بنگلور: این کارناتاکا در بخش بهداشت و درمان است که با استفاده از فناوری را برای جلوگیری از نقض توسط کسانی که در خانه قرنطینه از طریق یک سیستم است که نیاز به دومی برای ارسال عکس های سلفی به یک برنامه در هر ساعت است که پس از آن با تایید این آدرس در سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS).

فن آوری مداخله لازم با توجه به تعداد زیادی از شکایت بیش از نقض توسط کسانی که تحت اجباری 14-بعد صفحه اصلی قرنطینه.

“تمام افراد زیر منظور از صفحه اصلی قرنطینه باید خود را ارسال selfie به (این) دولت هر 1 ساعت از خانه” دولت گفت: در یک دایره در روز دوشنبه.

عکاسی از خود خواهد بود صلیب چک با GPS مختصات برای دیدن اگر شخص در آدرس صفحه اصلی قرنطینه.

هزاران نفر از مردم در حال حاضر در صفحه اصلی قرنطینه در بنگلور و سایر نقاط استان و کشور به دلیل شیوع کروناویروس.

هر کسی که آمد به شهر از یک مقصد بین المللی است و بدون علامت باید به زیر دو هفته قرنطینه. اگر یک فرد آمده است در تماس با هر کسی که در سابق رده نیز به قرنطینه خود.

دولت نیز هشدار داد که کسانی که موفق به ارسال selfies هر یک ساعت (به جز زمان خواب از ساعت 10 تا 7 am) آن ارسال خواهد شد به جرم مراکز قرنطینه.

“هیچ کس نمی تواند گول زدن بازوی بلند از قانون است. 10 نفر بودند که در زیر صفحه اصلی قرنطینه در #بنگلور & فرار به مادری خود دستگیر شدند و یک مورد ثبت شده است در برابر آنها در Gurmitkal ایستگاه پلیس” B. H. Anil Kumar, کمیساریای از Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP شهرستان مدنی بدن) ارسال شده در توییتر.

راه اندازی و دیگران را با هم مخلوط برای کمک به دولت در توسعه فن آوری های مبتنی بر راه حل های برای کمک به نبرد رمان coronavirus که آلوده بیش از 1000 نفر در هند.

BBMP مقامات مسئول از برنامه گفت که این تکنولوژی توسعه یافته توسط دولت تیم از توسعه دهندگان است و آزادانه در C-شب زنده داری برنامه کمیسیون انتخابات.

این برنامه هنوز راه اندازی می شود اما مقامات می گویند که آن را می تواند به بهینه سازی و کالیبره شده در طول چند روز آینده.

Jawaid Akthar اضافی دبیر کل وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت که تکنولوژی خواهد بود علاوه بر این زمینه کار انجام شده توسط مقامات

در مجموع حدود 15000 نفر در خانه قرنطینه تنها در بنگلور. با توجه به وزارت بهداشت و درمان, تمام کسانی که تا به حال به هند بازگشت و قادر به ترک این فرودگاه پس از یک غربالگری ساده در حال حاضر قرار داده شده است در خانه اجباری قرنطینه. این BBMP نیز آغاز شده به مهر این مسافران و کسی نقض این شرایط قرار شد در توده قرنطينه. این 9,094 مردم را به اتمام صفحه اصلی قرنطینه و 5,816 مردم همچنان به انجام این ورزش اجباری برای جلوگیری از گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de