سناتور. مورفی خواستار سنا شنوایی بر طالبان مقابله

سناتور. کریس مورفیکریستوفر (کریس) اسکات MurphyOcasio-کورتز می زند پنس: ‘کاملا غیر مسئولانه برای قرار دادن او را در اتهام از ما coronavirus پاسخ نمایندگان مجلس با افزایش هشدار دهنده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ مشخص شده توسط ‘قوی و خطرناک بی کفایتی” بیشتر (D-Conn.) با ارسال بیانیه ای روز شنبه درخواست کمیته روابط خارجی سنا برگزاری یک جلسه در مورد طالبان معامله آمریکا امضا شنبه.

این قرارداد امضا شده توسط ایالات متحده فرستاده ویژه زلمای خلیل زاد و طالبان, سیاسی, رئیس, Abdul غنی برادر, در دوحه, قطر در روز شنبه به دنبال پایان امریکا طولانی ترین جنگ. ایالات متحده از توافق برای آغاز خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان و بازگشت طالبان گفت: آن را نمی خواهد خانه تروریست ها با قصد حمله به ایالات متحده در خاک افغانستان.

مورفی گفت: این قرارداد باید رسیده است که با تایید از کنگره است.

تبلیغات

“این طولانی ترین جنگ در تاریخ کشور ما و این که دقیقا به همین دلیل کنگره باید مشورت شود قبل از هر گونه توافق نهایی رسیده است,” او گفت:. “به همین دلیل من درخواست خلیل زاد سفیر آمده قبل از کمیته روابط خارجی سنا در هفته آینده.”

توافق تدریجی کاهش تعداد ایالات متحده امریکا در افغانستان از 12,000 سربازان در حال حاضر به 8,600 سربازان در 135 روز. باقی مانده نیروهای خود ادامه خواهد داد برای مبارزه با گروه های تروریستی مانند داعش و القاعده.

در روز شنبه دیابت لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamMSNBC کریس ماتیوز دچار سردرگمی کارولینای جنوبی دموکراتیک سنا نامزد با رییس تیم اسکات لیندزی گراهام با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن bemoans ‘هرگز پایان دادن به گاو نر—-‘ در کارولینای جنوبی رالی تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook — واشنگتن وال استریت در لبه مورد coronavirus بیشتر (R-S. C.) که همچنین در کمیته روابط خارجی مجلس سنا گفت: در بیانیه ای در روز شنبه او شک و تردید بود که طالبان را حمایت از پایان خود را از معامله اما با تمجید از دولت حرکت به مرحله خروج نیروهای نظامی از این منطقه است.

مورفی گفت: ایران یک “گام در مسیر درست” و چقدر از گراهام احساسات با توجه به کاهش خشونت در کشور است.

“جنگ در افغانستان رفته است برای بیش از حد طولانی و آمریکا-طالبان مقابله به مجموعه صحنه را برای گفتگو میان طالبان و دولت افغانستان یک گام در مسیر درست” مورفی گفت. “این مهم است که زنان و اقلیت ها به ارمغان آورد به جدول در آینده مذاکرات است و طالبان همچنان به پایبندی به کاهش خشونت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>