سنا در logjam بیش از تغییر ‘واجد شرایط ایمنی را برای پلیس

واجد شرایط ایمنی در حال ظهور به عنوان یک کلید نقطه چسبیده در کنگره بحث بر سر اصلاح پلیس.

این دکترین حقوقی که می تواند محافظت از افسران پلیس از دعاوی مدنی است رو تازه ملی موشکافی در پی جورج فلوید به قتل در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

اما چه چیزی برای انجام آن را تغییر دهید است ایجاد اختلافات عمیق در کنگره فقط به عنوان نمایندگان مجلس در حال تلاش برای پیدا کردن یک بزرگتر معامله است.

تبلیغات

دموکراتیک پیشنهاد را جارو تعمیرات اساسی به دکترین حقوقی. اما اوباما و حمایت کاخ سفید می گویند تغییرات تا حد زیادی غیر استارتر.

در مورد شانس است که تعمیرات اساسی واجد شرایط ایمنی به پایان می رسد تا در یک نهایی پلیس لایحه اصلاحات دیابت جان Thuneجان رندولف ThuneTrump توییتهایی جرقه تازه سردرد برای جمهوری خواهان 75 سال راندند توسط بوفالو پلیس در پاسخ به تهمت و پرینت: سیاه و سفید زندگی می کند از ماده ” مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در تظاهرات جرقه عربستان واکنش بیشتر (S. D.) ، شماره 2 مجلس سنا از حزب جمهوری خواه نشان داد که بر اساس اوایل گفتگو با اعضای بسیاری نمی خواهد بود قادر به حمایت از آن.

“که ممکن است شما می دانید یک پل بیش از حد برای بسیاری از اعضای ما,” او گفت:.

سناتور. Tim Scottتیموتی (Tim) یوجین ScottTrump توییتهایی جرقه تازه سردرد برای جمهوری خواهان رئیس جمهور غرق در میان تصادفا بیش تظاهرات خواهان پیاده روی tightrope در پلیس اصلاحات بیشتر (R-S. C.) است که رهبری یک جمهوری خواه پلیس پیشنهاد اصلاحات گفت که او معتقد است یک میزبان از مقررات حمایت دموکرات ها از جمله پایان دادن به واجد شرایط ایمنی نمی خواهد به اندازه کافی برای حمایت از آن به یک بسته بندی نهایی.

“من نمی بینم که چگونه کسانی که همه چیز به پایان خط,” او گفت:.

سناتور. John Cornynجان CornynTrump توییتهایی جرقه تازه سردرد برای جمهوری خواهان, جمهوری خواهان پیاده روی tightrope در پلیس اصلاحات مک کانل شیپور خاموشی تیم اسکات به جمع آوری GOP پلیس اصلاحات قانون بیشتر (R-تگزاس) گفت که او می خواست کنگره به دو حزبی معامله اما که برخی از طرح ها مانند از بین بردن واجد شرایط مصونیت “خواهد بود خیلی بیشتر بحث برانگیز است.”

تبلیغات

“این کار سختی تحت هر شرایط و به پرونده های حقوقی ثبت شده که مرتب سازی بر اساس flyspeck آنچه شما انجام و یا انجام نمی در یک زمان هنگامی که شما نمی دانید که آیا شما می دانید کسی که در تلاش برای کشتن شما است یا نه. … من فکر می کنم شما نیاز دارید که مرتب سازی بر اساس توازن منافع است که واجد شرایط ایمنی فراهم می کند” Cornyn گفت.

اسکات و یک گروه از جمهوری خواهان در حال تهیه پیش نویس یک پلیس لایحه اصلاحات در پاسخ به Floyd مرگ است که می تواند منتشر خواهد شد به محض این هفته است. که لایحه با توجه به چند نوروزی است انتظار می رود برای پایان دادن به واجد شرایط ایمنی.

برخی از اوباما نشان داده اند آنها باز به بحث در مورد واجد شرایط ایمنی اما اذعان کرد که آنها تعدادشان کمتر توسط همکاران جمهوری خواه که در مخالفت با ایجاد تغییرات به آن به عنوان بخشی از اصلاحات معامله است.

“در کنفرانس ما نمی خواهید برای رفتن که دور اما من نه حکم آن را. من می خواهم برای دیدن اگر من می توانم چند نفر دیگر علاقه مند در به دنبال که در آن نیز چون من فکر می کنم که می توان یکی از چیزهایی که نشان می دهد که ما در کنفرانس منظور ما از کسب و کار” گفت: سناتور. مایک براونمایکل BraunTrump توییتهایی جرقه تازه سردرد برای جمهوری خواهان مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در تظاهرات جرقه اوباما واکنش اوباما به قانونگذاران چوب به مغلوب ساختن پیشی جستن در میان جدید انتقاد بیشتر (R-Ind.).

