کمیته مجلس سنا به منظور بررسی منشاء پاسخ به کروناویروس همه گیر

رئیس مجلس سنا امنیت داخلی و امور دولتی کمیته روز دوشنبه گفت که پنل قصد دارد به بررسی coronavirus بیماری ریشه و همچنین به عنوان پاسخ از دولت آمریکا و سازمان بهداشت جهانی (WHO).

سناتور. ران جانسونرونالد (Ron) هارولد JohnsonPressure برای اقدام سریع در آینده امداد لایحه گونه توافق وحدت جانسون پرس مغلوب ساختن پیشی جستن در مالاریا دارو به خاطر سپردن تام کابرن را آرام ماندگاری بیشتر (R-Wisc.) گفت: سیاسی در روز دوشنبه که این تحقیقات را پوشش تمام جنبه های این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله انتقاد از که و اتهامات بی اساس از این ویروس قرار مبدا در یک آزمایشگاه.

“از کجا این همه ، این انتقال از حیوانات به انسان است ؟ این بود از یک آزمایشگاه در چین ؟ ممکن است بهترین نیات در تلاش برای آمد تا با راه های مختلف درمان با درمان های مختلف برای coronavirus به طور کلی” جانسون گفت: خروجی اخبار . “ما نیاز به دانستن چه نقشی را که ممکن است تا به حال در تلاش برای پوشش دادن این نکته است.”

تبلیغات

پنل جانسون افزود: “رفتن به انجام نظارت بر این چیزی که در تمامیت آن.” جنبه های دیگر از پروب گزارش شامل پرسش که چرا آمریکا ملی ذخایر نیست “بهتر آماده” برای کمبود ماسک هواکش و تجهیزات دیگر به دنبال بیمارستان های کشور در هفته های اخیر.

سناتور. ریک اسکات (R-Fla.), عضو کمیته گزارش شده که سر تا رسیدگی به چین و ویروس را ریشه با توجه به دو سناتور. اسکات گفت: اخبار خروجی است که “ما نمی توانیم اعتماد کمونیست چین آموخته ایم ما نمی توانیم اعتماد که به خاطر آنها به دروغ به ما.”

“اجازه ایجاد یک سازمان جدید در صورتی که این برای ما مهم است زیرا آن را به وضوح کار نمی کند” او افزود که تلاش برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

جمهوری خواهان را متهم کرد که از پذیرش غیرانتقادی رسمی شمارش ویروس را تایید موارد و مرگ و میر از مقامات چینی است که برخی از کارشناسان گفته اند که به احتمال زیاد پایین تر از کشور است تعداد واقعی.

هفته گذشته رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سهام توییت از حامی خواستار Fauci به اخراج می شود تهمت ضربه شلاق در نیویورک تایمز گزارش coronavirus پاسخ رادیو فردا میزبان بازدید در مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از Chris Wallace انتقاد: “به اندازه کافی” بیشتر پیوست که انتقاد در حالی که تهدید به “نگاه به” defunding بهداشت جهانی سازمان است.

تبلیغات

“W. H. O. واقعا آن را منفجر. برای برخی از دلیل بودجه تا حد زیادی توسط ایالات متحده و در عین حال بسیار چین محور. ما ارائه خواهد شد که نگاه خوب است. خوشبختانه من رد توصیه های خود را بر حفظ مرزهای ما باز به چین در اوایل. چرا آنها به ما چنین معیوب توصیه” او هنوز توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>