SEBI تماس CREDAI درخواست در مهلت قانونی روشن شدن یک پروکسی دادخواهی’

بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (SEBI) در یک استشهاد پرونده در دیوان عالی کشور ادعا کرده است که درخواست ثبت شده توسط کنفدراسیون از توسعه دهندگان املاک و مستغلات انجمن هند (Credai) در RBI اعطا مهلت قانونی به نظر می رسد “پروکسی دادخواهی” و ادعا می کند آن را به سوء استفاده از روند دادگاه راس.

Credai تا به حال ثبت یک درخواست در دادگاه راس در 12 مارس به دنبال روشن شدن اینکه آیا اطلاع رسانی آن را اجباری برای همه غیر بانکی امور مالی شرکت (NBFC) برای واجد شرایط برای وام توقف و یا بانک می تواند با استفاده از اختیار خود برای اعطای این بهره مند شوند.

هر SEBI, CREDAI است رقیب از طرف NBFCs/HFCs فرض قوی NBFCs/HFCs می توانید به من قرض بدهید به صنعت املاک و مستغلات در آینده و نگرانی های مطرح شده در مورد تعهدات فعلی از صنعت املاک و مستغلات نسبت به وجوه متقابل. بنابراین در حال حاضر دادخواست موجب اخراج شود در این زمین به تنهایی پاسخ متحده است.

علاوه بر این پاسخ همچنین آمده است که نه تنها بخش املاک و مستغلات اما تقریبا در تمام صنایع در هند شده اند رنج می برند با توجه به همه گیر COVID-19 و به عنوان یک نتیجه از این به آن معنا نیست که تمام انواع وام و قرارداد معاملات را به کمتر از توقف. SEBI فرستاده شده که RBI تحت قدرت خود را صادر کرد, بخشنامه مورخ 27.03.2020 و بیانیه مورخ 22 مه سال 2020 نتیجه دادن گزینه ای را برای بانک ها و موسسات مالی برای ارائه مهلت قانونی به مشتریان خود و همزمان که دولت هند, وزارت دارایی و بانک مرکزی هند است و باید گام به دیدار با این وضعیت با در نظر گرفتن اقداماتی مانند کاهش مخزن نرخ تزریق پول در اقتصاد ارائه بسته های مختلف و غیره. که به نوبه خود در حال رفتن برای کمک به کل اقتصاد است.

در یک جلسه در 15 مه, وکیل عمومی Tushar مهتا گفت: نیمکت رهبری عدالت L Nageswara Rao که او را عزل دستورالعمل حذف از RBI وزارت دارایی و اوراق بهادار و ارز مدیره از هند نیست.

بانک مرکزی تا به حال در 22 مارس تمدید مهلت قانونی برای وام های بلند مدت تا 31 اوت در میان سراسر کشور مستند به دلیل covid-19. در ماه مارس بانک مرکزی اجازه داده شده بود سه ماه مهلت قانونی برای پرداخت انواع وام های بلند مدت به دلیل بین 1 مارس و مه 31.

توقف اساسا بدان معنی است که شما لازم نیست که به پرداخت خود را و تربیه برای آن دوره زمانی و هیچ کیفری بهره شارژ خواهد شد. آن است که یک امتیاز از هر نوع و به سادگی یک تاخیر در پرداخت به ارائه برخی از کمک به وام گیرندگان مواجه نقدینگی مسائل.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>