ستاره پاپ سلنا گومز قرار است میزبان یک قرنطینه پخت و پز نشان می دهد که در آن او خواهد شد در ظرف چند رفتار میکند. خواننده و بازیگر خواهد شد, تیتر, پخت و پز سری که در آن او خواهد شد به قرار دادن مهارت های آشپزی خود را به آزمون با کمک های مختلف سرآشپز در هر قسمت. خواننده را نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در نشان می دهد برای جریان پلت فرم HBO Max, گزارش hollywoodreporter.com. 10-قسمت سری الهام گرفته گومز آشپزخانه ماجراهای طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“من همیشه بسیار آوازی در مورد عشق من از مواد غذایی است. من فکر می کنم من خواسته شده که صدها بار در مصاحبه اگر من تا به حال یکی دیگر از حرفه ای آنچه را که به من و من جواب داد که این امر می تواند سرگرم کننده به یک آشپز گفت:” گومز اضافه کرد: “من قطعا نمی باید در آموزش های رسمی ، مانند بسیاری از ما در حالی که خانه من خودم پز بیشتر و آزمایش در آشپزخانه است.”

در هر قسمت گومز خواهد بود پیوست و از راه دور توسط یک متفاوت استاد آشپز. سپس آنها را در همه نوع از آشپزی به اشتراک گذاری راهنمایی و ترفندها. این قسمت را نیز برجسته مواد غذایی مربوط به موسسه خیریه.

گومز را اجرایی تولید و از طریق او تیر ماه محصولات همراه با الی Holzman و هارون Saidman صنعتی رسانه مالکیت معنوی شرکت.

HBO حداکثر است به راه اندازی در مه 27. از آن خواهد شد از ویژگی های بسیاری از اصل و با یک کتابخانه گسترده ای از جمله , دوستان, The Big Bang Theory, بازی تاج و تخت و The Sopranos.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de