Sebi راه اندازی نرم افزار تلفن همراه برای سرمایه گذاران به تسلیم نارضایتی

دهلی نو:
بازارهای تنظیم کننده Sebi در روز پنج شنبه گفت: آن را راه اندازی کرده است یک برنامه تلفن همراه برای راحتی سرمایه گذاران به تسلیم نارضایتی در Sebi شکایت جبران سیستم (نمرات).

برنامه ‘Sebi نمرات’ در دسترس است در هر دو سیستم عامل iOS و سیستم عامل آندروید Sebi گفت: در آزادی مطبوعات.

“نمرات’ نرم افزار تلفن همراه خواهد شد آن را آسان تر برای سرمایه گذاران به تسلیم نارضایتی خود با Sebi به عنوان آنها می توانند در حال حاضر دسترسی به نمرات خود را در راحتی از گوشی های هوشمند است. این نرم افزار تلفن همراه… را تشویق سرمایه گذاران به تسلیم شکایت خود را در نمرات به جای ارسال نامه به Sebi فیزیکی در حالت” Sebi رئیس آجی Tyagi گفت.

این نرم افزار دارای تمام ویژگی های از نمرات که در حال حاضر در دسترس به صورت الکترونیکی Sebi گفت.

پس از ثبت نام اجباری در استفاده سرمایه گذاران را دریافت تقدیرنامه از طریق اس ام اس و ایمیل برای هر شکایت تسلیم شود. سرمایه گذاران همچنین می توانید پیگیری وضعیت خود شکایت redressal.

علاوه بر اتصال به تلفن رایگان تلفنی تعدادی از Sebi است نیز ارائه شده در این برنامه است.

نمرات یک پلت فرم برای سرمایه گذاران به تسلیم آنلاین شکایات با Sebi در برابر شرکتهای ثبت شده واسطه ها و زیرساخت های بازار نهاد.

با توجه به Sebi هنجارهای اشخاص علیه آنها شکایت را تسلیم نیاز به فایل اقدام گرفته شده است گزارش وقایع و ظرف 30 روز از دریافت شکایت Sebi گفت.

پس از راه اندازی آن در ماه ژوئن سال 2011 Sebi دریافت کرده است حدود 40,000 شکایت هر سال به طور متوسط آن اضافه شده است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>