز در ماه گذشته است.

هر چند نمایندگان مجلس از دست رفته در نیمه شب آخرین مهلت آنها به نظر می رسد پیشرفت در یکی از بزرگترین چسبیده امتیاز: یک توافق برای ارسال طرح آمریکایی ها مستقیم کمک نقدی در قالب یک چک و یک فشار توسط دموکرات ها برای گسترش بیمه بیکاری.

یک فرد آشنا با این مذاکرات گفت: تخفیف است که به احتمال زیاد به پایین آمدن از $300 میلیارد پیشنهادی در مجلس سنای ایران طرح به چیزی نزدیک به 250 میلیارد دلار. این امر می تواند همسان با افزایش مشابه در پول برای گسترش مزایای بیکاری حدود 250 میلیارد دلار. دوم فرد آشنا با مذاکرات تایید کرد که تعداد کسانی که به عنوان “در مسیر.”

Ueland گفت که به گمان او “پیشرفت فوق العاده ای” ساخته شده بود در طول ساعات طولانی مذاکرات در روز جمعه.

“وجود دارد برخی از ویژگی های کار است که باید انجام شود یک شبه,” او اضافه شده است.

سنا ایران پیشنهاد می دهد یک بار $1,200 بررسی برای آمریکایی ها که درآمد تا $75,000. پس از آن ترازو را تا زمانی که یک سطح از درآمد $99,000 که در آن مراحل به طور کامل.

Ueland نشان داد در شب جمعه که در حالی که وجود دارد نه یک معامله هنوز وجود دارد حمایت هر دو حزب برای نگه داشتن چک ارائه در توافق نهایی ،

“جمهوری خواهان و دموکرات ها موافق است که وجود دارد نیاز به این عمل و این کمک برای مردم ما بسیار احساس خشنودی به شنیدن این که bipartisanship یا این که هر دو حزب مورد علاقه و یا برخی از اجماع است که ما نیاز به عمل و ارائه مستقیم تسکین,” او گفت:.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinSenate مذاکره کنندگان در نزدیکی توافق بر حفظ تخفیف در coronavirus بسته محرک سنا قادر به رسیدن به کروناویروس محرک معامله قبل از جمعه مهلت پول: مک کانل مجموعه اول رای در coronavirus محرک برای روز شنبه | پنج چسباندن نقطه به توافق رسید | چهار سناتور به فروش سهام قبل از coronavirus سقوط بازار | ‘روز مالیات’ به تعویق افتاد تا 15 جولای تا بیشتر انتظار می رود که برای اجرای برخی از ایده های مورد بحث توسط کاخ سفید در حالی که Wyden گفت: وجود برخی از همکاران که او تا به حال شده است قادر به رسیدن به در شب جمعه. تهمت بود در حال به روز رسانی در این مذاکرات در طول پنج شنبه.

“هر دو طرف باید برخی از مسائل هستند که اولویت های مهم است که فقط به برخی از زمان برای بررسی” Wyden گفت.

یکی دیگر از برجسته موضوع که بریده تا روز جمعه بود و دموکراتیک درخواست برای تثبیت بودجه متحده به شیب به عنوان اقتصاد بدتر.

از دست رفته مهلت می آید پس از سناتورهای دو حزبی آغاز شده مذاکرات به صورت جدی در سراسر ساعت 10 صبح روز جمعه زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات با مقامات دولت از جمله Mnuchin و مدیر شورای اقتصاد ملی لری Kudlowلارنس (لری) آلن KudlowMORE.

آنها پس از صرف بخش عمده ای از سهشنبه پشت درهای بسته مذاکره میان “گروه” از چهار حوزه اصلی: کاهش مالیات کسب و کارهای کوچک کمک نهفته صنایع و مراقبت های بهداشتی.

سناتور نشان داد در طول روز که آنها در حال پیشرفت اما مصنوعی مهلت تعیین شده توسط مک کانل در سمت چپ آنها را با زمان کمی برای کار کردن بزرگتر سیاسی و سیاست مبادله

در اوایل شب Sens. مارکو روبیوMarco Antonio RubioSenate قادر به رسیدن به کروناویروس محرک معامله قبل از جمعه مهلت مک کانل مجموعه جمعه شب آخرین مهلت برای هر دو حزب در برخورد با محرک این ” جنگ ” در COVID-19 معنا نظامی مستند بیشتر (R-Fla.) و سوزان کالینزسوزان مارگارت CollinsSenate قادر به رسیدن به کروناویروس محرک معامله قبل از جمعه مهلت مک کانل مجموعه جمعه شب آخرین مهلت برای هر دو حزب در برخورد با محرک سنای ایران طرح عظیم فراهم می کند مالیات وام برای کسب و کار بیشتر (R-مین) نشان داد که آنها تا به حال تا حد زیادی پیچیده کار خود و بهداشت ، لامار الکساندراندرو (لامار) Lamar AlexanderSenate قادر به رسیدن به کروناویروس محرک معامله قبل از جمعه مهلت مک کانل مجموعه جمعه شب آخرین مهلت برای هر دو حزب در برخورد با محرک سنای ایران طرح عظیم فراهم می کند مالیات وام برای کسب و کار بیشتر (R-Tenn.), که نظارت بر مراقبت های بهداشتی مرتبط با بحث نشان داد که او تا به حال مناطق گسترده ای از توافق با با سن. پتی موریپاتریشیا (Patty) لین MurraySenate قادر به رسیدن به کروناویروس محرک معامله قبل از جمعه مهلت حزب دموکرات پیشنهاد لغو پرداخت وام دانشجویی در طول coronavirus طرح محرک لولا در مک کانل شومر تعمیر سمی ارتباط بیشتر (D-شستشو.).

اما تمرکز اصلی در امور مالی, مذاکرات, رهبری Grassley و Wyden که مرکز بحث در مورد اینکه آیا یا نه به گسترش بیکاری و یا ارائه مستقیم کمک نقدی در قالب یک بار چک کنید.

شومر مخفیگاه آنان دست خود را در احتمال است که آنها را به فشار مذاکرات به شنبه.

“من فکر می کنم ما در حال پیشرفت خوبی است اما من فکر می کنم آن را بزرگ و پیچیده لایحه بزرگ,” او گفت:. “و … من امیدوارم که ما می تواند به موافقت نامه فردا.”

الکساندر بولتون کمک به این گزارش.

به روز شده: 11:36 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de