Sebi هیئت مدیره برای نهایی کردن هنجارهای تنظیم مقررات گودال ماسه بازی در 17 Feb

هیئت مدیره بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) نهایی خواهد شد هنجارهای برای به اصطلاح نظارتی گودال ماسه بازی, نماینده, مشاوران و سرمایه گذاری در زیرساخت های تراست (invits به) در 17 فوریه جلسه گذشته به ریاست رئیس آجی Tyagi مگر اینکه او می شود و تمدید آن دو نفر با لینک مستقیم آگاهی از این موضوع گفت.

Tyagi که سه سال تصدی خود در راس Sebi به پایان می رسد در ماه مارس است واجد شرایط برای تجدید تا دو سال. چند تا از طرح های ناتمام در دستور کار Sebi مدیره اما با توجه به نظرات و عدم اوراق گواهی عدم سوء پیشینه هیئت مدیره نهایی خواهد شد تنها سه بالا که صرفا خود را تحت مقررات دامنه های افراد ذکر شده در بالا گفت: به شرط ناشناس ماندن.

نظارتی گودال ماسهبازی است که تحت Sebi در نظر گرفتن یک چارچوب است که اجازه می دهد زندگی می کنند-تست جدید مالی محصولات یا خدمات در یک محیط کنترل شده. “مبادلات و بازار زیرساخت های موسسات در حال حاضر اجرا نوآورانه گودال ماسه بازی در پایان خود را. بنابراین در این زمان ما در حال گرفتن به هیئت نظارتی گودال ماسهبازی که نه تنها اجازه می دهد تا شرکت های خود را به آزمون fintech راه حل در انزوا از بازار زنده اما همچنین قادر Sebi به شکل سیاست ها و مقررات تشویق آنها گفت:” یک نظارتی رسمی یکی از این دو نفر ذکر شده قبلا.

Sebi در 29 مه صادر مقاله بحث نظارتی گودال ماسهبازی پیشنهاد اجازه می دهد تا اشخاص برای زندگی-تست محصولات جدید و فرآیندهای خدمات و مدل های کسب و کار در یک مجموعه محدود از مشتریان و یا سرمایه گذاران برای یک دوره مشخص شده است.

“Sebi عطا خواهد کرد که آنها را خاص و تسهیلات از برخی از قوانین و مقررات و دستورالعمل” افزود تسهیلات داده خواهد شد فقط آن دسته از مواردی هستند که مانع نوآوری های ارائه شده و “اقدام به عنوان موانع ورود محصولات جدید”.

Sebi همچنین انتظار می رود برای نهایی کردن هنجارهای مطرح شده در این مقاله بحث آن صادر شده در ماه اوت بود که با هدف به آدرس تضاد منافع و تضمین استقلال پروکسی مشاوره شرکت توصیه هایی در مورد شرکت کلید قطعنامه.

“هنجارها ممکن است نهایی در این دیدار با هیئت مدیره. آن را نیز به مسئله مسئولیت پذیری جهانی پروکسی شرکت زمانی که آنها در موضوع توصیه های داخلی شرکت” دومین فرد ذکر شده در بالا گفت.

نماینده شرکت را ملزم به افشای روش ها و فرآیندهای مورد استفاده در توسعه تحقیقات و توصیه. قرار داده و آنها را مجبور به ارائه منطق و توجیه برای توصیه های خود را.

هنجارها در پروکسی شرکت را تحت تاثیر سه گونه اشخاص در هند– ذینفعان توانمندسازی خدمات (SES) نهادی سرمایه گذار, خدمات مشاوره (IIAS) و InGovern پژوهش است.

مقررات مربوط به سرمایه گذاری مدیر واجد شرایط بودن از invits به نیز انجام ترفند. تحت زمان هنجارهای یک InvIT مدیر باید تجربه پنج سال در مدیریت صندوق و یا خدمات مشاوره ای و یا توسعه زیرساخت های بخش. مدیر نیاز به حداقل دو نفر از کارکنان هر کدام با پنج سال تجربه در بخش زیرساخت.

Sebi است و با توجه به گزینه دوم که تجربه از 15 سال می تواند دو برابر به 30 سال به ملاقات با مدیران/همکاران/کارکنان داشتن فردی با تجربه حداقل پنج سال.

دیگر مسائل مهم از جمله نهایی مشاور سرمایه گذاری و مقررات و خارج از کشور, لیست شرکت های هندی باقی خواهد ماند و در خود نگه دارد.

این مشاور سرمایه گذاری قوانین و مقررات و حتی در آن تلاش سوم ملاقات با مخالفت های شدید از صنعت و نظرات. قوانین پیشنهادی در اطراف تفکیک مشتریان بر اساس مشاوره و توزیع منجر به ترس است که مشاوران می تواند مجبور به درخواست مشتریان برای استفاده از وجوه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر