سناتور. پنبه تکرار coronavirus ریشه تئوری توطئه

سناتور. ایسنا-ارک.) دوباره پیشنهاد بیش از آخر هفته coronavirus می تواند ایجاد شده در یک آزمایشگاه در چین با وجود مقاومت مواجه از کارشناسان و مقامات.

در ظاهر در رادیو فردا را “جمعه شب بارانی” به پنبه اظهار نظر در گسترش سریع این ویروس گفت: “ما نمی دانیم که در آن نشات گرفته است و ما باید برای رسیدن به انتهای آن است.”

“ما همچنین می دانیم که فقط چند مایل دورتر از آن بازار مواد غذایی است که چین تنها ایمنی زیستی سطح 4 سوپر آزمایشگاهی که تحقیقات انسان, بیماری های عفونی,” او ادامه داد.

تبلیغات

با توجه به واشنگتن پست پنبه شد با اشاره به ووهان ملی ایمنی زیستی آزمایشگاه مرکز است که تحقیقات بیماری و عوامل بیماری زا است. آزمایشگاه در نزدیکی یک بازار که بنا به اعتقاد برخی شده است که در آن ویروس شروع به گسترش در هفته بازگشت.

“در حال حاضر ما ندارد و شواهدی وجود دارد که این بیماری سرچشمه وجود دارد اما از آنجا که چین دورویی و عدم صداقت از ابتدا ما نیاز به حداقل سوال بپرسید برای دیدن آنچه که شواهد می گوید:” پنبه گفت. “و چین در حال حاضر است به هر گونه شواهد در این سوال در همه.”

تعدادی از کارشناسان را هدف گرفته در پنبه اظهارات مصاحبه شک در تئوری های توطئه که این ویروس طراحی شده بود, یک روایت است که برداشت در برخی جناح راست وب سایت در هفته های اخیر.

“مطلقا هیچ چیز در توالی ژنوم این ویروس است که نشان می دهد این ویروس مهندسی شده” ریچارد Ebright که می آموزد زیست شناسی شیمی در دانشگاه راتگرز گفت: پست. “امکان این بود که به عمد منتشر شد bioweapon می توان بصورتی پایدار و محکم حذف شدند.”

پنبه دریافت گرما در اوایل این ماه از تهران به ایالات متحده Cui Tiankai برای نشان می دهد در مثال دیگری که coronavirus می تواند ایجاد شده در یک آزمایشگاه.

“من فکر می کنم این درست است که بسیاری هنوز ناشناخته است و دانشمندان ما, چینی, دانشمندان, آمریکایی, دانشمندان, دانشمندان از کشورهای دیگر در حال انجام بهترین خود را برای یادگیری بیشتر در مورد این ویروس اما آن را بسیار مضر آن را بسیار خطرناک به هم بزنید تا سوء ظن شایعات و گسترش آنها در میان مردم” Tiankai گفت: پس از آن.

“وجود دارد همه نوع از گمانه زنی ها و شایعات” او همچنین در مصاحبه ای گفت: در حالی که با اشاره به دیگر تئوری های توطئه ادعا ویروس سرچشمه در آمریکا

“چگونه می تواند ما معتقدیم همه این چیزهایی که از او پرسید: در این زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>