شومر را می گوید او ارجاع قضات پرداخت ‘سیاسی قیمت’

رهبر اقلیت سنا چاک شومرچارلز (چاک) الیس SchumerSenators اصرار پارلمان بریتانیا به رد Huawei از 5G شبکه یک شبه انرژی: نمایندگان مجلس با سر و صدا به اضافه کردن مقررات به حرکت سریع لایحه انرژی | سازمان حفاظت محیط زیست هیئت مدیره سوالات جایگزینی اوباما-دوران انتشار قانون | Dem سناتور می پرسد ناظر به بررسی دو سازمان حفاظت محیط زیست قوانین و قانونگذاران سر و صدا برای اضافه کردن مقررات به حرکت سریع لایحه انرژی بیشتر (D-n. y.) گفت: خود را به مرجع دیوان عالی کشور برت Kavanaughبرت مایکل KavanaughRatcliffe نامزدی قرار می دهد سوزان کالینز در نقطه سخت حزبی مبارزه با بیش از مصرف کننده دفتر می رسد در دیوان عالی کشور به شنیدن عمده سقط جنین مورد تهمت دوران بیشتر و نیل Gorsuchنیل GorsuchJustices spar بیش از سرنوشت مصرف کننده آژانس دیوان برگ در محل تهمت ممنوعیت دست انداز سهام قضات به شنیدن عمده سقط جنین مورد تهمت دوران بیشتر “پرداخت[ing] قیمت” اگر آنها به نفع حکومت عقب سقط جنین در مرجع سیاسی مقاومت و متهم قاضی جان رابرتز از انعکاس یک “عمدی سوء تعبیر” از اظهارات خود.

“شومر سناتور. نظرات یک مرجع سیاسی قیمت سنا جمهوری خواهان پرداخت خواهد شد برای قرار دادن این قضات در دادگاه و یک هشدار است که قضات را از بند باز کردن یک عمده جنبش مردمی در موضوع حقوق باروری در برابر تصمیم” شومر سخنگوی جاستین گودمن در بیانیه ای گفت.

“برای عدالت رابرتز به دنبال جناح راست را عمدی سوء تعبیر از آنچه دیابت شومر گفت: در حالی که سکوت در زمانی که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDems بعید به حکم بولتون Ratcliffe نامزدی قرار می دهد سوزان کالینز در نقطه سخت دیدار با مشاور شکل دادن به سیاست خارجی برای ساندرز بیشتر حمله قضات [سونیا] ستمیر و [اموزش Bader] Ginsberg هفته گذشته نشان می دهد که عدالت رابرتز نیست فقط تماس توپ و حملات” گودمن اضافه شده است.

رابرتز صادر نادر بیانیه بعد از ظهر چهارشنبه پس از شومر مرجع عمده سقط جنین در صورتی که دیوان عالی کشور شنیده باز استدلال صبح امروز گفت: “من می خواهم به شما بگویم Gorsuch من می خواهم به شما بگویم Kavanaugh شما را منتشر کرده اند گردباد و شما پرداخت قیمت … شما نمی دانید که آنچه به شما رسید اگر شما رفتن به جلو با این افتضاح تصمیم گیری.”

“قضات می دانم که انتقاد با خاک می آید اما اظهارات تهدید از این نوع از بالاترین سطوح دولت نه تنها نامناسب آنها خطرناک هستند” رابرتز در بیانیه ای گفت:. “تمام اعضای دادگاه ادامه خواهد داد به انجام کار خود را بدون ترس و یا حمایت از هر سه ماهه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>