Sebi بررسی حاشیه چارچوب با مشتقات بخش

بازارهای تنظیم کننده Sebi در روز دوشنبه بررسی حاشیه چارچوب به صورت نقدی و مشتقات بخش به منظور بهره وری بیشتر در سیستم مدیریت ریسک.

این حرکت در نظر گرفته شده برای نگه داشتن سرعت با تغییر پویایی بازار و به بهره وری بیشتر در خطر چارچوب مدیریت.

در این چارچوب است که آماده شده است در مشورت با بازار سرمایه رگولاتور مدیریت ریسک بررسی کمیته را به اثر از 1 مه این سال بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) گفت: در یک دایره.

حاشیه در بازار طرز سخن گفتن حداقل صندوق یا امنیت یک سرمایه گذار ملزم به پرداخت به کارگزار سهام قبل از اجرای یک تجارت است. این است که اساسا بخشی از پول های جمع آوری شده توسط ثبات نسبی بازار بورس از brokerages که در صف مقابل و قبل از قرار گرفتن در معرض برای تجارت در حقوق صاحبان سهام و مشتقات کالا.

با توجه به حاشیه چارچوب برای بازار پول Sebi با تقسیم ارزش در معرض خطر حاشیه نرخ در سه دسته بر اساس نقدینگی.

در رابطه با حاشیه چارچوب مشتقات تنظیم شده است بررسی دستورالعمل آن در نوسانات محاسبه اسکن محدوده در قیمت و همچنین نوسانات تقویم گسترش شارژ در محصولات مختلف حداقل هزینه در کوتاه گزینه از دست دادن شدید حاشیه و حاشیه در تثبیت متبلور الزامی است.

علاوه بر وجود یک ماده از حاشیه های اضافی برای بسیار فرار کردند.

“برای اوراق بهادار با روز به داخل حرکت قیمت از بیش از 10 درصد در بازار زمینه را برای سه روز یا بیشتر در یک ماه گذشته حداقل مجموع حاشیه باید در برابر حداکثر روز به داخل حرکت قیمت امنیتی مشاهده شده در زمینه بازار در آخرین ماه” Sebi گفت.

این خواهد بود ادامه داد: تا ماهانه تاریخ انقضای قراردادهای مشتق می افتد که پس از اتمام سه ماه از تاریخ لوی آن اضافه شده است.

برای اوراق بهادار با روز به داخل حرکت قیمت از بیش از 10 درصد در بازار زمینه را برای 10 روز یا بیشتر در شش ماه گذشته حداقل مجموع حاشیه خواهد بود برابر با حداکثر روز به داخل حرکت قیمت امنیتی مشاهده شده در زمینه بازار در شش ماه گذشته تنظیم کننده گفت.

آن را بیشتر گفت: این ادامه خواهد یافت تا ماهانه تاریخ انقضای قراردادهای مشتق می افتد که پس از اتمام یک سال از تاریخ لوی.

Sebi است تصریح کرد که مدیریت ریسک در درجه اول مسئولیت پاکسازی شرکت (CCs) و چارچوب تجویز شده توسط تنظیم کننده است که حداقل یک چارچوب است. آن را بیشتر گفت: CCs مجاز به بیشتر محافظه کار به عنوان در خود ادراک خطر است.

پیشتر در ماه ژانویه تنظیم شده است rationalised حاشیه چارچوب کالا مشتقات بخش جایی پاکسازی شرکت های بزرگ نیاز به طبقه بندی کالا در عنوان خود را متوجه نوسانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>