دوم Mar-a-لاگو مهمان آزمایش مثبت برای coronavirus

دوم کسی که با رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe هیل صبح گزارش — Coronavirus آزمون حزبی واشنگتن یادداشت: ویروس, بحران upends سیاسی جهان بیل برای محافظت از کودکان آنلاین نیرنگ در رمزگذاری مبارزه بیشتر در Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا این آخر هفته گذشته دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 بیمار ناشی از رمان coronavirus.

مقامات جمهوری خواه گفت که یک مهمان در مراسم جمع آوری اعانه در فلوریدا رفت و آمد مکرر که با حضور در یک ضیافت ناهار با مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از آزمایش مثبت برای عفونت کروناویروس. این خبر پس از یک برزیل رسمی که ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین آزمایش مثبت است.

“همانطور که شما ممکن است در تماس با این فرد لطفا با ارائه دهنده پزشکی شما اگر شما یا هر یک از شما عزیزان بیمار است” و یا نشان می دهد علائم دیگر اهدا کنندگان گفته شد با توجه به یک کپی از پیام به دست آمده توسط واشنگتن پست.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تطهیر تعامل با مطبوعات دستیار رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro حتی پس از عکس های پدید آمده از دو در مجاورت نزدیک به یکدیگر و دست دادن.

“آن شب من با گرفتن صدها نفر از تصاویر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل ارز با یک خبرنگار در مورد این موضوع.

اما تهمت معکوس البته طی سخنرانی در کاخ سفید روز جمعه گفت او آزمایش می شود.

“به احتمال زیاد بله” مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته یک خبرنگار در حین تبادل در مورد اخیر تماس با برزیل رسمی. “نه به این دلیل است که اما به دلیل من فکر می کنم من آن را انجام دهد به هر حال.

“نسبتا به زودی ما در حال کار کردن یک برنامه,” او اضافه شده است.

خبر آمد به عنوان تهمت و سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiThe هیل صبح گزارش — Coronavirus آزمون حزبی واشنگتن یادداشت: ویروس, بحران upends سیاسی جهان Coronavirus می لرزد K خیابان بیشتر (D-کالیفرنیا.) اعلام کرد که آنها تا به حال زده یک معامله برای یک بسته محرک اقتصادی به بلانت اثرات اقتصادی از کروناویروس که به کشته شدن بیش از 40 نفر در ایالات متحده توقیف مدارس و لغو رویداد مهم ورزشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>