قانون تامین: هنگ Kongers آمار دکمه وحشت بزرگ سنبله در مهاجرت سوالات

مشاوران مهاجرت را به میدان فرستاد صدها نفر از تماس های جدید پس از چین مقننه – ملی (NPC) – پرده برداری از طرح بحث برانگیز در مه 21, دور زدن محلی قانونگذاری هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست گزارش روز یکشنبه.

این قانون پس از تایید توسط NPC بسیار در انتظار خطوط با اکثریت قاطع on May 28, باعث جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور حذف معافیت که به هنگ کنگ وضعیت خاص است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در هنگ کنگ است دیگر به اندازه کافی مستقل از چین برای لذت بردن از امتیازات ویژه با ما در محل پس از آن به سمت چپ بریتانیا در سال 1997.

قانون جدید که بر اساس آن چین می تواند ایجاد حضور خود را نیروهای امنیتی در هنگ کنگ برای اولین بار برانگیخته قوی تظاهرات هزاران نفر از مردم محلی. تظاهرات شد و انتظار می رود به شدت در هفته های آینده.

چین می گوید قانون جدید است که با هدف گرفتن گلوگاه تجزیه طلبی براندازی تروریسم دخالت خارجی و یا فعالیت های امنیت ملی را تهدید کند.

با هنگ کنگ در حال حاضر تبدیل شدن به مرکز در حال ظهور جنگ سرد بین آمریکا و چین تعدادی از مردم محلی به خصوص در شهرستان غنی به دنبال مهاجرت به کشورهای مختلف است.

برخی از آنها شتاب خود تصمیم به خرید ملک در خارج از کشور, در حالی که دیگران در حال برش قیمت درخواست خود را به صورت محلی, خواص, مهاجرت, مشاوره شرکت در هنگ کنگ گفت.

“روز بعد از این که پیشنهاد ما دریافت بیش از صد تماس” گفت: اندرو لو رئیس اجرایی در Anlex یک دلار هنگ کنگ مهاجرت مبتنی بر شرکت مشاوره. “مردم بی قرار است. از آنها بخواهید اگر آنها می توانند از روز بعد” او گفت: پست.

درخواست برای مهاجرت مشاوره شروع به پریدن کرد به عنوان یک نتیجه شکستن سکون ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به میدلند مهاجرت مشاوره.

در حالی که آخرین شماره در برنامه های کاربردی برای شهروندی خوب است که هنوز در دسترس تحلیلگران انتظار دارند آنها را به افزایش سیاسی دما در این گزارش گفت:.

“افرادی که فقط درگیر شدن ما در اطلاعات اولیه قبل از در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم ارتکاب توسط قرار دادن پایین سپرده” Kajal گفت: با استناد به یک مشتری که خواسته خود را به حرکت “میلیون ها و میلیون ها دلار” به پرتغال. “هرگز دیده می شود که قبل از.”

عامل سیاسی را تشویق کرده است از خالص ارزش افراد تعریف شده به عنوان کسانی که با داشتن بیش از HKD 10 میلیون تومان 1.29 میلیون دلار) از ثروت – برای تنوع بخشیدن به دارایی های خود را به دیگر شهرها مانند لندن و سنگاپور و تایوان است.

تایوان است که با داشتن یک طوفانی رابطه با چین به پکن ادعای خاک به بخشی از سرزمین اصلی چین است که یک مقصد جذاب برای بسیاری از افراد به دنبال فرار از بحران در هنگ کنگ است. خود حاکم جزیره اجازه می دهد تا خارجی ها برای به دست آوردن تابعیت با دلار 199,680 در سرمایه گذاری در یک کسب و کار که استخدام کارکنان محلی.

تقریبا 2,400 Hongkongers ثبت اقامت برنامه های کاربردی برای تایوان از ژانویه تا آوریل سال جاری در مقایسه با 948 سال گذشته در مدت مشابه گفت: میدلند مدیر استراتژی تینا چنگ با استناد به دولت داده است.

در همه 5,585 مردم هنگ کنگ و تایوان در سال 2019 افزایش 41 درصد دولت گفت.

با وجود علاقه در تایوان مقصدهای برتر باقی کشورهای انگلیسی زبان مانند ایرلند و کانادا و استرالیا.

یک زبان مشترک و کیفیت نظام های آموزشی و فرصت های حرفه ای هستند و برخی از دلایل آن کشورها جذاب هستند گفت: جان هو شده است که دخیل در مهاجرت, مشاوره کسب و کار برای دو دهه بوده است.

“ما در حال دیدن یک چهار تا پنج برابر افزایش در موارد گفت:” هو بنیانگذار و مشاور مدیر جان هو مهاجرت مشاوره. “در حال حاضر آنها را به فوریت. آنها سوال بپرسید که کدام نوع از ویزا در کوتاهترین زمان پردازش?”

برخی از مالکان به فروش خواص خود را به صندوق خود مهاجرت برنامه. یک تخت در اندازه گیری 785 متر مربع در کنار دریا در Ma در شان این هفته تغییر در HKD 9.99 میلیون مورد HKD 150,000 زیر ارزیابی بانک به عنوان مالک بود و در یک عجله به پول نقد در و مهاجرت گفت: کریستی چان رئیس ارشد و مدیر فروش در میدلند ملک.

ونکوور مبتنی بر عامل اموال Devons اونز دیده است یک تقاضا از دلار هنگ کنگ خریداران برخی از آنها در کانادا دارندگان گذرنامه.

“قطعا وجود دارد افزایش تقاضا,” او گفت:. “من می خواهم بگویم آن را شروع به پریدن کرد نسبت به قبل از.”

برای کسانی که به دنبال اتحادیه اروپا ویزای طلایی پرتغال ارائه می دهد یک خط لوله برای گذرنامه از سرمایه گذاری ملک. شروع 350,000 یورو و سرمایه گذاران می توانند اقامت و در نهایت تابعیت پرتغالی در پنج سال.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر