سنا پیشرفت اراضی عمومی لایحه در اواخر شب رای

مجلس سنا رای دادند 65-19 در اوایل صبح روز جمعه برای پیشبرد مرکب حفاظت لایحه پس از قانونگذاران نمی تواند رسیدن به یک معامله به جست و خیز رویه رای دادن.

رای گیری انجام شده بعد از 1:00 صبح بود و نیاز به پیشرفت های بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل می کند که می تواند 900 میلیون دلار سالانه درآمد نفت و گاز برای زمین و آب حفاظت از صندوق (LWCF).

این LWCF بودجه حفاظت از پروژه های مانند به دست آوردن زمین برای پارک های ملی و قانون را به طور جداگانه قرار داده 6.5 میلیارد دلار نسبت به پرداختن به یک تعمیر و نگهداری پرونده ها در سیستم پارک ملی.

تبلیغات

سنا را به سه رای اضافی در روز دوشنبه در این لایحه وقتی که, وجود ندارد و یک 11th-ساعت مانع از آن است که انتظار می رود به تصویب.

خواب آلود چشم سناتور بازگشت به پایتخت در نیمه شب پس از برخی از اعضای حاضر به اتفاق آرا تصویب به حرکت می کند تا رای دادن.

یک بن بست خصوصی بیش از این لایحه ریخته به نمایش عمومی در روز پنج شنبه بعد از ظهر زمانی که اوباما هشدار داده است که آنها انتظار می رود به بازگشت به کنگره برای نادر 1 a. m. رای جمعه.

رهبر اکثریت میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellFloyd برادر مصرانه از کنگره برای اقدام شومر بلوک قطعنامه مخالفت با تماس به پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت بالاترین گردش کنتاکی روزنامه تایید چارلز بوکر در رقابت سنای بیشتر (R-Ky.) نقل مکان کرد و برای پایان دادن به بحث در اراضی لایحه دوشنبه معنی تحت قوانین مجلس سنا اولین بتواند رای اول شد و به محض این که ساعت 1 صبح روز جمعه وجود ندارد و توافق.

سناتور به طور معمول موافق به حرکت آرا و یا به تاخیر انداختن آن تا روز دوشنبه به طوری که آنها می توانند ترک واشنگتن در اواسط پنج شنبه. اما اوباما گفت: هیچ نشانه آن است که یک معامله خواهد بود کار می کرد و در میان بیش از یک بن بست اجازه می دهد متمم رای هیچ یک از آن ها انتظار می رود برگزار می شود.

تبلیغات

“ما را به رضایت و ما لازم نیست که” سناتور. Roy BluntRoy Dean BluntPelosi خواستار حذف مؤتلفه مجسمه در کنگره پیچیده خواهان آماده شدن برای زدن توپ بعدی COVID-19 امداد لایحه نوروزی معرفی قطعنامه مخالفت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس بیشتر (R-Mo.), یک عضو جمهوریخواه رهبری گفت: در مورد تلاش برای رسیدن زودتر رای دادن. “من فکر می کنم که در درجه اول بر اصلاح روند.”

سناتور. مایک دورماریون (مایک) مایکل RoundsGOP سناتور اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به محدود کردن مهمان ویزای کارگر با مته سوراخ کردن تصمیم می فرستد امواج شوک از طریق قانونگذاران سنا حرکت برای افزایش فدرال سالانه امنیت سایبر در دفاع از لایحه بیشتر (R-S. D.) اضافه شده است که برخی از سناتورها می خواهند رای در اصلاح این لایحه و “این است راه خود را از ارسال یک پیام است.”