هر دو مجلس و دادستان کل ویلیام برلایحه BarrRepublicans پیاده روی tightrope در پلیس اصلاحات بر تضاد تهمت می گوید: سرویس مخفی به نام به او منتقل شده به پناهگاه کاخ سفید: مذاکرات در مورد دست زدن به معترضان در میدان لافایت بیشتر نشان داده اند که آنها نمی خواهد حمایت از طرح های به مقیاس واجد شرایط ایمنی.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMcBath, Handel به صورت خاموش در گرجستان خانه مسابقه برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن تشکر جورج W. بوش برای حمایت خود را: ‘افتخار’ تهمت جونیور مغولستان سفر شکار هزینه K در سرویس مخفی حفاظت بیشتر است “به دنبال در تعدادی از پیشنهادات وجود دارد اما برخی از غیر استارت در آن وجود دارد من می خواهم بگویم — به خصوص در ایمنی موضوع” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: این هفته است.

واجد شرایط ایمنی توسعه یافته از طریق یک تعداد انگشت شماری از دیوان عالی کشور احکام محافظت پلیس از برگزار شخصا مسئول اگر اقدامات خود را نقض نمی کند یک “به وضوح تاسیس” قانون است. وجود دارد در حال حاضر هشت مورد مربوط به واجد شرایط ایمنی در دست بررسی توسط دیوان عالی کشور هر چند از قضات نیاز به موافقت با شنیدن این موارد است. قضات کلارنس توماسکلارنس ThomasChief عدالت رابرتز عاقلانه به عهده فرماندار کالیفرنیا در کلیسا چالش دیوان عالی مهاجران که از ترس شکنجه می توانید درخواست تجدید نظر اخراج در دادگاه دیوان عالی کشور حمایت مالی هیئت نظارت بر پورتوریکو بدهی بیشتر و Sonia Sotomayorسونیا SotomayorSupreme دادگاه حمایت مالی هیئت نظارت بر پورتوریکو بدهی نبود فقط آزادی مذهبی است که رئیس دادگستری رابرتز خفه حدس و گمان در مورد چرخش بعدی دیوان عالی کشور خالی بیشتر باید هر دو ابراز شک و تردید در مورد دکترین حقوقی.

منتقدان استدلال می کنند که قصد خود را برای محافظت از افسران پلیس از دعاوی بیهوده و بیمعنی است به جای کشیده شده است به آن را دشوار است برای کسی که به شکایت یک افسر پلیس حتی در مواردی که آنها بر این باورند روشن وجود دارد نمونه هایی از نیروی بیش از حد و یا نقض حقوق مدنی است.

رویترز تحقیقات نشان داده است که پلیس اعطا شد ایمنی در بیش از نیمی از 252 تجدید نظر دادگاه از سال 2015 تا 2019.

دموکرات ها باید شامل یک ماده در لایحه است که می تواند تغییرات اساسی را واجد شرایط ایمنی.

آن را “از بین بردن مشکوک دادگاه ساخته دکترین واجد شرایط ایمنی برای اجرای قانون” قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadlerجرالد (جری) لوئیس Nadler فلوید برادر به شهادت در مقابل کمیته قضایی مجلس شنوایی در خشونت پلیس قضایی مجلس کمیته ای برای برگزاری جلسه در خشونت پلیس در هفته آینده قضایی مجلس برای شنیدن خبرچین در ‘سیاسی’ از عدالت Dept تحت مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر (D-n. y.) گفت: در روز چهارشنبه.

این لایحه که انتظار می رود که رای دادند در خانه این ماه که اجازه می دهد افراد برای دریافت خسارت در دادگاه مدنی “هنگامی که مأموران اجرای قانون را نقض حقوق اساسی با حذف واجد شرایط ایمنی برای اجرای قانون” با توجه به قوه قضائیه کمیته برگه.

تبلیغات

این لایحه به طور خاص می گویند که یک متهم است که سیستم ایمنی بدن از پرونده های حقوقی به این دلیل که آنها اقدام به راه آنها فکر منطقی یا قانونی در زمان و یا اینکه آنها را به نقض “به وضوح تاسیس” قانون است.

سناتور. Dick Durbinریچارد (دیک) یوسف DurbinGun گروه کنترل رول دور اول مجلس سنا تایید دلاری اوباما-دوران پروب سوخت سنا احساس وحشت و نگرانی گراهام تعویق روسیه پروب حکم رای به عنوان تنش جوش بیش تر (من.), شماره 2 سناتور دموکرات گفت: تغییرات واجد شرایط ایمنی را باید در پلیس اصلاحات معامله به منظور دریافت حمایت خود را.

“استاندارد غیر ممکن است. شما تقریبا باید به تولید یک مجموعه یکسان از حقایق به درخواست دادگاه برای برگزاری هر کسی در اجرای قانون پاسخگو باشد. شما باید برای پیدا کردن یک مجموعه یکسان از حقایق به عنوان یک مورد قبلی که تقریبا غیر ممکن است,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>