سرویس مخفی پیاده روی پشت بیانیه ای که هیچ مواد شیمیایی استفاده شد معترضان در میدان لافایت

سرویس مخفی است که در راه رفتن به عقب بیانیه ای آن را ساخته شده در هفته گذشته ادعا عوامل آن نیست استفاده از گاز اشک آور و یا اسپری فلفل در اعتراض به “منطقه امن” در نزدیکی میدان لافایت دوشنبه گذشته.

که بعد گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی استفاده می شد برای متفرق کردن معترضان مسالمت آمیز در حدود 30 دقیقه قبل از حکومت نظامی بود و مجموعه تاثیر گذار در منطقه است. دقیقه بعد رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump reschedules تولسا تجمع پس از انتقاد از همپوشانی با Juneteenth نیویورک تایمز تایید انگل اولیه رقیب مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین می گوید: 300,000 بلیط ثبت نام برای آینده تجمع بیشتر راه می رفت به سنت جان کلیسا و مطرح برای عکس ها با کتاب مقدس.

هر دو سرویس مخفی ایالات متحده پارک پلیس (USPP) در ابتدا ادعا را تکذیب کرد, استفاده از نیروی معترضان با وجود چندین فرد در حساب و فیلم.

تبلیغات

در یک اصلاح بیانیه منتشر شده روز شنبه بعد از ظهر سرویس مخفی گفت: پس از بررسی بیشتر آن تعیین می شود که “یک کارمند آژانس با استفاده از اسپری فلفل در ژوئن 1 در تلاش برای امن کردن این منطقه در نزدیکی پارک لافایت.”

آنها گفتند این افسر با استفاده از اسپری فلفل در پاسخ به یک “assaultive فرد است.”

کنگره حزب دموکرات در کمیته امنیت داخلی راه اندازی یک پروب پرسیدن چرا عوامل شیمیایی مورد استفاده قرار گرفت برای روشن شدن آن مسالمت آمیز در اعتراض به مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25.

پارک سخنگوی پلیس روز جمعه گذشته گفت: آن را یک “اشتباه” می گویند هیچ گاز اشک آور استفاده شد و معترضان.

وزیر کشور دیوید برنارد قانونگذاران گفت جمعه گذشته که USPP افسران رو “وضعیت محاصره” که منجر به پاکسازی معترضان در نزدیکی کاخ سفید در اوایل این هفته گفت: خشونت در تظاهرات بود: “مسلم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>