هر نشانه ای که بن بست ممکن است گرم شدن و اجازه دهید در سنا جلوگیری از میانه-of-the-night جلسه به نظر می رسد بعید است که در اوایل شب پنجشنبه زمانی که از سوی دیگر ، کوری گاردنرCory اسکات GardnerOVERNIGHT انرژی: داخلی مواجه بررسی حقوقی برای نگه داشتن بحث برانگیز اقدام رهبران در اتاق کار | کاخ سفید چهره های کت و شلوار در جهت بلند کردن گونه های در معرض خطر حمایت | نمایندگان مجلس به دنبال تحقیق و تفحص از پارک پلیس پس از پاکسازی از معترضان تپه انتخاباتی گزارش: جمهوری خواهان رفتن در حمله بیش از تماس به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ در این هفته: دموکرات ها معرفی گسترده پلیس بسته اصلاحات بیشتر (R-Colo.) هشدار داد که آنها “ردیابی” برای 1 a. m. رای.

این لایحه در مجلس سنا در حال حاضر در مسیر پیچیده شود تا بدون هیچ گونه اصلاحیه رای چیزی است که نا امید سناتور که می خواهید تغییرات در این لایحه.

“این قانون نوشته شده بود که اگر در قرص سنگ وجود ندارد و بیشتر به نوشته این کتاب مهر و موم شده است, شما نمی توانید دیگر می گویند … که چگونه یک امر درمان یک تابع. و من فکر می کنم آن را توهین به من نیست اما برای کسانی که من نمایندگی” بهداشت ، مایک لیمایکل (مایک) Sibley LeeHillicon دره: Facebook کارکنان صحبت می کنند تا در برابر تصمیمات محتوا | تهمت رسانه های اجتماعی اجرایی منظور در ضعیف حقوقی زمین | منظور تقسیم محافظه کاران تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی به عنوان تشدید تنش در سراسر آمریکا در ایران عمیقا تقسیم شده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی سرکوب بیشتر(R) گفت.

لی اضافه شده است که این لایحه “تداوم و بدتر شدن ما در حال حاضر بسیار مشکل ساز فدرال اراضی عمومی سیاست.”

“سزاوار آن یک رای را منتقل می کند. آن را محافظت می کند بنابراین بسیاری از زندگی” کسیدی گفت.

اگر چه برخی از جمهوری خواهان ابراز مخالفت با این قانون است همچنین با حمایت اعضای هر دو طرف است.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpFed رئیس هشدار ‘راه طولانی’ به بهبود خانه پنل دوباره پرس پنتاگون رهبران به شهادت در نظامی نقش در تظاهرات یک “مقدس اعتماد” از جورج مارشال به جیم Mattis بیشتر همچنین اعلام کرد برای حمایت از بودجه LWCF در این سال هر چند این چرخش از قبلی پیشنهاد بریده بریده صندوق در حدود 97 درصد است.

زمانی که او اعلام حمایت خود را از رئیس جمهور در خصوص نام گاردنر و استیو Dainesاستیون (استیو) دیوید DainesOVERNIGHT انرژی: داخلی مواجه بررسی حقوقی برای نگه داشتن بحث برانگیز اقدام رهبران در اتاق کار | کاخ سفید چهره های کت و شلوار در جهت بلند کردن گونه های در معرض خطر حمایت | نمایندگان مجلس به دنبال تحقیق و تفحص از پارک پلیس پس از پاکسازی از معترضان شبانه انرژی: ما پارک پلیس ‘گاز اشک آور’ اظهارات ‘اشتباه’ | تهمت به بازگشایی منطقه خاموش انگلستان ساحل برای ماهیگیری | آسیب پذیر جمهوریخواهان در آغوش سبز مسائل تپه انتخاباتی گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن مرتب سه بحران پیش از انتخابات نوامبر بیشتر (R-Mont.), عمده حامیان این لایحه هر دو آنها برای انتخاب مجدد.

برخی از مشخصات این قانون به عنوان یک تلاش برای افزایش آسیب پذیر امتیازهای اما مک کانل را به عقب رانده است که ایده های این هفته گفت: “آن را در نزدیکی به انتخابات اما هیچ کس نمی گفت شما باید برای ترک سیگار انجام کارهایی که فقط به دلیل وجود یک انتخابات است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>