دبیر خواهید مستند به برداشته شود اما تفاوت در چگونه به آن را انجام دهد

یک وزرا گروهی از دبیران تفاوت در رویکرد به کار گرفته می شود به آسانسور ملی مستند هر چند اکثریت سوغات خروج از سرکوب آن را به عنوان در حال حاضر وجود دارد دو منبع آشنا با توسعه گفت: نعناع.

هندوستان مانند سایر نقاط جهان همچنان در قلمرو نامشخص به عنوان موارد جدید covid-19 که به دنبال نخواهد داشت با این مستند اینجا ادامه به ظهور. همانطور که در حال حاضر وجود دارد 5,095 فعال موارد در کشور با 166 مرگ و میر.

“وزارت بهداشت سوغات توسعه ملی مستند. محرومیت بهداشتی و یک زن و شوهر از دیگر وزارتخانه ها بسیاری از آنها به نفع لغو مستند انجام آن را به تدریج با یک تعریف پروتکل و کنترل و توازن در محل” یکی از دو منبع گفت.

نارندرا نخست وزیر بود در روز چهارشنبه گفت: طبقه رهبران احزاب سیاسی که چندین دولت دولت دولت های منطقه و کارشناسان مورد علاقه گسترش 21-day مستند فراتر از 14 مارس. او گفت: تصمیم نهایی برداشته خواهد شد تنها پس از خود را روز شنبه در جلسه با دولت و وزرای ارشد.

“ملی مستند آن را به عنوان در حال حاضر وجود دارد باید برداشته شود. البته ردیابی, ردیابی, تست و ایزوله (آسیب دیده) همه که باید اتفاق می افتد اما به دنبال در سلامت اقتصاد ما نمی توانیم یکی دیگر از مستند که تعطیل همه چیز مانند آنچه اتفاق افتاده است در حال حاضر” دومین منبع گفت.

حداقل هفت متحده تا کنون ابراز تمایل خود را به گسترش مستند. Odisha امروز اول شد دولت به طور رسمی اعلام تمدید تا پایان این ماه.

هند با وجود آن نسبتا پایین تر و تعداد افراد مبتلا و حتی پایین تر از نرخ مرگ و میر رفت و برای یک مدت طولانی در سراسر کشور مستند به جلوگیری از گسترش عفونت در یک حرکت است که برنده مودی گسترده ستایش است.

“مستند را می توانید در ادامه اما راه های مختلف وجود دارد و مراحل مقابله با آن است. بزرگتر باز کردن از فعالیت های خاص می تواند قطعا اتفاق می افتد” یک اقتصاددان گفت: نعناع به شرط ناشناس ماندن.

در bleakest هوا را توسط یک نهاد مالی یا یک امتیاز آژانس در هند 2020-21 رشد اقتصادی گلدمن ساکس روز چهارشنبه گفت: تولید ناخالص داخلی این کشور خواهد شاقول به چند دهه کم 1.6% با توجه به covid-19 همه گیر و متعاقب آن اقدامات مانند مستند و اجتماعی فاصله.

جهانی رتبه آژانس مودی هفته گذشته ثابت رشد برای این کشور در رقم 2.5% کمتر از نیمی از برآورد قبلی خود را از 5.3%.

این مودی دولت می یابد خود را در یک وضعیت نامطلوب در میان دیدگاه های ضد و نقیضی در لغو مستند. در ادامه این مستند بیشتر محبوب اما با تقریبا تمام تولید و بیشترین خدمات بسته دولت است خیره در یک شستشو در آن درآمد این سه ماهه و حتی آن را به عنوان تقابل بالاتر هزینه های اجتماعی بخش طرح.

دولت تا به حال در شنبه رونمایی تهاجمی مهار استراتژی است که می تواند کوچک و تنها اگر هیچ مورد جدید از covid-19 گزارش شده برای حداقل چهار هفته پس از آخرین تایید تست جدا شده و تمام اطلاعات تماس بیمار به دنبال شده است تا 28 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>