Sebi قصد دارد به پیاده سازی ساختار حکومت برای اطمینان از جریان انطباق

بازارهای تنظیم کننده Sebi است و به دنبال آماده سازی و پیاده سازی یک ساختار حکومت است که سفارشی ساخته شده را با توجه به نیازهای کسب و کار و ارائه مشاوره به آن “کارکنان از تعهدات خود برای اطمینان از انطباق مداوم”.

تنظیم کننده در نظر دارد برای آماده سازی سیاست های اسناد, دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) و دیگر اسناد و مدارک از طریق مشاوره به عنوان Sebi است برخی از اسناد سیاست در جایی که ممکن است نیاز به تغییرات عنوان بهترین استانداردهای صنعت و شیوه های.

بر این اساس بازار ناظر دعوت کرده است ابراز علاقه (EoI) از سازمان ها برای, مشاوره برای فن آوری اطلاعات (IT) سیاست آماده سازی ارزیابی ریسک و SOP مستندات در Sebi.

“Sebi انتظار برای آماده سازی و اجرای مناسب ساختار حکومت یعنی سیاست جامع و روش اسناد و مدارک است که سفارشی ساخته شده را با توجه به نیازهای کسب و کار و ارائه مشاوره به کارکنان از تعهدات خود برای اطمینان از جریان انطباق” بازار تنظیم کننده گفت: در اطلاع.

Sebi است که خوب نوشته شده است سازمان در سطح آن سیاست های, روش ها و کتابچه های راهنمای کاهش هزینه های عملیاتی و بهبود عملکرد با افزایش قوام و ایجاد معیارهای روشن برای کامپیوتر, شبکه, سخت افزار, نرم افزار, امنیت اطلاعات, و آن را مدیریت فروشنده.

آن را بیشتر گفت: ایجاد مداوم آن SOP بهترین شیوه ها و روش های عملیاتی یک جزء مهم در حفاظت سیستم های اطلاعات آن دارایی به عنوان به خوبی به عنوان آن را سرمایه گذاری.

آژانس موظف است در عمق ارزیابی ریسک برای آن زیرساخت های استقرار. ارزیابی ریسک باید شامل شناسایی قابل پیش بینی تهدیدات ارزیابی احتمال و آسیب های بالقوه از این تهدیدات و کفایت کنترل برای کاهش خطرات.

این سازمان نیاز به انجام ارزیابی خطر از آن زیرساخت های استقرار در Sebi سالانه محاسبه نمره خطر بر این اساس نقد و بررسی کنترل و تاثیر آن بر سیاست و دستورالعملهای عملیاتی استاندارد و تغییرات مورد نیاز در بررسی سیاست ها و دستورالعملهای عملیاتی استاندارد.

پس از اتمام ارزیابی خطر سازمان انتظار می رود که به بررسی تمام سیاست های موجود و دستورالعملهای عملیاتی استاندارد.

هجی کردن معیارهای واجد شرایط بودن بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) گفت: پیشنهاد باید “متناسب و مناسب” و نمی توان یک لیست سیاه یک و نیاز به ارسال اسناد مناقصه تا مارس این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر