Secret Service: شمشیربازی در اطراف پارک لافایت به ماندن بگیرید در حال حاضر

شمشیربازی در اطراف پارک لافایت در سراسر خیابان را از کاخ سفید باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی حتی به عنوان موانع در جنوب کاخ سفید شروع به پایین آمدن مقامات روز سه شنبه گفت.

“شمشیربازی موقت در ضلع جنوبی کاخ سفید پیچیده شامل بیضی حذف خواهد شد و یا در مورد ژوئن 10,” سخنگوی سرویس مخفی در بیانیه ای گفت به تپه.

“سرویس مخفی است که در ادامه بحث با ما پارک پلیس در مورد موقت امنیت شمشیربازی در داخل و اطراف پارک لافایت” این فرد اضافه شده است.

تبلیغات

این برنامه به نظر می رسد یک تغییر از اوایل روز شنبه هنگامی که چندین رسانه گزارش داد که خدمات پارک های ملی آغاز خواهد شد را به حداقل برخی از نرده های اطراف پارک لافایت در روز چهارشنبه.

سرویس مخفی قبلا گفته شمشیربازی را در محل باقی می ماند تا 10 ژوئن. جدید, نامشخص, گاهشمار خواهد شد به احتمال زیاد تحریک انتقاد در میان نمایندگان مجلس است که به نام برای موانع در اطراف پارک به پایین آمده است.

نرده ساخته شد در اطراف کاخ سفید پیچیده هفته گذشته به عنوان تظاهرات بزرگ در اندازه در پاسخ به مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که پس از یک افسر پلیس در مینیاپولیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

شمشیربازی در اطراف لافایت پارک نصب شده بود پس از اجرای قانون پراکنده معترضان از منطقه با استفاده از کپسول های دود و مواد شیمیایی شبیه به گاز اشک آور در تاریخ 1 ژوئن جلوتر از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMichigan به دنبال فدرال فاجعه بیانیه بیش از شکسته سدها مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را آسان تر برای آلاسکا شکارچیان برای کشتن گرگ نوزادان و توله خرس: گزارش ارتش دادخواستها پانل مجلس در پاسخ به DC تظاهرات بیشتربازدید به نزدیکی سنت جان کلیسای اسقفی برای یک عکس-op.

تظاهرات مسالمت آمیز است برای چند روز گذشته و تظاهر کنندگان تبدیل شده اند شمشیربازی در نزدیکی پارک لافایت به موقت یادبود به برجسته قربانیان خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>